سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه ساده 2 برابر کردن پول - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: دوره دو برابر کردن پول (/forumdisplay.php?fid=156)
+--- موضوع: راه ساده 2 برابر کردن پول (/showthread.php?tid=1537)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: راه ساده 2 برابر کردن پول - goldokhtar2 - 11-15-2014 07:17 PM

پارسال نیم سکه گرفتیم 560هزارتومن.امسال 460 هم نمیخرن
ریسک طلا و سکه خیلی بالاست

RE: راه ساده 2 برابر کردن پول - bibak@zah - 11-15-2014 07:26 PM

طلا مثلا گرمی90هزارتومن که باشه 10هزارتومن عجرتش هست یا هزینه ای ساخت و پرداخت این چیزا...
مثلا10گرم طلا 100هزارتومن پول ضرر شماست موقع خرید
حال بعد ظهر همون روز طلا رو ببرین واسه فروش گرمی 10 هزار تومن ارزونتر بر میدارن واسه کهنه بودن طلا. . .
خوب شما صبح گرفتین گرمی100هزارتومن الان 80میخرن ازشما...
خودتون بایه حساب سر انگشتی میتونید بفهمید سود کردین یا ضرر
البته سکه مثلا 900ت سکه باشه 10 هزار تومن گرون تر میخرین میخرید910 هزارتومن باز موقع فروشش 890 میدید زیاد ضرری نمیکنید

RE: راه ساده 2 برابر کردن پول - mohammad-alone - 12-13-2014 02:59 AM

برای ۲ یا چند برابر کردن پولتون به فنر نگاه کنید و ببینید چطور با جمع شدن یه مقدار خاص بعد از آزاد شدن چند برابر نیرو آزاد میکنه.
به ۲ برابر فکر نکنید زیاد/

به زیاد کردن فکر کنید
۱۰۰۰ تومان رو خیلی راحت میشه به ۱۰۰۰۰ تومان تبدیل کرد
ولی ولی ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ رو به اون راحتی نمیشه زیاد کرد.

دوستان آینده نگر باشید مشکلتون حل میشه
ببینید کمبود و نیاز جامعه تو چه زمینه ای هستش برید جلو

RE: راه ساده 2 برابر کردن پول - روژهلات - 04-29-2015 07:40 PM

(01-03-2012 09:12 AM)محمد رضا تورانی نوشته شده توسط:  سلام
چند روز پيش که مقاله کاميار عزيز را در مجله خلاقيت در باب دو برابر کردن پول مي خواندم، ذهنم را از آن موقع تا حالا به خود مشغول کرده بود که چگونه مي توان با راهي ساده و مستمر اين کار را انجام داد.
اينطور به نظر مي آمد که مثلاً راه دو برابر کردن 1000 به 2000 متفاوت از 1000000 به 2000000 باشد. اما با تفکر و جستجو راه آنرا پيدا کردم.
معاملات آتي سکه يا فيوچر سکه
منتهي براي شروع کار حداقل پول مورد نياز قيمت روز يک سکه است.
البته اين مسير شيوه خاص خودش را دارد و بايد با دانش کامل وارد شد. من در کلاس آن ثبت نام کردم و کساني که تمايل دارند و در تهران سکونت دارند مي توانند به سايت فرامرزعنبران دات کام مراجعه کنند و ثبت نام کنند. جلسه اول معارفه رايگان است و در صورت تمايل، افراد ميتوانند ثبت نام کنند و هزينه کامل دوره 130 هزار تومان است و زمان برگزاري در حال حاضر عصرها بعد از ساعات اداري روزهاي شنبه و دوشنبه است.
سلام روژهلات هستم مطلبتون خيلي جالب بود اما من در شهرستان هستم بايد چكار كنم براي اين دانش.ممنون

RE: راه ساده 2 برابر کردن پول - meisam1394 - 06-24-2015 12:08 PM

چیزی به نام سریع پولدار شدن وجود نداره مگر دزدی کردن که بعید میدونم کسانی که الان کار افرین موفق هستن بدون زحمت و تلاش و پشت کار به اینجا رسیده باشن

