سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بازار موبایل و لوازم جانبی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: بازار موبایل و لوازم جانبی (/showthread.php?tid=15602)

بازار موبایل و لوازم جانبی - Afkar.margbar - 08-20-2016 02:09 PM

باسلام
دوستان قصد دارم مغازه موبایل فروشی و لوازم جانبی بزنم در کنارش هم کار نرم افزاری (نصب برنامه، فلش و یا و.... ) انجام بدم البته تمرکز اصلیم روی لوازم جانبی میذارم. نظرتون چیه ؟
ساکن اهواز هستم. هنوز جای مغازه مشخص نیست. اهواز مرکز شهر دوتا پاساژ بزرگ داره که فول موبایل و لوازم جانبی هستن،چندنفری پیشنهاد دادن که تو بازار منطقه ای سرمایه گذاری کنم بهتره
نظرتون چیه؟ واسه چنین مغازه ای کجا باشه بهتره و فروش بالاتره؟
با این بحث مبارزه با قاچاق واسه کار من مشکل ساز نمیشه (البته تاکیدم فذوش جانبیه بیشتر)

RE: بازار موبایل و لوازم جانبی - فرشته رجبی - 08-22-2016 02:31 PM

عالیه
انشالله موفق باشی و همینطور میلیاردر

RE: بازار موبایل و لوازم جانبی - mohammad.b - 08-22-2016 02:40 PM

سلام دوست عزیز من خودم تو کار موبایل بودمه اکثر کسبه اهواز رو هم میشناسم (عمده فروش) خودم هم تو یه عمده فروشی بصورت درصدی کار میکردم
اگه میخوای اهواز کار کنی میدونی که آرین وکربلایی الان بهترین هستند بعد از اونا هم بازار بزرگ هستش که داره تغییر کاربری میده که باید مغازه رو تو این 3 تا داشته باشی اگه تمرکزت روی جانبی هست سمت کربلایی نرو فروش جانبی در آرین بیشتر هست و عمده فروشای جانبی هم اکثرا سمت آرین هستند
اگرم میخوای توی محله باشی الان بهترین جا زیتون هستش که دستم توش زیاده فکر کنم حدود 24 نفری هست ولی بهترین محله الان زیتونه.
کیانپارس هم خوبه ولی حداقل سرمایه در گردشت باید 100 میلیون باشه اگه نداری اصلا نرو
بقیه محلات هم من مشتری داشتم و اکثرا موبایل فروشا رو میشناسم
اگه سوالی چیزی داری بپرس تا جایی که بتونم راهنماییت می کنم دوست عزیز

RE: بازار موبایل و لوازم جانبی - Afkar.margbar - 09-04-2016 03:01 PM

(08-22-2016 02:40 PM)mohammad.b نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز من خودم تو کار موبایل بودمه اکثر کسبه اهواز رو هم میشناسم (عمده فروش) خودم هم تو یه عمده فروشی بصورت درصدی کار میکردم
اگه میخوای اهواز کار کنی میدونی که آرین وکربلایی الان بهترین هستند بعد از اونا هم بازار بزرگ هستش که داره تغییر کاربری میده که باید مغازه رو تو این 3 تا داشته باشی اگه تمرکزت روی جانبی هست سمت کربلایی نرو فروش جانبی در آرین بیشتر هست و عمده فروشای جانبی هم اکثرا سمت آرین هستند
اگرم میخوای توی محله باشی الان بهترین جا زیتون هستش که دستم توش زیاده فکر کنم حدود 24 نفری هست ولی بهترین محله الان زیتونه.
کیانپارس هم خوبه ولی حداقل سرمایه در گردشت باید 100 میلیون باشه اگه نداری اصلا نرو
بقیه محلات هم من مشتری داشتم و اکثرا موبایل فروشا رو میشناسم
اگه سوالی چیزی داری بپرس تا جایی که بتونم راهنماییت می کنم دوست عزیز
سپاس دوست عزیز بابت راهنماییتون. شماره تماسم واستون فرستادم بیزحمت پیام بدهید تا بیشتر از تجارب ارزشمندتون استفاده کنم .مرسی