سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده ی شروع کار با سرمایه اندک برای خانم ها - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: ایده ی شروع کار با سرمایه اندک برای خانم ها (/showthread.php?tid=15475)

ایده ی شروع کار با سرمایه اندک برای خانم ها - Raha_s - 07-15-2016 08:14 AM

با سلام.
من تازه تو این سایت عضو شدم .میخوام پیشنهاد و یا ایده ی کاری که برای یک خانم مناسب باشه رو بگیم و هر کس نظری و ایده ایی پیشنهاد میکنه اینجا بگه...
من تو دوران دانشجویی یک استاد کارآفرینی داشتیم که میگفت حتی بدون سرمایه هم میشه شروع کرد.
من خودم به کارهای هنری و فرش بافی علاقه دارم . ولی ازتون میخوام هر کسی پیشنهاد و ایده ایی داره لطفا اینجا بیان کنه.به امید موفقیت همه ی بانوان

RE: ایده ی شروع کار با سرمایه اندک برای خانم ها - tondar12 - 07-16-2016 10:46 AM

خانم عزیز دوره دوره فضای مجازی و اینترنته و هر کسی بتونه یک مزیت کوچیک ارائه بده برنده اس! مثلا دو تا بستنی فروشی رو کنار هم د رنظر بگیر با یک کیفیت و یک قیمت کار می کنن اونی که میاد رو بستنیاش یه خرده اسمارتیز یه ریزه های شکلات یا یه دونه گیلاس یا توت فرنگی میزاره برنده است!

شما هم این کار رو انجام بدید!

RE: ایده ی شروع کار با سرمایه اندک برای خانم ها - علیرضا سلیمی - 11-19-2016 02:54 PM

سلام
به نظر من تولید مواد شوینده برای خانمها خیلی مناسبه
شرکت هایی هم هستند که هم راه اندازی کارگاه رو انجام میدن هم تامین مواد اولیه و فروش محصولات

RE: ایده ی شروع کار با سرمایه اندک برای خانم ها - arsan27 - 11-21-2016 12:40 PM

تراش سنگ یا بافت قالیچه

RE: ایده ی شروع کار با سرمایه اندک برای خانم ها - arash.alirezaei - 07-10-2017 06:05 PM

(07-15-2016 08:14 AM)Raha_s نوشته شده توسط:  با سلام.
من تازه تو این سایت عضو شدم .میخوام پیشنهاد و یا ایده ی کاری که برای یک خانم مناسب باشه رو بگیم و هر کس نظری و ایده ایی پیشنهاد میکنه اینجا بگه...
من تو دوران دانشجویی یک استاد کارآفرینی داشتیم که میگفت حتی بدون سرمایه هم میشه شروع کرد.
من خودم به کارهای هنری و فرش بافی علاقه دارم . ولی ازتون میخوام هر کسی پیشنهاد و ایده ایی داره لطفا اینجا بیان کنه.به امید موفقیت همه ی بانوان

با سلام .
خانم ها خودشان را محدود به کارهای ضریف نکنند خانم ها می توانند همانند مرد ها در صنعت و کشاورزی و سرمایه گذاری های پر بازده شرکت کنند کافی است که اعتماد به نفس داشته باشند و هر ایده ای به ذهنشان میرسد جدا از جنسیت و سرمایه اولیه زیاد عملی کنند [color=#DAA520]کار آفرینی[/color]
خانم ها می توانند به صورت گروهی و مشارکتی با هم بهتر موفق بشوند.[url=http://forum.unc-co.ir/landing/228_6.php]کار آفرینی جذب ثروت[/url]

RE: ایده ی شروع کار با سرمایه اندک برای خانم ها - arash.alirezaei - 08-02-2017 12:28 PM

با سلام
خانم ها مثل آقایان می توانند همه کاری را انجام دهند و هیچ تفاوتی بین آنها نیست و بهترین ایده کاری برای هرکسی چه خانم و چه آقا کار مورد علاقه آنها است اگر کاری یا بیزینسی انجام دهید که مورد علاقیتان نیست در آن کار موفقیت چندانی به دست نمی آورید و باید از خودتان سوال کنید که چه کاری را دوست دارید و برای پیشنهاد باید بگم که خانم ها در کارهای مشارکتی بهتر از آقایون هستند و بیشتر موفق می شوند .
با آرزوی سربلندی و موفقیت
..

RE: ایده ی شروع کار با سرمایه اندک برای خانم ها - r2013.samadi - 08-10-2017 05:29 PM

سلام .
موفق باشید.
تو جامعه امروزی حضور در اجتماع برای خانم ها هم به اندازه ی آقایان فراهم شده و هر کاری که یک آقا میتونه انجام بده یک خانم هم میتونه انجام بده. به نظر من با یک برنامه ریزی برای حفظ کانون خانواده، می تونن تو محیط شغلی هم موفق باشن همونطوری که اثبات هم شده.

RE: ایده ی شروع کار با سرمایه اندک برای خانم ها - aligoli - 08-11-2017 10:36 PM

استاد شما درست میگفت من همون شخص هستم که بدون سرمایه شروع کردم.
اما یادتون باشه، ایده مهم نیست.
مهم پیاده سازی ایده هست.
برای مثال همین الان برای علاقه ای که شما دارید من ایده دارم راه پیاده سازیشم بلدم.
اما شما چقدر اطمینان دارید که زود جا نمیزنید ؟
یا به دیگران چقدر اطمینان دارید در روش کاری ؟

چون قطعا یک دست صدا نداره.