سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواست مشاوره یک نوجوان 17 ساله - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: درخواست مشاوره یک نوجوان 17 ساله (/showthread.php?tid=15405)

درخواست مشاوره یک نوجوان 17 ساله - yousef0098 - 06-17-2016 03:20 AM

سلام خدمت کاربران این انجمن ، من 17 سالم هستش و علاقه زیادی به کارآفرینی و تجارت پیدا کردم ، و بیشتر مواردی که باید یه مدیر و کارآفرین خوب داشته باشه رو تونستم تو خودم پرورش بدم ، و با علاقه زیاد مطالب موفقیت و کارآفرینی رو میخونم. ؛ تا الان هم تونستم حتی با این سنی که دارم ؛ درآمد خوبی رو کسب کنم ، البته من از خود پول و درآمدی که درمیاد زیاد لذت نمیبرم ، به جاش خیلی بیشتر از کارهایی که برای رضایت و راضی کردن مشتری انجام دادم لذت میبرم (یعنی خود عملی که انجام میدم )

تا اینکه یه مطلب به نام 10 مهارت مهمی که برای کسب موفقیت و ثروت باید تا سال 2020 بدست آورید رو خوندم ، و کلا اشتیاقم نسبت به کارآفرینی کم شده ، چون هیچ یک از مواردی که گفته شده رو رو توی وجود خودم نمیبینم ، و با دیدن این مطلب احساس کردم تمام تلاش هایی که برای پرورش و رشد خودم کردم بی فایده میمونه در آینده به دردم نمیخوره...

مطلب رو برای اینکه تبلیغ سایتی نشه در وبلاگ قرار دادم.
http://freeapp.blog.ir/1395/03/28/yousef0098

خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید ، آیا واقعا تمام تلاش هایی که تا الان کردم در آینده بی فایده میشه ؟

RE: درخواست مشاوره یک نوجوان 17 ساله - soheyl_ir89 - 06-17-2016 10:57 AM

سلام
زمینه ی مورد علاقه ت رو پیدا کن
اونی که استعداد و علاقه شو داری
توی همین پیش برو و خودت رو هر روز پخته تر کن
موفق تر باشی ان شاالله

RE: درخواست مشاوره یک نوجوان 17 ساله - yousef0098 - 06-17-2016 04:46 PM

(06-17-2016 10:57 AM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  سلام
زمینه ی مورد علاقه ت رو پیدا کن
اونی که استعداد و علاقه شو داری
توی همین پیش برو و خودت رو هر روز پخته تر کن
موفق تر باشی ان شاالله

ممنونم از راهنماییتون 10_004
خوش حال میشم دوستان دیگه در مورد مقاله نظر بدن...

RE: درخواست مشاوره یک نوجوان 17 ساله - AUSTIN - 06-17-2016 05:59 PM

این مقاله بیشتر بازی با کلمات بود و خیلی جاهاشم نقص داشت.ما الان تو عصر تکنولوزی هستیم کسیم منکر این نمیتونه بشه که تکنولوزی در حال پیشرفت بیشتره ولی تا همین الانشم با این گستردگی دنیای تکنولوزی خیلیا هستند که با ساده ترین چیز ها یه ایده رو اجرا کردن و جوابم گرفتن.
به قول دوستمون انسان تو کاری موفق میشه که بهش علاقه داشته باشه و الا شما علم و تکنولوزی هر کاریو داشته باشی ولی بهش علاقه نداشته باشی توش موفق نمیشی.
همیشه کاریو انتخاب کن که بهش علاقه داری علاقه توی یه کاری خودش نو اوری های زیادی رو بدنبالش میاره.
شما میتونی خیلی ایده ها رو پیدا کنی که منجر به کار افرینیت بشه ولی نیاز به فکر زیاد و تلاش زیاد داره.
اینو هم بگم که یه ایده ساده هر چند شاید اولش خیلی ساده به نظر برسه ولی به مرور میتونی ایده و کار افرینیت رو پیشرفته تر کنی و با تکنولوزی که توی مقالت بود ادغامش کنی.
یه مقاله ای از یه کار افرین موفق میخوندم که میگفت یه روزی یکی اومد با خودش فکر کرد گفت چی میشد اگه میتونستی بدون اینکه پیش دوستانت بری باهاشون ارتباط برقرار کنی.روز بعدش گفت چی میشد اگه میشد یه جایی رو ساخت که بدون هزینه رفتو امد بتونی با دوستات حرف بزنی.روزه بعدش گفت چی میشد اگه توی فضای مجازی میتونستی اینکار رو انجام بدی.(به مرور به ایده نهاییش نزدیک شد در حالی که حتی به فضای مجازی فکرم نمیکرد)
بله این شبیه چیزیه که امروز ما به اسم شبکه های اجتماعی مثه تل.گرامو لاین و ....میشناسیم.
ایده هایی که تو ذهن ادما میاد با فکر کردن بیشتر بهش اون ایده توی ذهنت پیشرفته تر و منطقی تر میشه حتی اگه یه ایده ساده و ...انه باشه.

RE: درخواست مشاوره یک نوجوان 17 ساله - yousef0098 - 06-19-2016 12:25 AM

ممنون از وقتی که گذاشتی و جوابم رو دادیHeartHeart

ابهام ام برطرف شد10_004

من خودم تو زمینه برنامه نویسی و تکنولوژی و موبایل و اینجور چیزها علاقه دارم ، پیش بقیه هم به عنوان هم چنین شخصی شناخته میشم.
ولی نمیدونم چه جور این علاقه رو تبدیل به کارآفرینی کنم ، خیلی دوستم یه شرکت تاسیس کنم که توی این زمینه ها مشغول باشه ، و مدیریت اش رو به دست بگیرم و جلو برم...
ولی هیچ ایده ای پیدا کردن موضوع فعالیت اش ندارم

RE: درخواست مشاوره یک نوجوان 17 ساله - yousef0098 - 06-19-2016 12:26 AM

من خودم تو زمینه برنامه نویسی و تکنولوژی و موبایل و اینجور چیزها علاقه دارم ، پیش بقیه هم به عنوان هم چنین شخصی شناخته میشم.
ولی نمیدونم چه جور این علاقه رو تبدیل به کارآفرینی کنم ، خیلی دوست دارم یه شرکت تاسیس کنم که توی این زمینه ها مشغول باشه ، و مدیریت اش رو به دست بگیرم و جلو برم...
ولی هیچ ایده ای پیدا کردن موضوع فعالیت اش ندارم