سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ (/showthread.php?tid=15656)

صفحه ها: 1 2

شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ - Apad4 - 09-04-2016 11:31 PM

سلام
دوستان عزیز ، خیلی زیاد نیازمند راهنمایی هاتون هستم.

ما سه نفر هستیم روی هم 10 تومن پول داریم
1 – من (22 ساله ) دانشجو حسابدرای و درحال حاضر تو کار سوغاتی هستم و با یه بنده خدایی تو مغازشون برای فروش این محصولات همکاری میکنم.
تجربه کارای فنی زیادی رو دارم ، روابط عمومی و برقرای ارتباط با دیگرانم در حد خوب به بالاست
ولی متاسفانه مهارت بازاریابی رو ندارم
2 – برادرم ، 19 سالشه و فعلا از خدمت معافه و تو کار فروش لوازم پلاستیکی ارزون قیمت خونگی مهارت داره ( 8 ماه مسئولیت فروش یه سوله ازاین محصولات رو داشته )
3 – نفر سوم ، 30 سالشه، راننده س ( ماشین نداره ) و میشه گفت تخصصی خاصی هم نداره و میشه ازش در کار های ساده استفاده کرد.

به یه خیاط هم دسترسی داریم که سابقا تو کار تولیدی بودن ولی حالا به علت اینکه خریدار ها اجناس ارزون قیمت میخوان و ایشون هم فقط کار با کیفیت انجام میدن دیگه این کار رو کنار گذاشتن تا طالب کار پیدا بشه .
که اگر لازم باشه میشه از ایشون هم استفاده کرد.

هر سه ی ما اهل تلاش هستیم ، طوری که اگر بدونیم با تلاش در کاری ، زحماتمون به باد نمیره و بعد گذشت زمانی نتیجه میده ، با تمام وجودمون براش تلاش میکنیم. ( البته میدونم این حرفم درست نیست اما شرایطمون طوری نیست که بتونیم ازمون و خطا کنیم یا ریسک زیادی رو انجام بدیم )

از شما اساتید خواهش میکنم اگر راهی ، راهنمایی ای ، نکته ای و یا تجربه ای دارین لطفا مارو بی بهره نذارین .
تشکر فراوان

RE: شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ - Apad4 - 09-06-2016 06:49 PM

دوستان نیازمند راهنمایی هاتون هستم

RE: شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ - afshinshabani061 - 09-06-2016 07:49 PM

سلام دوست عزیز
شما باید شرایط شهر جو حاکم بر شهر جمعیت و .. رو هم بیان کنید

RE: شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ - Apad4 - 09-06-2016 08:56 PM

(09-06-2016 07:49 PM)afshinshabani061 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
شما باید شرایط شهر جو حاکم بر شهر جمعیت و .. رو هم بیان کنید
سلام
شهر تبریز هستیم
جمعیت یه چیزی حدود 1 میلیون نفر
دوست گرامی ، دقیقا منظورتون رو از جو و شرایط حاکم بر شهر متوجه نشدم .

متشکر از حضورتون

RE: شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ - afshinshabani061 - 09-07-2016 04:45 PM

ببینید مثلا جو سنتی باشه یا مدرن ایناهم باید در نظر گرفت
تبریز نیومدم ولی جوری ک میدونم و شنیدم سطح فرهنگ بالا و در کل شهر خوبیه
و البته شهر بزرگ هم کار کردن و رقابت توش سخته پس باید یه ایده نو داشته باشید
اگر میتونید فست فود خوبه ولی خب هزینش خیلی میشه ولی الان تو شهر ما ی فلافلی زدن الان هرکدوم از برادرا زانتیا سوارن با اینکه خیلی
جمعیت کمه

RE: شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ - armankhan1 - 09-07-2016 09:56 PM

تو شهر شما میوه زیاده و ارزون ماشالله.
خشک کردن میوه و بسته بندی کردن و ارسال به شهر های دیگه.

RE: شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ - Apad4 - 09-08-2016 09:14 AM

(09-07-2016 04:45 PM)afshinshabani061 نوشته شده توسط:  ببینید مثلا جو سنتی باشه یا مدرن ایناهم باید در نظر گرفت
تبریز نیومدم ولی جوری ک میدونم و شنیدم سطح فرهنگ بالا و در کل شهر خوبیه
و البته شهر بزرگ هم کار کردن و رقابت توش سخته پس باید یه ایده نو داشته باشید
اگر میتونید فست فود خوبه ولی خب هزینش خیلی میشه ولی الان تو شهر ما ی فلافلی زدن الان هرکدوم از برادرا زانتیا سوارن با اینکه خیلی
جمعیت کمه

تو شهر ما هر دو جو رو میشه پیدا کرد
مناطقی هستن که سنتی نشین هستن و خیلی جاها هم هستن که مدرن هستن

والا فست فود به نظر خودمم خوبه اما هزینش بالاست برای همین دستم بستست :/

نقل قول :و البته شهر بزرگ هم کار کردن و رقابت توش سخته پس باید یه ایده نو داشته باشید
متاسفانه مشکل همین نبود ایده استHuh

RE: شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ - Apad4 - 09-08-2016 09:15 AM

