سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواست راهنمایی در زمینه فروش تجهیزات پزشکی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: درخواست راهنمایی در زمینه فروش تجهیزات پزشکی (/showthread.php?tid=15330)

درخواست راهنمایی در زمینه فروش تجهیزات پزشکی - farzad2007 - 06-01-2016 01:20 PM

سلام دوستان عزیز
من کارگزار فروش پکهای جراحی یکبار مصرف اتاق عمل هستم یعنی از کارخونه مستقیم جنس میخرم و به بیمارستان ها و کلینیک ها و یا واسطه ها میفروشم .بیمارستان بین 2 تا 6 ماه تسویه میکنن و واسطه هایی که میشناسیم تا دو ماه تسویه میکنن و تازه میخوام این کار و استارت بزنم .میخواستم ببینم اساتید برای افزایش فروشم چه پیشنهاداتی دارن در ضمن من فعلا یک نفری از صفر و بدون هیچ مشتری ای شروع کردم .لطفا در زمینه بازاریابی راهنماییم کنین .

سپاسگذارم از محبتتون
12_002

RE: درخواست راهنمایی در زمینه فروش تجهیزات پزشکی - سزار3 - 06-02-2016 04:34 PM

شما تو چه شهری هستید؟ دقیقا" چه جنس هایی تولید دارید؟ اینا رو بگید تا راهنمایی بشید.

موفق/// سزار3

RE: درخواست راهنمایی در زمینه فروش تجهیزات پزشکی - farzad2007 - 06-09-2016 03:57 PM

(06-02-2016 04:34 PM)سزار3 نوشته شده توسط:  شما تو چه شهری هستید؟ دقیقا" چه جنس هایی تولید دارید؟ اینا رو بگید تا راهنمایی بشید.

موفق/// سزار3

تو شهر مشهد .تولی پکهای استریل اتاق عمل ،لباس بیمار . و کیف سلامت بیمار

RE: درخواست راهنمایی در زمینه فروش تجهیزات پزشکی - miladvip - 06-13-2016 09:41 PM

(06-01-2016 01:20 PM)farzad2007 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
من کارگزار فروش پکهای جراحی یکبار مصرف اتاق عمل هستم یعنی از کارخونه مستقیم جنس میخرم و به بیمارستان ها و کلینیک ها و یا واسطه ها میفروشم .بیمارستان بین 2 تا 6 ماه تسویه میکنن و واسطه هایی که میشناسیم تا دو ماه تسویه میکنن و تازه میخوام این کار و استارت بزنم .میخواستم ببینم اساتید برای افزایش فروشم چه پیشنهاداتی دارن در ضمن من فعلا یک نفری از صفر و بدون هیچ مشتری ای شروع کردم .لطفا در زمینه بازاریابی راهنماییم کنین .

سپاسگذارم از محبتتون
12_002

سلام دوست عزیز منم دارم شروع ب همین کار میکنم اگه امکان داره شمارتون رو بدین بیشتر اشنا بشیم