سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
یافتن همکار با سود عالی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: یافتن همکار با سود عالی (/showthread.php?tid=15278)

یافتن همکار با سود عالی - alirezango - 05-20-2016 04:04 PM

سلام حالتون خوبه؟ یک فکری که چند روز هست ذهنم رو مشغول کرده رو میخواستم با شماعزیزان به اشتراک بزارم تا کسانی که دوست دارند در این زمینه همکاری کنند.

اینجانب دارای مقالات متعدد isi و داور چندین ژورنال معتبر می باشم. هدف من آموزش مقاله نویسی به صورت کارگاه های آموزشی یک روزه است. هدف از طرح این مساله در این سایت اینه که حداقل هزینه برای آموزش مقاله نویسی برای یک نفر 80 هزار تومان می باشد. ولی مشکلی که الان بابت این کارگاه وجود داره این که تبلیغ در بین دانشجویان و علاقه مندانی که طرز نوشتن مقاله کنفرانسی یا isi رو آگاه نیستن و سابیمت مقاله برای ژورنالهای خارج از کشور (( الان هم علاقه ی زیادی هم بین دانشجویان برای مقاله نویسی وجود داره )) کلاس آموزشی یک روزه برگزار شود. کلاس ها در ظرفیت های حداقل 15 نفره برگزار شه در همه شهرهای کشور، اگه بیشتر هم شد چه بهتر.

حالا دوستانی که میخوام من رو در این راه همراهی کنند اگه توجه داشته باشند با یک حساب سر انگشتی در هر شهری حداقل 5 تا دانشگاه وجود داره و شاید هم بیشتر. تهران که ماشالله بالای 100 دانشگاه داریم!!! که جلوی درب دانشگاه تراکت پخش کنن یا به هر نحوی شده تبلیغ کنند تا دوستان علاقمند در این کلاس آموزش ثبت نام کنند.

الان حداقل هزینه آموزش 80 هزار تومان برای هر نفر می باشد. که من حاضرم به صورت 50 درصد از کل هزینه به کسی که زحمت کشیده و تبلیغ کرده به ایشون بدم که برای هر نفر میشه 40 هزار تومان برای ایشون. حالا حساب کنید برای یک کلاس 15 نفره میشه 600 هزار تومان. که به صورت دوره ای میتونه این کار رو انجام بده و کلاس برگزار شه.

حالا دانشجویان عزیز یا کسانی که میتونند از این زمینه ای که فراهم شده استفاده لازم رو ببرند به من پیغام بدن.

با تشکر از دوستان عزیز

RE: یافتن همکار با سود عالی - mortezaqq - 08-13-2016 01:16 PM

سلام
شما می تونید کلاس های خودتونو آنلاین برگزار کنید و از طریق ویدئو آموزشی آموزش بدید و سپس مثال در یک گروه خصوصی تلگرام به سوالات پاسخ بدید اینطوری دانشجوها راحت تر هستند و سریع تر آموزش میدید و فروش زیادی هم خواهید داشت به جای 15 نفر در هر دوره 100 ها نفر شرکت می کنند