سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مشاوره برای فروش لباس تولیدی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: مشاوره برای فروش لباس تولیدی (/showthread.php?tid=15423)

صفحه ها: 1 2

مشاوره برای فروش لباس تولیدی - shyton - 06-20-2016 01:47 AM

سلام،

من چند وقتی هست که مشغول تولید پوشاک در داخل کشور هستم اما در فروش آنها به مشکل خوردم

من کار خوب تولید کردم یعنی کیفیت بالا (از نظر جنس پارچه و دوخت) اما بیشتر بوتیک داران دنبال کار ارزون و مفت هستند که بتونن روش سود خوبی کنن...

حالا یک روشی چند روز پیش یکی از دوستانم بهم پیشنهاد داد که بنظرم بد نیومد، چیزی شبیه همون فروش امانی که برم توی هر محله ای یک بوتیک خوبو انتخاب کنم یک جین کار بهش بدم و با تنظیم یک قرداد و دریافت سفته تعیین کنیم که تا 21 روز فرصت دارین این کارو بفروشید، هرچی فروختید رو باهاتون حساب می کنم اونایی که نفروختید رو هم پس می گیریم ازتون... می خواستم ببینم این روش الان کسی قبول میکنه و یا جواب میده؟

یا اگر پیشنهاد بهتر دارید لطفا راهنمایی بفرمایید

RE: مشاوره برای فروش لباس تولیدی - yousef0098 - 06-20-2016 05:12 AM

سلام ، روش خوبی رو بهتون گفتن ، فقط باید قرارداد رو طوری به توافق برسید که بعدا از لحاظ اعتماد به مشکل بر نخوردید

ولی به نظرم خودتون وارد کار بازایابی بشید و از طریق شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا تلگرام ، محصولات تون رو عرضه کنید ...
قیمت مناسب و کیفیت خوب داشته باشید هم مغازه داران و هم مشتریان خودشون باهاتون تماس میگیرن.
البته ممکنه یه مدت طول بکشه تا مخاطبین خودتون رو تو اینترنت به دست بیارید. ولی به نظرم بهتر از بیکار نشستن هستش

RE: مشاوره برای فروش لباس تولیدی - shyton - 06-20-2016 03:17 PM

(06-20-2016 05:12 AM)yousef0098 نوشته شده توسط:  سلام ، روش خوبی رو بهتون گفتن ، فقط باید قرارداد رو طوری به توافق برسید که بعدا از لحاظ اعتماد به مشکل بر نخوردید

ولی به نظرم خودتون وارد کار بازایابی بشید و از طریق شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا تلگرام ، محصولات تون رو عرضه کنید ...
قیمت مناسب و کیفیت خوب داشته باشید هم مغازه داران و هم مشتریان خودشون باهاتون تماس میگیرن.
البته ممکنه یه مدت طول بکشه تا مخاطبین خودتون رو تو اینترنت به دست بیارید. ولی به نظرم بهتر از بیکار نشستن هستش

شبکه اجتماعی مدنظرم هست ولی پول می خواد کاربرای کانال رو زیاد کرد که در نهایت بهشون فروخت برا اول کار نیاز به راهی دارم که بتونم سریع کارارو رد کنم و کار جدید تولید کنم

RE: مشاوره برای فروش لباس تولیدی - yousef0098 - 06-20-2016 05:54 PM

نه اصلا بابت افزایش اعضای کانال پول به افراد ندید...
من چند وقته فعالیت دارم توی این زمینه ، پول هایی که برای افزایش اعضای ممبر میگرن به این صورته که ، مثلا فرد نزدیک 10000 شماره مجازی داره ، و با نرم افزار و ربات ، این
شماره ها رو تو کانال شما عضو میکنه ، که بهش ممبر فیک میگن ، چون شماره ها فیک هستن و افراد واقعی پشت شون وجود نداره پس به هیچ دردی نمیخوره...
شما نرم افزار تله ممبر رو از بازار دانلود کن ، بعد با دو سه تا شماره داخلش ثبت نام کن و سکه به دست بیار ، بعد به ازای سکه ها ، افراد واقعی وارد کانال تون میشن...

