سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کالاهای جانبی و مکمل پیشنهاد بدید برای فروش اینترنتی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: کالاهای جانبی و مکمل پیشنهاد بدید برای فروش اینترنتی (/showthread.php?tid=15052)

کالاهای جانبی و مکمل پیشنهاد بدید برای فروش اینترنتی - soheyl_ir89 - 04-08-2016 09:43 PM

سلام دوستان عزیز

می خوایم یه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم که هر فروشش شامل چند محصول در کنار هم باشه؛
مثلا ژیلت و خمیر اصلاح با هم.

چند محصول و یا دسته ای از محصولات رو پیشنهاد بدید که بتونیم در این فروشگاه در کنار هم بذاریم و بفروشیم.

با تشکر فراوان

RE: کالاهای جانبی و مکمل پیشنهاد بدید برای فروش اینترنتی - saeed2013 - 04-09-2016 09:07 AM

با سلام درووود ایده بسیار خوبی من محصول کرم ژل رویال دارم و محصولی صد در صد طبیعی می تونید در کنار محصولاتتون بزارید

RE: کالاهای جانبی و مکمل پیشنهاد بدید برای فروش اینترنتی - soheyl_ir89 - 04-09-2016 09:46 AM

(04-09-2016 09:07 AM)saeed2013 نوشته شده توسط:  با سلام درووود ایده بسیار خوبی من محصول کرم ژل رویال دارم و محصولی صد در صد طبیعی می تونید در کنار محصولاتتون بزارید

دیگه چه محصولاتی دارید؟

RE: کالاهای جانبی و مکمل پیشنهاد بدید برای فروش اینترنتی - محمدرضا تراکت - 04-09-2016 10:58 PM

عینک آفتابی - کرم ضدآفتاب با ماندگاری طولانی - کلاه آفتابی مناسب تابستان - پیرهن آستین بلند با پوشانندگی بالا در برابر آفتاب و خنک
با تنوع های مختلف
در مجموع مناسب برای کسایی که کسب و کارشون یک قسمتش یا همش زیر آفتابه
اول سلامتی بعد کار

RE: کالاهای جانبی و مکمل پیشنهاد بدید برای فروش اینترنتی - arash.alirezaei - 09-26-2017 10:36 AM

(04-08-2016 09:43 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز

می خوایم یه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم که هر فروشش شامل چند محصول در کنار هم باشه؛
مثلا ژیلت و خمیر اصلاح با هم.

چند محصول و یا دسته ای از محصولات رو پیشنهاد بدید که بتونیم در این فروشگاه در کنار هم بذاریم و بفروشیم.

با تشکر فراوان
سلام
فروشگاه در چه زمینه ایی؟