سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چکار میتونم انجام بدم در شهر خودم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: چکار میتونم انجام بدم در شهر خودم (/showthread.php?tid=15822)

چکار میتونم انجام بدم در شهر خودم - فرهاد کوهکن - 10-25-2016 12:37 PM

با عرض درود فراوان و تشکر از ایجاد این سایت

من جوانی 27 ساله هستم

کاردانی مکانیک و دیپلم تاسیسات دارم...

مدرک مکانیک درجه دو و برق خودرو درجه دو و سوخترسانی خودرو انژکتوری از فنی حرفه ای گرفتم
هفت سال سابقه کار در تیرچه ساختمان و بنایی و لوله کشی و سیمکشی و اندکی هم گچکاری ساختمان دارم..

کابینتسازی هم بلدم و کار کردم...

همونطور که میدونید کار ساختمان کلا کساده و بخاطر همین بیکار شدم
خاستم کابینت سازی بزنم که شهر اشباع شده...مکانیکی هم که دوستان اکثرا مکانیکن و وضع بازار خیلی خرابه و مخصوصا دست هم زیاده و کاملا اشباع شده ..چندتا از دوستان هم مکانیکی زدند اما از پس اجاره مغازه نیومدن و بیخیالشدند..

درمورد کابینت سازی همونطور که میدونید معمولا رواله که کسبه واقعیتو نمیگن اکثرا میپرسی میگن کار نمیکنه اما وقتی نگا میکنی همیشه مشغولند تو مغازه!
خوب این مورد یک بود که نظرتونو میخام بپرسم درمورد کابینت سازی!

مورد بعدی اینه که من از طریق همین سایت با تولید زغال و فروش اون که سود خوبی هم داره اشنا شدم اما هیچی نمیدونم درمورد این حرفه و اینکه میتونم سرمایه ای جور کنم وکوره تولید زغال بگیرم و زمین هم میتونم جور کنم و اینکه از اشناها تو کار چوب هست و میتونم چوب جور کنم واسه کوره...

درمورد مغازه فروش سیگار و تنباک و زغال هم اگه ممکنه راهنمایی کنید..

ببخشید زیاد شد حقیقتش الان یکساله دنبال کارم و از همه جا و همه چیز تحقیق میکنم اینم بگم دوتا شهرک صنعتی داریم که همشون رفتم و فرم دادم اما همونطور که میدونید تقریبا هشتاد درصد شرکتا کلا تعطیلن و فعالیتی ندارن و اونایی هم که هستن اشناشونو میارن و جایی واسه من و امثال من ندارن...
خلاصه امیدوارم از طریق این سایت به ایده ای برسم و یک کاری کنم..
پیشاپیش ممنوننننA00 (127)