RE: مشاوره برای فروش لباس تولیدی - shyton - 06-21-2016 02:45 PM

(06-20-2016 05:54 PM)yousef0098 نوشته شده توسط:  نه اصلا بابت افزایش اعضای کانال پول به افراد ندید...
من چند وقته فعالیت دارم توی این زمینه ، پول هایی که برای افزایش اعضای ممبر میگرن به این صورته که ، مثلا فرد نزدیک 10000 شماره مجازی داره ، و با نرم افزار و ربات ، این
شماره ها رو تو کانال شما عضو میکنه ، که بهش ممبر فیک میگن ، چون شماره ها فیک هستن و افراد واقعی پشت شون وجود نداره پس به هیچ دردی نمیخوره...
شما نرم افزار تله ممبر رو از بازار دانلود کن ، بعد با دو سه تا شماره داخلش ثبت نام کن و سکه به دست بیار ، بعد به ازای سکه ها ، افراد واقعی وارد کانال تون میشن...

بله در جریان هستم به هر حال ممنون بابت نظرتون

از سایر اساتید درخواست دارم اگر پیشنهادی دارن لطفا دریغ نکنند

RE: مشاوره برای فروش لباس تولیدی - soheyl_ir89 - 06-21-2016 04:21 PM

(06-20-2016 01:47 AM)shyton نوشته شده توسط:  سلام،

من چند وقتی هست که مشغول تولید پوشاک در داخل کشور هستم اما در فروش آنها به مشکل خوردم

من کار خوب تولید کردم یعنی کیفیت بالا (از نظر جنس پارچه و دوخت) اما بیشتر بوتیک داران دنبال کار ارزون و مفت هستند که بتونن روش سود خوبی کنن...

حالا یک روشی چند روز پیش یکی از دوستانم بهم پیشنهاد داد که بنظرم بد نیومد، چیزی شبیه همون فروش امانی که برم توی هر محله ای یک بوتیک خوبو انتخاب کنم یک جین کار بهش بدم و با تنظیم یک قرداد و دریافت سفته تعیین کنیم که تا 21 روز فرصت دارین این کارو بفروشید، هرچی فروختید رو باهاتون حساب می کنم اونایی که نفروختید رو هم پس می گیریم ازتون... می خواستم ببینم این روش الان کسی قبول میکنه و یا جواب میده؟

سلام دوست گرامی
کجای ایران عزیز هستی؟
و تصاویر تولیداتتو برام ایمیل کن » soheyl_ir89@yahoo.com
من لباس پخش می کردم و الان وارد کار تولید دارم می شم.

RE: مشاوره برای فروش لباس تولیدی - shyton - 06-21-2016 08:52 PM

(06-21-2016 04:21 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  
(06-20-2016 01:47 AM)shyton نوشته شده توسط:  سلام،

سلام دوست گرامی
کجای ایران عزیز هستی؟
و تصاویر تولیداتتو برام ایمیل کن » soheyl_ir89@yahoo.com
من لباس پخش می کردم و الان وارد کار تولید دارم می شم.

تهران، ارسال شد به ایمیلتون...

RE: مشاوره برای فروش لباس تولیدی - shyton - 06-22-2016 11:34 AM

ConfusedHuh

RE: مشاوره برای فروش لباس تولیدی - alijajarm - 08-15-2016 10:26 PM

سلام تولید پوشاک شما درچه زمینه ای است

RE: مشاوره برای فروش لباس تولیدی - امیرکار افرین - 10-14-2016 09:17 PM

سلام دوست عزیز پوشاک شما چی هست تاپ تریکو . شلوار لی . زنانه مجلسی . مردانه نمونه هات رو برای من بفرست من بازاریابی دارم تو عمده فروشی هم کار میکنم 09384998787 فقط تو تلگرام پی ام بده و بگو از سایت اومدی