سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی کارگاه تولیدی پاستیل و شکلات - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: راه اندازی کارگاه تولیدی پاستیل و شکلات (/showthread.php?tid=15744)

راه اندازی کارگاه تولیدی پاستیل و شکلات - a15341 - 10-01-2016 01:54 AM

سلام

دوستان من چند ماهی است که تصمیم گرفتم یه کار گاه بزنم تا هم برای خودو کسب درآمد داشته باشم هم بتونم برای چند نفر دیگه کار آفرینی کنم.من در حال خاضر تو کار موبایل هستم و این شغل داره روز به روز ضعیف تر میشه بازارش و تصمیم دارم واگذار کنم به برادرم. بههمین جهت میخوام اول از یه کارگاه شروع کنم تا آینده به یه کارخونه تبدیلش کنم که شکلات و پاستیل و چیزای دیگه هم تولید کنم ولی اطلاعاتی در مورد این کار ندارم. من میتونم کارگاهش رو جور کنم و حد اکثر صد میلیون هم میتونم پول جور کنم فقط اطلاعات میخوام جمع آوری کنم و این کار رو شروع کنم و راهنمایی میخوام در مورد دستگاه های تولیدی قیمت هاش بازار فروش و خلاصه این که از کجا باید شروع کنم رو اطلاعات میخوام از دوستان اگه کسی چیزی میدونه و میتونه راهنمایی کنه ممنونش میشم

RE: راه اندازی کارگاه تولیدی پاستیل و شکلات - ali1371 - 10-01-2016 12:38 PM

(10-01-2016 01:54 AM)a15341 نوشته شده توسط:  سلام

دوستان من چند ماهی است که تصمیم گرفتم یه کار گاه بزنم تا هم برای خودو کسب درآمد داشته باشم هم بتونم برای چند نفر دیگه کار آفرینی کنم.من در حال خاضر تو کار موبایل هستم و این شغل داره روز به روز ضعیف تر میشه بازارش و تصمیم دارم واگذار کنم به برادرم. بههمین جهت میخوام اول از یه کارگاه شروع کنم تا آینده به یه کارخونه تبدیلش کنم که شکلات و پاستیل و چیزای دیگه هم تولید کنم ولی اطلاعاتی در مورد این کار ندارم. من میتونم کارگاهش رو جور کنم و حد اکثر صد میلیون هم میتونم پول جور کنم فقط اطلاعات میخوام جمع آوری کنم و این کار رو شروع کنم و راهنمایی میخوام در مورد دستگاه های تولیدی قیمت هاش بازار فروش و خلاصه این که از کجا باید شروع کنم رو اطلاعات میخوام از دوستان اگه کسی چیزی میدونه و میتونه راهنمایی کنه ممنونش میشم
سلام
ننوشتین کدوم شهرین والا بهتر میشد راهنمایی کرد
اولین مورد که باید توجه داشته باشین مجوزات و پروانه های بهداشت هستش
دومین مورد در مورد دستگاه که تو اینترنت شرکت های زیادی رو میبینید که میفروشن با چنتاشون رایزنی کنید و با یک متخصص اگر در توانتون هست برید ببینید
سوم مواد اولیه بخش اعظمش از خارج میاد سعی کنید به وارد کننده های اولش وصل شید برای این کار هم میتونید از اتاق عای بازرگانی کشوری و استانی کمک بگیرید
چهارم قبل هر گونه تولید وضعیت عرضه و تقاضا و قدرت رقیبان و توجه مردم به برند ها رو مد نظر قرار بدین
باز هم اگر سوالی هست در خدمتم

RE: راه اندازی کارگاه تولیدی پاستیل و شکلات - arash.alirezaei - 09-26-2017 12:34 PM

(10-01-2016 01:54 AM)a15341 نوشته شده توسط:  سلام

سلام
اگر دستگاه تولید شکلات را بتوانی تهیه کنی و یک نفر متخصص
برای مواد شکلات لازم دارید و باید تاییدیه بهداشت را هم بگیری
کار پردر آمد وخوبی است و جواب می دهد .
..12_002