RE: راه ساده 2 برابر کردن پول - melisa20 - 06-28-2015 10:11 PM

(06-24-2015 12:08 PM)meisam1394 نوشته شده توسط:  چیزی به نام سریع پولدار شدن وجود نداره مگر دزدی کردن که بعید میدونم کسانی که الان کار افرین موفق هستن بدون زحمت و تلاش و پشت کار به اینجا رسیده باشن

دوست عزیز فکر میکنم درست برداشت نکردین

اینجا هدف "سریع پولدار شدن" نیست بلکه هدف اینه که طی یه برنامه ریزی درست پولتو دوبرابر کنی واین یه شبه بدست نمیاد بلکه مستلزم تلاش و بکاربردن توانایی ها و خلاقیت هر فرده و کسی ادعا نکرده سریع پولدار شین.

دیر و زود داره ولی سوخت و سوز ... فکر کنم سوخت و سوزم داره 35..خخخخخ .... بله پولدار شدن الکی نیست که...A00 (13)

RE: راه ساده 2 برابر کردن پول - sorin - 06-28-2015 11:08 PM

(06-24-2015 12:08 PM)meisam1394 نوشته شده توسط:  چیزی به نام سریع پولدار شدن وجود نداره مگر دزدی کردن که بعید میدونم کسانی که الان کار افرین موفق هستن بدون زحمت و تلاش و پشت کار به اینجا رسیده باشن

کی میگه سریع پولدار شدن وجود نداره؟ من خودم چند نفررو میشناسم حلال وار یه شبه پولدار شدن
یه خواننده خارجی بود اسمش یادم نیس یه ترک داد بیرون با همون ترک یه شبه پولدار شد
سریع پولدار شدن هست به شرط اراده قوی و پشتکار همین

RE: راه ساده 2 برابر کردن پول - حامد یزدی - 06-28-2015 11:30 PM

پول خورد رو میشه 2 برابر کرد ولی یه تراول به سختی اونم خیلی !

RE: راه ساده 2 برابر کردن پول - bastarkhaki - 06-29-2015 06:47 PM

پول رو دوبرابر!!!!

از صفر پول ساختن داریم که باید واسطه گری و دلالی و بروکری و ...بکنی که
اون هم یک نوع تخصص هست.

اما من چند روز پیش دیدم چند تن از دوستان عروسک های کوچولویی خریدن
به قمت عمده 4هزار تومن و همون رو در عرض 1 هفته به قیمت تکی 7 هزار تومن
تک فروشی کردن(دست فروشی)

دوبرابر نمیشه ولی مثلا اگر 1000 تا بخری به قیمت 4 هزار تومن و 3 هزار تومن تک
فروشی سود کنی میشه سودت 3میلیون تومان!
یعنی روی 4 میلیونت 3 میلیون سود کردی...

RE: راه ساده 2 برابر کردن پول - iranboy - 07-01-2015 12:30 AM

(12-13-2014 02:59 AM)mohammad-alone نوشته شده توسط:  برای ۲ یا چند برابر کردن پولتون به فنر نگاه کنید و ببینید چطور با جمع شدن یه مقدار خاص بعد از آزاد شدن چند برابر نیرو آزاد میکنه.
به ۲ برابر فکر نکنید زیاد/

به زیاد کردن فکر کنید
۱۰۰۰ تومان رو خیلی راحت میشه به ۱۰۰۰۰ تومان تبدیل کرد
ولی ولی ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ رو به اون راحتی نمیشه زیاد کرد.

دوستان آینده نگر باشید مشکلتون حل میشه
ببینید کمبود و نیاز جامعه تو چه زمینه ای هستش برید جلو

سلام ذوست عزیز به نظر من 100/000/000 تومان رو راحت تر میشه تبدیل به 1 میلیارد تومن کرد.