سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بازاریاب ها لطفا هم فکری کنید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: آموزش بازاریابی (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بازاریاب ها لطفا هم فکری کنید (/showthread.php?tid=15564)

بازاریاب ها لطفا هم فکری کنید - MEHRAN_SOOZER - 08-09-2016 01:27 PM

سلام
من چند وقتی هست به فکر بازاریابی برای شغلمون افتادم
به عنوان مقدمه باید بگم که شغل ما تولید قطعات پلاستیک بر خسب سفارش مشتری هاست (خدمات تزریق پلاستیک)
باتوجه به سابقه ی طولانی در تولید و ساخت قالب های تزریق پلاستیک در مجموعه ما و البته صداقت و مشتری مداریمون، در حال حاضر همه ی مشتری های ما ثابت هستند
من در صدد هستم مشتری بیشتری بگیرم و کارمون رو 24 ساعته ادامه بدم(در حال حاضر با 2 دستگاه 12 ساعت کار می کنیم که احیانا وسطاش به بیکاری هم امکان داره بخوره)
خواستم این ایده رو باهاتون در میون بگذارم که آیا امکانش هست یک بازاریاب استخدام کنم و کار بدین صورت باشه که این فرد بره داخل تولیدی های پلاستیک ،لوازم خانگی،لوازم آشپزخانه و الکتریکی و ...(که همه از صنف های هم رده ی ما هستند و براشون تولید می کنیم) و مجموعه ی ما رو براشون تبلیغ کنه ؟
خواستم بدونم همچین چیزی امکان پذیر هست و با چه شرایطی و لازمه ی این پروسه چی هست
ممنون از وقتی که می گزارید10_004

RE: بازاریاب ها لطفا هم فکری کنید - morgan815 - 08-10-2016 06:42 PM

سلام.محصولاتتون چیه؟کدوم شهری هستین.من خودم یه سری لازم دارم ببینم شما میتونید انجام بدین

RE: بازاریاب ها لطفا هم فکری کنید - MEHRAN_SOOZER - 08-13-2016 03:51 PM

تهران هستیم
محصولاتی نداریم
عرص کردم که ، ما سفارش از شرکت ها و تولید کننده هایی که دستگاه ندارند می گیریم و به تعداد اون سفارش ها براشون تولید می کنیم

RE: بازاریاب ها لطفا هم فکری کنید - m_sstyle - 06-17-2017 11:57 AM

اگر به دنبال افزايش فروش و به قولي افزايش تقاضا و افزايش توليد هستيد كه قطعا سود مالي براتون به دنبال داره تنها راهكارتون اينه كه به جايه بازارياب به دنباله يه مديره بازاريابي باشيد.چون مدير هايه بازاريابي خودشون شايد قدم جلو نزارن اما ميدونن كه چه طور بايد شبكه ي بازاريابي براتون تشكيل بدن كه منتها به نتيجه بشه.اين افراد شايد در كوتاه مدت نتيجه ي قابل توجهي بهتون ارائه نكنن اما در بلند مدت سود هنگفتي بهتون ميرسونن كه جبران كننده و توجيح اقتصادي داره براتون.اگه راهنمايي بيشتري خواستيد در خدمتم.