سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کمک - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: کمک (/showthread.php?tid=15232)

کمک - mehdipp - 05-11-2016 04:06 PM

سلام . من می خواستم چاپ روی نایلون انجام دهم به این طوری که اسم فروشنده و کالای فروشنده بر روی نایلون درج شود و برای فروش عمده به مغازه ها ببرم کسی اطلاعاتی در مورد نحوه چاپ و قیمت ماشین آلات دارد

RE: کمک - soheyl_ir89 - 05-11-2016 05:18 PM

سلام
ابتدا دستگاه نخرید
اول تصور کنید که دستگاه دارید،
ویزیتوری و تبلیغات کنید و سفارش بگیرید و ببرید پیش اونایی که چاپ می کنن.
سپس زمانی که دیدید فروشتون خوبه و تقاضا هست و خرید دستگاه و راه اندازی کارگاه توجیه داره، اقدام به خرید کنید که سودتون بیشتر بشه و کار چاپ رو خودتون انجام بدید.
موفق تر باشید ان شاالله

RE: کمک - mehdipp - 05-12-2016 11:22 AM

ممنون برادر عزیز

RE: کمک - هورداد - 05-12-2016 12:27 PM

به لطف سایت دیوار یکسری دلال پیدا شده اند که در شهرشون سفارش چاپ کارت ویزیت و نایلون میگیرن و برای چاپخونه های تهران یا قم ارسال میکنن و بعد کارها رو با هم از طریق سامانه جا به جایی اتوبوس بین شهری تحویل میگیرن و در شهرشون پخش میکنن

این هم روش پر درآمدی هستش و اصلا کار خاصی نداره. فقط باید یه چاپخونه ارزون توی تهران پیدا کنید

شما که میخواهید وارد زمینه چاپ نایلون و ساک دستی شوید باید با یه چاپ سیلک ارزان قرارداد ببنید
هم تنوع محصولاتشون بیشتره و هم کیفیت کارشون

الان هزینه یه دستگاه چاپ سیلک معمولی با رنگ pvc و چندین نمونه نایلون و ساک دستی ، سر به فلک میکشه

RE: کمک - amir386 - 05-12-2016 04:40 PM

(05-11-2016 04:06 PM)mehdipp نوشته شده توسط:  سلام . من می خواستم چاپ روی نایلون انجام دهم به این طوری که اسم فروشنده و کالای فروشنده بر روی نایلون درج شود و برای فروش عمده به مغازه ها ببرم کسی اطلاعاتی در مورد نحوه چاپ و قیمت ماشین آلات دارد

سلام شما اگه فقط بخوای روی نایلون چاپ کنی میتونی چاپ سیلک رو حدودا با 2 تومن راه بندازی اما برا چاپ رو چیزهای دیگه هزینه ات بالا میره ولی اگه خواستی میتونیم با هم همکاری کنیم.
پیام خصوصی بدید.

RE: کمک - amir386 - 05-14-2016 09:38 AM

من هنوز آماده همکاری هستما.