(09-07-2016 09:56 PM)armankhan1 نوشته شده توسط:  تو شهر شما میوه زیاده و ارزون ماشالله.
خشک کردن میوه و بسته بندی کردن و ارسال به شهر های دیگه.
خشک کردن چه میوه ای ؟
ارسال به کجا ؟
من تاحالا این کار رو انجام ندادم ، دستگاه نیاز داره ؟
چه میوه هایی بیشتر خواهان داره ؟

RE: شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ - sorin - 09-08-2016 01:13 PM

اگه طراحی بلدید (کار با فتوشاپ و...)توز مینه تبلیغاتی میتونین فعالیت کنین..
من ایدم اینه که شما ی مرکز چاپ کارت ویزیت بزنید با عنوان برش خاص و نحوه کارتون اینظور باشه که بعد از اینکه مشتری بالقوتونو پیدا کردین ی کارت ویریت با طراحی خاص براش بزنید و پیشش ببرید یا فایل طراحی اون نمونه رو . نیازم به سرمایه اونچنانی نداره چون شما با چاپخونه کار میکنید پول دم ودستگاه نمیدید

RE: شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ - elco - 09-08-2016 05:49 PM

(09-04-2016 11:31 PM)Apad4 نوشته شده توسط:  سلاموستان عزیز ، خیلی زیاد نیازمند راهنمایی هاتون هستم.ما سه نفر هستیم روی هم 10 تومن پول داری – من (22 ساله ) دانشجو حسابدرای و درحال حاضر تو کار سوغاتی هستم و با یه بنده خدایی تو مغازشون برای تور ترکیه فروش این محصولات همکاری میکنم.کارای فنی زیادی رو دارم ، روابط عمومی و برقرای ارتباط با دیگرانم در حد خوب به بالاستولی متاسفانه مهارت بازاریابی رو ندارم – برادرم ، 19 سالشه و فعلا از خدمت معافه و تو کار فروش لوازم پلاستیکی ارزون قیمت خونگی مهارت داره ( 8 ماه مسئولیت فروش یه سوله ازاین محصولات رو داشته ) – نفر سوم ، 30 سالشه، راننده س ( ماشین نداره ) و آنتالیا میشه گفت تخصصی تور کیش خاصی هم نداره و میشه ازش در کار های ساده استفاده کرد.به یه خیاط هم دسترسی داریم که سابقا تو کار تولیدی بودن ولی حالا به علت اینکه خریدار ها اجناس ارزون قیمت میخوان و ایشون هم فقط کار با کیفیت انجام میدن دیگه این کار رو کنار گذاشتن تا طالب کار پیدا بشه .که اگر لازم تور ترکیه باشه میشه از ایشون هم استفاده کرد.هر سه ی ما اهل تلاش هستیم ، طوری که اگر بدونیم با تلاش در کاری ، زحماتمون به باد نمیره و بعد گذشت زمانی نتیجه میده ، با تمام وجودمون براش تلاش میکنیم. ( البته میدونم این حرفم درست نیست اما شرایطمون طوری نیست که بتونیم ازمون و خطا کنیم یا ریسک زیادی رو انجام بدیم )ز شما اساتید خواهش میکنم اگر راهی ، راهنمایی ای ، نکته ای و یا تجربه ای دارین لطفامارو بی بهره نذارین .تشکر فراوانسلامدوستان عزیز ، تور کیش خیلی زیاد نیازمند راهنمایی هاتون هستم.ما سه نفر هستیم روی هم 10 تومن پول داری – من (22 ساله ) دانشجو حسابدرای و درحال حاضر تو کار سوغاتی هستم و با یه بنده خدایی تو مغازشون برای فروش این محصولات همکاری میکنم.تجربه کارای فنی زیادی رو دارم ، روابط عمومی و برقرای ارتباط با دیگرانم در حد خوب به بالاستولی متاسفانه مهارت بازاریابی رو ندارم – برادرم ، 19 سالشه و فعلا از خدمت معافه و تو کار فروش لوازم پلاستیکی ارزون قیمت خونگی مهارت داره ( 8 ماه مسئولیت فروش یه سوله ازاین محصولات رو داشته 3 – نفر سوم ، 30 سالشه، راننده س ( ماشین نداره ) و میشه گفت تخصصی خاصی هم نداره و میشه ازش در کار های ساده استفاده کرد.به یه خیاط هم دسترسی داریم که سابقا تو کار تولیدی بودن ولی حالا به علت اینکه خریدارها اجناس ارزون قیمت میخوان و ایشون هم فقط کار با کیفیت انجام میدن دیگه این کار رو کنار گذاشتن تا طالب کار پیدا بشه .که اگر لازم باشه میشه از ایشون هم استفاده کرد.هر سه ی ما اهل تلاش هستیم ، طوری که اگر بدونیم با تلاش در کاری ، زحماتمون به باد نمیره و بعد گذشت زمانی نتیجه میده ، با تمام وجودمون براش تلاش میکنیم. ( البته میدونم این حرفم درست نیست اما شرایطمون طوری نیست که بتونیم ازمون و خطا کنیم یا ریسک زیادی رو انجام بدیم )از شما اساتید خواهش میکنم اگر راهی ، راهنمایی ای ، نکته ای و یا تجربه ای دارین لطفا مارو بی بهره نذارین .
تشکر فراوان

درود
دوست عزیز شما اول باید تخصص ها و شرایط خودتون ببینید بعد بنا براون انتخاب کنید
اگر بهترین کار دنیارم برید و علاقه نداشته باشید به جایی نمیرسید