سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تولیدی لباس زنانه نمیدونم از کجا شروع کنم ،لطفا کمک کنید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: تولیدی لباس زنانه نمیدونم از کجا شروع کنم ،لطفا کمک کنید (/showthread.php?tid=15045)

صفحه ها: 1 2

تولیدی لباس زنانه نمیدونم از کجا شروع کنم ،لطفا کمک کنید - khadij - 04-07-2016 12:52 PM

سلام اساتید و دوستان
ما سه تا خواهریم تصمیم گرفتیم واسه خودمون یه کاررو شروع کنیم خیلی تحقیق کردیم به نتیجه رسیدیم تولیدی لباس زنانه بزنیم و نمیدونیم از کجا شروع کنیم هیچ آشنای به خیاطی(در چرخ خیاطی خونگی کار کردیم) نداریم ولی ایده زیاد داریم ،لطفا بگین از کجا شروع کنیم ،چی لازمه برای شروع مجوزش؟

RE: تولیدی لباس زنانه نمیدونم از کجا شروع کنم ،لطفا کمک کنید - soheyl_ir89 - 04-07-2016 12:58 PM

سلام
بهتون تبریک می گم بابت تصمیمی که گرفتید
ان شاالله شاهد موفقیت های روزافزون شما خواهران باشیم.

از ایده هاتون بگید.
و خیاطی رو بلدید؟ و چرخ های لازم رو دارید؟

RE: تولیدی لباس زنانه نمیدونم از کجا شروع کنم ،لطفا کمک کنید - khadij - 04-07-2016 01:08 PM

(04-07-2016 12:58 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  سلام
بهتون تبریک می گم بابت تصمیمی که گرفتید
ان شاالله شاهد موفقیت های روزافزون شما خواهران باشیم.

از ایده هاتون بگید.
و خیاطی رو بلدید؟ و چرخ های لازم رو دارید؟

سلام،ممنون از انرژی مثبتتون،ایشاا...
در حد چرخ خیاطی خونگی کار کردم،چرخ نه.
تازه میخام شروع کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم

RE: تولیدی لباس زنانه نمیدونم از کجا شروع کنم ،لطفا کمک کنید - soheyl_ir89 - 04-07-2016 01:11 PM

سرمایه مالی کافی دارید؟
هر 3 نفر مهارت خیاطی دارید؟
از ایده هاتون نگفتید.
چه نوع لباسی می خواید تولید کنید؟

بنده برای برندینگ، تبلیغات، بازاریابی و فروش اینترنتی محصولاتتون می تونم همراهی تون کنم.

RE: تولیدی لباس زنانه نمیدونم از کجا شروع کنم ،لطفا کمک کنید - khadij - 04-07-2016 01:24 PM

(04-07-2016 01:11 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  سرمایه مالی کافی دارید؟
هر 3 نفر مهارت خیاطی دارید؟
از ایده هاتون نگفتید.
چه نوع لباسی می خواید تولید کنید؟

بنده برای برندینگ، تبلیغات، بازاریابی و فروش اینترنتی محصولاتتون می تونم همراهی تون کنم.
ایشاا... جور میشه
نه مهارتی نداریم میتونم نیرو استخدام کنم
فعلا مانتو
من امدم اینجا کمک کنید که از کجا شروع کنم .
برای شروع تولید مانتو خوبه

RE: تولیدی لباس زنانه نمیدونم از کجا شروع کنم ،لطفا کمک کنید - soheyl_ir89 - 04-07-2016 01:29 PM

این مطلب رو بخونید : http://rochi.ir/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3/

RE: تولیدی لباس زنانه نمیدونم از کجا شروع کنم ،لطفا کمک کنید - business_nuts - 04-07-2016 04:52 PM

(04-07-2016 12:52 PM)khadij نوشته شده توسط:  سلام اساتید و دوستان
ما سه تا خواهریم تصمیم گرفتیم واسه خودمون یه کاررو شروع کنیم خیلی تحقیق کردیم به نتیجه رسیدیم تولیدی لباس زنانه بزنیم و نمیدونیم از کجا شروع کنیم هیچ آشنای به خیاطی(در چرخ خیاطی خونگی کار کردیم) نداریم ولی ایده زیاد داریم ،لطفا بگین از کجا شروع کنیم ،چی لازمه برای شروع مجوزش؟

