سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درآمد داتشجویی،فروش لوازم التحریر به دانشجویان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: درآمد داتشجویی،فروش لوازم التحریر به دانشجویان (/showthread.php?tid=15787)

درآمد داتشجویی،فروش لوازم التحریر به دانشجویان - vahid-73 - 10-13-2016 02:15 AM

سلام بر دوستان و اساتید گرامی

بنده دانشجوی معماری داخلی هستم
بعد از بالا رفتن اجاره مغازه ها پدرم ناچار به بستن مغازه شد،شغلشون فتوکپی و زیراکس بود

حالا قصد دارم برای بدست آوردن شهریه دانشگاه خودم کار کنم اما نه وقت زیادی دارم و نه پول

پدرم در بازار لوازم التحریر آشنا دارند،قصد دارم با قیمت مناسب مقوا 50*70 بخرم و به دانشجوها بفروشم،مشکلاتی که خودم میدونم یکیش حراست هست که اجازه خرید و فروش رو نمیده یکی هم انتشارات دانشگاه که اگه متوجه بشند به حراست میگند

لطفا اگه راهی برای این کار هست بگید و یا اگر میدونید کار بهتری هم میشه انجام داد بگید.سرمایم هم فعلا 200 هزار تومان هست.

سپاسگزارم

RE: درآمد داتشجویی،فروش لوازم التحریر به دانشجویان - hamedmoez - 10-14-2016 09:43 PM

درود. دوست عزیز ، برای اینکار (با شرایطی که شما فرمودین ) باید غیر مستقیم اقدام کنید.

مثال : می تونید به مرور زمان و نفر به نفر افراد رو با یک پیج اینستاگرام یا کانال تلگرامی که کارش تامین لوازم التحریر دانشجویی هست آشنا کنید (یعنی در ظاهر شما دارید منبعی غیر از خودتون رو "معرفی" (دقت کنید : معرفی) می کنید که خودتون هم ازش خرید کردید و خیلی براتون بهتر و به صرفه تره و کلی مزیت های دیگه (و اینجوری غیر مستقیم تبلیغ می کنید). سعی کنید به هر کس یک یا دو مزیت رو بگید و اینکه کمتر تعریف کنید تا فک نکنن در حال تبلیغ اساسی اون فروشنده هستید.

در اون کانال یا پیج هم تصاویری از محصولات بذارید و قیمت و ... رو توضیح بدید. یک شماره دیگه غیر از شماره اصلی خودتون ، در صفحه قرار بدید برای ارتباط و سفارشات. تحویل رو هم میتونید جلو دانشگاه ، جلوی خوابگاه و ... انجام بدید (توسط یک همکار : شما به یک همکار نیاز دارید تا کلا چیزی به اسم خودتون نباشه و در مواردی که نام بردید به دردسر نیوفتید.)

برای کمک و جزئیات بیشتر در خدمتم. (پیغام در این انجمن یا تلگرام)