سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ما هم شروع کردیم دعامون کنید بچه ها - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: ما هم شروع کردیم دعامون کنید بچه ها (/showthread.php?tid=15337)

صفحه ها: 1 2

ما هم شروع کردیم دعامون کنید بچه ها - rasol113 - 06-03-2016 05:17 AM

بسم ال..
با عرض سلام خواستم شما هم تو شادی وتلاش ما شریک باشید ببخشید اگه موضوعی که تو این تایپیک شروع کردم وقت عزیزتونو میگیره....بالاخره عطای کار دولتی و به لقاءش بخشیدیم و در راستای موضوع قبلی که باز کرده بودم(پرورش بلدرچین)بعد از تحقیقات زیاد درخصوص سختی کار و مسایل مهم دیگه شروع به فعالیت کردیم خیلیا گفتن موفق نمیشیم واین باعث شد با تمام فدرت وارد بشیم تا ثابت کنیم بدون رانت و پارتیم میشه پولدار شد،دعامون کنید که موفق بشیم اینم یه گوشه از محل تولیدیمون
[تصویر: viewer.php?file=ry2eehrcdup1tz7tdpru.jpg]

RE: ما هم شروع کردیم دعامون کنید بچه ها - soheila1 - 06-03-2016 08:24 AM

سلام .خیلی بهتون تبریک می گم .روند کارتون رو هم برامون بنویسید و چالش هایی که خواه ناخواه درهرکاری پیش می اد و روش شما برای حل کردن انها رو هم بنویسید تا بقیه دوستانی که می خواهند تو این مسیر قدم بذارن از تجربه های شما استفاده کنند .

RE: ما هم شروع کردیم دعامون کنید بچه ها - rasol113 - 06-05-2016 04:09 AM

(06-03-2016 08:24 AM)soheila1 نوشته شده توسط:  سلام .خیلی بهتون تبریک می گم .روند کارتون رو هم برامون بنویسید و چالش هایی که خواه ناخواه درهرکاری پیش می اد و روش شما برای حل کردن انها رو هم بنویسید تا بقیه دوستانی که می خواهند تو این مسیر قدم بذارن از تجربه های شما استفاده کنند .

ببخشید بابت دیر پاسخ دادنممنونم بابت دلگرمی دادن وهمراهیت،گرفتار مراحل کار بودم اینقدرها هم که فکر میکردم ساده نبوده،نکات ریز زیادی وجود داره که در اسرع وقت اشاره میکنم چیزی که تا الان مشخصه جوجه ها خیلی ترسو هستن و باید بشدت مراقب محل استقرارشون بود،گربه ها،صداهای مزاحم،عدم وجود خواب کافی،عدم استقرار دانخوری مناسب با تعداد(هر60تا یکی)همگی از مسایل اولیه ای هستن که بشدت بابد رعایت. بشن...

RE: ما هم شروع کردیم دعامون کنید بچه ها - morm - 06-05-2016 11:09 AM

سلام منم پيگير فعاليت شما هستم و خوشحال ميشيم سر فرصت از اقداماتتون و مشكلات بنويسين

RE: ما هم شروع کردیم دعامون کنید بچه ها - elco - 06-05-2016 11:35 PM

درود
خدارو شکر که یه همچین دیدی دارین به کسب و کار و دید منفی دیگران رو توجه نمیکنید
مطمعن باشید بهترین کاروکردید و هرکسی تو هر شغلی و تو هر کاری باشه اگر واقعا زحمت بکشه و تلاش کنه توی اون کار موفق میشه
انشاالله که تو کسب و کارتون بتونید بهترینارو به دست بیارید چون شما میتونید و هیچ چیزی وجود نداره که نشدنی باشه

RE: ما هم شروع کردیم دعامون کنید بچه ها - rasol113 - 06-08-2016 01:29 AM

(06-05-2016 11:09 AM)morm نوشته شده توسط:  سلام منم پيگير فعاليت شما هستم و خوشحال ميشيم سر فرصت از اقداماتتون و مشكلات بنويسين

ممنونم از توجهتون دوست خوبم چشم حتمن اینکار ومیکنم

RE: ما هم شروع کردیم دعامون کنید بچه ها - rasol113 - 06-08-2016 01:31 AM

(06-05-2016 11:35 PM)elco نوشته شده توسط:  درود
خدارو شکر که یه همچین دیدی دارین به کسب و کار و دید منفی دیگران رو توجه نمیکنید
مطمعن باشید بهترین کاروکردید و هرکسی تو هر شغلی و تو هر کاری باشه اگر واقعا زحمت بکشه و تلاش کنه توی اون کار موفق میشه
انشاالله که تو کسب و کارتون بتونید بهترینارو به دست بیارید چون شما میتونید و هیچ چیزی وجود نداره که نشدنی باشه

