سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تجارت بین ایران و عمان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: تجارت بین ایران و عمان (/showthread.php?tid=15095)

صفحه ها: 1 2 3 4

تجارت بین ایران و عمان - کارگن - 04-15-2016 09:11 AM

سلام
دوستان من یک ساله که در عمان هستم
در مسقط پایتخت عمان هستم
به دبی هم دسترسی دارم
پیشنهاد بدید ببینیم چه کاری می تونیم انجام بدیم

RE: تجارت بین ایران و عمان - کارگن - 04-15-2016 09:19 AM

دوستان من تو ایام عید بیست روزی دبی بودم.
خارج از دبی یه منطقه ای هست که مردم میرن و نفری حدود 150 تا دویست هزار تومن میدن شتر سواری میکنن.
و ماشین سواری میکنن توی تپه های ماسه ای.
حالا جالبه در 90 کیلومتری اصفهان شهری هست بنام ورزنه که دقیقا عین همین تپه ماسه ای را داره و میشه شترسواری و ماشین سواری کرد با نفری بیست و پنج هزار تومن .حالا من یه پیشنهاد خوب برای دوستان داشتم اگر خواستن همه میتونیم تو این کار شریک بشیم.
یکی از دوستان من تو ورزنه یه خونه دو واحدی داره می تونیم نور گردشگری بذاریم و از هرجای ایران ملت را ببریم اون تپه ها را ببینن و شب هم تو اون خونه استراحت کنن تازه غذای محلی هم بخورن و کویر گردی هم بکنن با حداقل هزینه
چطوره دوستان

RE: تجارت بین ایران و عمان - soheila1 - 04-15-2016 10:03 AM

(04-15-2016 09:19 AM)کارگن نوشته شده توسط:  دوستان من تو ایام عید بیست روزی دبی بودم.
خارج از دبی یه منطقه ای هست که مردم میرن و نفری حدود 150 تا دویست هزار تومن میدن شتر سواری میکنن.
و ماشین سواری میکنن توی تپه های ماسه ای.
حالا جالبه در 90 کیلومتری اصفهان شهری هست بنام ورزنه که دقیقا عین همین تپه ماسه ای را داره و میشه شترسواری و ماشین سواری کرد با نفری بیست و پنج هزار تومن .حالا من یه پیشنهاد خوب برای دوستان داشتم اگر خواستن همه میتونیم تو این کار شریک بشیم.
یکی از دوستان من تو ورزنه یه خونه دو واحدی داره می تونیم نور گردشگری بذاریم و از هرجای ایران ملت را ببریم اون تپه ها را ببینن و شب هم تو اون خونه استراحت کنن تازه غذای محلی هم بخورن و کویر گردی هم بکنن با حداقل هزینه
چطوره دوستان

به نظرم خوبه .فقط دسترسی به ورزنه چطوره ؟اصلا این شهر رو نمی شناسم.بعد نظرتون هم ماشین سواریه و هم شترسواری؟ماشین و راننده مخصوص می خواد؟هزینه نگهداری شترها چقدره؟تو جاهای دیگه ایران این طرح رو داریم یانه؟اگه داریم ازش استقبال شده؟

RE: تجارت بین ایران و عمان - کارگن - 04-15-2016 12:26 PM

از اصفهان باید 90 کیلومتر به سمت شرق رفت
جاده در اکثر جاها 4 بانده هست
الان در اونجا یک سایت واحه دایر شده و طرف 5 ملیارد تومن سرمایه گذاری کرده و شترسواری و ماشین سواری با مجوز اونجا دایر هست.
یک گاوچاه به سبک قدیمی دایر کردن که نزدیکه همون تپه های ماسه ای هست و ورودیش ده تا بیست هزار تومنه یک اسیاب اونورترش ساختن با شتر کار میکنه و یک اسب و گاری به سبک قدیمی هست که با حدود ده هزار تومن میشه سوار شد.
من میتونم خونه و ناهار و شام را نهیه کنم و دوستان هم باید تورهای منسجم را تدارک ببینن
به هرحال من درخدمتم
هرچند من الان تو عمانم ولی دوستم اونجا هست و میتونه کمک کنه
منم باید یه راهی پیدا کنم این عربا را یه جوری راضی کنم بیان اصفهان و ایران را بگردن

RE: تجارت بین ایران و عمان - کارگن - 04-15-2016 12:38 PM

اصلا چرا فقط ورزنه
دوستانی که بخوان بیان عمانم توی تیر و مرداد و شهریور من میتونم خونه و ویزا و ماشین را براشون تامین کنم
فقط قیمت بدین ببینم چقدر دوست دارین هزینه کنید

RE: تجارت بین ایران و عمان - tofigh - 04-15-2016 12:49 PM

(04-15-2016 09:11 AM)کارگن نوشته شده توسط:  سلام
در مسقط پایتخت عمان هستم
به دبی هم دسترسی دارم

سلام

اونجا کیف نستی و گلیم به کار میره یا فقط فرش به کار میره

رئ صنایع دستی میتونی کار کنی من در خدمت ما خودمون تولید کننده ورنی و گلیم و کیف سنتی و غیره هستیم
کمی از وسایل هام رو سایت گداشتم و بعضی طول میکش بذارم

خواستی به سایت یک سر بزن http://www.kadooskala.ir

RE: تجارت بین ایران و عمان - کارگن - 04-15-2016 01:42 PM

اینجا کشور نسبتا گرانی هست از لحاظ مسکن و خوردو خوراک یه بازار هم تو مطرح هست که زیاد صنایع دستی میفروشن باید بپرسم ببینم خیدار هم هستند یا فقط فروشنده ان

RE: تجارت بین ایران و عمان - کارگن - 04-15-2016 01:50 PM

سلام دوست من
تو عمان خرمای خوب با قیمت خوب گیر نمیاد
اگر ممکنه چند نمونه خرما و قیمتش را نام ببر و اگر عکسش را داری بفرست فکر کنم خوب بشه اینجا فروخت

RE: تجارت بین ایران و عمان - کارگن - 04-21-2016 12:02 AM

دوستان اگر چی زی میخواید به عمان صادر کنید درخدمتیم
تعارف نکنید

RE: تجارت بین ایران و عمان - bitumen - 04-21-2016 12:54 AM

(04-15-2016 09:11 AM)کارگن نوشته شده توسط:  سلام
در مسقط پایتخت عمان هستم
به دبی هم دسترسی دارم

دوست عزیز، بیشترین صادرات ایران به عمان قیر نفتی و طبیعی است که ما امکان تامین و فروش و تحویل در عمان رو داریم.
اگر مایل بودید بفرمایید تا اطلاعات بیشتری رو در اختیارتون بزاریم.