سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کسب و کار با سرمایه کم و زودبازده - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه خدمات (/forumdisplay.php?fid=115)
+--- موضوع: کسب و کار با سرمایه کم و زودبازده (/showthread.php?tid=15481)

کسب و کار با سرمایه کم و زودبازده - MashTi Ali - 07-17-2016 11:39 AM

سلام
عضو جدید هستم.10_004

من دنبال کار بودم و هستم ولی سراغ هرکاری که میرم میخوام شروع کنم نمیشه مثلا بازار نیست سود نداره و...

شهر ما یعنی سیرجان موقعیتش جوری که آب و هوای گرم و خشکی داره

از دوستان میخوام راهنمایی کنن که با سرمایه کم چه کاری میشه راه اندازی کرد که زودبازده باشه سرمایه کم بخواد زیر 30 ملیون و بازارش باشه که بشه محصول رو به فروش رسوند

ممنون میشم پیشنهاد بدین

RE: کسب و کار با سرمایه کم و زودبازده - sorin - 07-17-2016 05:21 PM

سیر جان واسه کرمان هست...شما میتونی رو محصولات استانتون سرمایه گذاری کنی و خرید و فروش کنی
مثل پسته خرما محصولات گلخانه ای

RE: کسب و کار با سرمایه کم و زودبازده - MashTi Ali - 07-17-2016 11:41 PM

(07-17-2016 05:21 PM)sorin نوشته شده توسط:  سیر جان واسه کرمان هست...شما میتونی رو محصولات استانتون سرمایه گذاری کنی و خرید و فروش کنی

سلام دوس عزیز ممنونم بابت پیشنهاد
الان بازار پسته و محصولات گلخانه ای خراب شده و دست زیاده.

RE: کسب و کار با سرمایه کم و زودبازده - MashTi Ali - 07-20-2016 05:40 PM

کسی دیگه پیشنهادی نداره

RE: کسب و کار با سرمایه کم و زودبازده - MashTi Ali - 07-22-2016 11:51 PM

(07-17-2016 05:21 PM)sorin نوشته شده توسط:  سیر جان واسه کرمان هست...شما میتونی رو محصولات استانتون سرمایه گذاری کنی و خرید و فروش کنی

شما در مورد خرید فروش پسته تجربه دارید میشه راهنمایی کنید؟

RE: کسب و کار با سرمایه کم و زودبازده - kourosh_ma - 08-11-2016 03:09 PM

وضعیت سنگبریها و معادن سنگ سیرجان چطوره؟

RE: کسب و کار با سرمایه کم و زودبازده - MashTi Ali - 09-08-2016 10:43 AM

(08-11-2016 03:09 PM)kourosh_ma نوشته شده توسط:  وضعیت سنگبریها و معادن سنگ سیرجان چطوره؟

سنگ اینجا بازار خوبی داره

RE: کسب و کار با سرمایه کم و زودبازده - elco - 09-08-2016 09:45 PM

(07-17-2016 11:39 AM)MashTi Ali نوشته شده توسط:  سلامعضو جدید هستم.10_004من دنبال کار بودم و هستم ولی سراغ هرکاری که میرم میخوام شروع کنم نمیشه مثلا بازانیست رزرو هتل سود نداره و...شهر ما یعنی سیرجان موقعیتش جوری که آب و هوای گرم و خشکی دارهاز دوستان میخوام راهنمایی کنن تور که با سرمایه کم چه کاری میشه راه اندازی کرد که زودبازدهباشه سرمایه کم بخواد زیر 30 ملیون و بازارش باشه که بشه محصول رو به فروش رسوندممنون میشم پیشنهاد بدینسلامعضو جدید هستم.10_004من دنبال کار بودم و هتل هستم ولی سراغ هرکاری که میرم میخوام شروع کنم نمیشه مثلا بازانیست سود نداره و...شهر ما یعنی سیرجان موقعیتش جوری رزرو هتل که آب و هوای گرم و خشکی دارهاز دوستان میخوام راهنمایی کنن که با سرمایه کم چه کاری میشه راه اندازی کرد که زودبازدهباشه سرمایه کم بخواد زیر 30 ملیون و بازارش باشه که بشه محصول رو به فروش رسوندممنون میشم پیشنهاد بدین
درود
دوست عزیز شما خودتون تو چهزمینه ای تخصص دارید ؟