خیلی گلی دوست خوبم مرسی از حمایتت وانرژی مثبتی که از طریق کلامت منتقل کردی صددرصد موافقم با حرفت که با تلاش زیاد وحساب شده هیچ کاری نشد نداره.شععر پروفایلت خیلی عالیه

RE: ما هم شروع کردیم دعامون کنید بچه ها - سزار3 - 06-08-2016 09:20 PM

سلااااااااممم.
داش رشول شما کدوم استانی؟
چقد هزینه کردی تا حالا؟
چند قطعه خریداری کردی؟
مکان نگهداری چند متره؟
قیمت وسایل خریداری شده چقدره؟

ممنون میشم جواب بدی

موفق و سربلند باشی

RE: ما هم شروع کردیم دعامون کنید بچه ها - rasol113 - 06-15-2016 05:04 AM

(06-08-2016 09:20 PM)سزار3 نوشته شده توسط:  سلااااااااممم.
داش رشول شما کدوم استانی؟
چقد هزینه کردی تا حالا؟
چند قطعه خریداری کردی؟
مکان نگهداری چند متره؟
قیمت وسایل خریداری شده چقدره؟

ممنون میشم جواب بدی

موفق و سربلند باشی

من استان خوزستانم والا اینقد گرفتار شدم که نتونستم جواب بدم انشاءالله بعد از اتمام دوره (18روز دیگه)نتایج بدست اومده رو مشروح ومفصل خدمتت عرض میکنم بطور کلی بعد از کلی تحقبق مواردی در طول دوره بوجود میاد که واقعا قابل پیش بینی نیستن پس قبل از حرید جوجه بستر مناسب و از جمیع جهات توسط یه فرد با تجربه چک کن دوست خوبم

RE: ما هم شروع کردیم دعامون کنید بچه ها - rasol113 - 06-21-2016 02:10 AM

بچه هایی که میخان شروع کنن اگه در مناطق گرمسیرن قبل از هر کاری علاوه بر بستن تمام منافذ ورود هوا وهمچنین بستن توری روبروی درب ورودی برای جلوگیری از فرار جوجه ها سیستم سرمایش و آبخوری رو نصب کنن وچندین بار امتحان کنن تا مثل ما گرمای زیاد دچار مشکلشون نکنه بعلاوه اینکه اگه قبل از کشیدن توری جوجه ریزی کنید به محض رهاسازی جوجه ها میل به خروج از اتاق دارن (به مراتب سوله مهم تره)گرفتن حوجه ها غیر از اینمه باعث استرس مضاعفشون میشه ممکنه با له شدن و افزایش تلفات همراه بشه توصیه مهم اینه که قبل از اجاره سوله یا آماده سازی سوله شخصی حتمن وحتمن در ابعاد کمتر بصورت آزمایشی بین سیصد تا پوتصد جوجه رو برای پرورش خریداری کنید واینکه برای صرفه جویی در هزینه ها جوجه ی ارزون نگیرید چون در طی دوره ازمایشی ممکنه با مشکلاتی مواجه بشید که نیاز به رفت وامد مکرر به محل نگهداری باشه واین رفت وآمد زیاد ممکنه موجب تلفات بشه اگه نژاد حوحه خوب باشه این تلفات به حداقل میرسه،درآخر اینکه بعد از رها سازی تعدادی از جوجه ها حالات غیر متعادل دارن وباصطلاخ عامیانه گیج میزنن اونا رو حتمن از گله جدا کنید تا بیماریشون به بقیه سرایت نکنه بنظرم سعی کنید جوجه های مریض یا مصدوم و سر ببرید تا زجر نکشن انصاف ایحاب میکنه اونا رو نیمه جون دور نندازید برای رعایت بهداشت میتونید تو محلی که جنازه جوجه پیدا شد(اگه جوجه داخل اتاق مرده)مقداری(به اندازه یه کف دست کمتر)آهک بریزید،هنگام ریختن آهک هم مراقب باشید تا میتوتید آروم و با طمانینه این کار وانجام بدین تا غبار آهک بلند نشه مگر نه سیستم تنفس جوجه ها دچار اختلال میشه.....اینا قسمتی از ریزه کاریای کاره که برعکس جزیی بودنشون تاثیر بسیار زیادی تو سلامت کار وافزایش ضریب موفقیتتون داره.موفق باشین.تنور دلتون گرررم