سلام دوست عزیز
خیلی عالی هست که باهم متحد هستین و میخواین یک کار تولید انجام بدید ایشالله که کارآفرین نمونه کشوری بشین.
اگه مهارت حرفه ای ندارین و دلتون میخواد خودتون خیاطی کنید بهتر هست که آموزشهای فنی و حرفه ای رو بگذرونید یا فیلم های آموزشی که در مجلات خانوادگی که مطبوعاتی هست بگیرید و مطالبشون مطالعه کنید و مشورت بگیرید و فیلم ها رو تهیه کنید.
یا از 3 خواهر حداقل یک نفر دوره رو بصورت حرفه ای بگذرونه که حداقل در خیلی زمینه ها کمک حال تولیدیتون باشه.
و داشتن مدرک فنی و حرفه ای خیلی زود میتونید پیشرفت کنید و وام اشتغال زایی بگیرین(صندوق کارآفرینی و سپاه )
اگه فقط میخواین سرمایه گذاری کنید و کسی رو استخدام کنید و براتون لباس ها رو تولید کنند این بحثش جداست و راه های مختلفی داره..
خودتون علاوه بر سرمایه ای که دارید میتونید باز به صندوق کارآفرینی مراجعه کنید و طرح توجیهی بدید و ازین طریق تولیدی تون رو راه اندازی کنید.
شاد باشین

RE: تولیدی لباس زنانه نمیدونم از کجا شروع کنم ،لطفا کمک کنید - khadij - 04-09-2016 12:52 AM

(04-07-2016 04:52 PM)business_nuts نوشته شده توسط:  

سلام دوست عزیز
خیلی عالی هست که باهم متحد هستین و میخواین یک کار تولید انجام بدید ایشالله که کارآفرین نمونه کشوری بشین.
اگه مهارت حرفه ای ندارین و دلتون میخواد خودتون خیاطی کنید بهتر هست که آموزشهای فنی و حرفه ای رو بگذرونید یا فیلم های آموزشی که در مجلات خانوادگی که مطبوعاتی هست بگیرید و مطالبشون مطالعه کنید و مشورت بگیرید و فیلم ها رو تهیه کنید.
یا از 3 خواهر حداقل یک نفر دوره رو بصورت حرفه ای بگذرونه که حداقل در خیلی زمینه ها کمک حال تولیدیتون باشه.
و داشتن مدرک فنی و حرفه ای خیلی زود میتونید پیشرفت کنید و وام اشتغال زایی بگیرین(صندوق کارآفرینی و سپاه )
اگه فقط میخواین سرمایه گذاری کنید و کسی رو استخدام کنید و براتون لباس ها رو تولید کنند این بحثش جداست و راه های مختلفی داره..
خودتون علاوه بر سرمایه ای که دارید میتونید باز به صندوق کارآفرینی مراجعه کنید و طرح توجیهی بدید و ازین طریق تولیدی تون رو راه اندازی کنید.
شاد باشین
مرسی ار انرژی مثبتون دوست عزیز
ما ایده طرح لباس خداروشکر داریم میخام نیرو برا خیاطی جذب کنیم و استخدام کنیم
میخاستم برا‌شروع چقد هزینه لازمه ؟

RE: تولیدی لباس زنانه نمیدونم از کجا شروع کنم ،لطفا کمک کنید - lvlahyar - 04-09-2016 01:40 AM

هرچی که میخواین تولید کنید اول باید بازار فروشش رو‌داشته باشین. برنامه یک روز یک تجربه قسمت تولیدی لباس رو هم میتونید دانلود کنید ببینید. برآورد هزینه رو‌خودتون باید انجام بدید.هزینه اجاره کارگاه، گرفتن مجوز، چرخ راسته دوز، چرخ پاکدوزی، اتو صنعتی، پارچه، حقوق چند ماه اول چرخکار،طراح و‌ برشکار و همچنین هزینه انرژی.

RE: تولیدی لباس زنانه نمیدونم از کجا شروع کنم ،لطفا کمک کنید - business_nuts - 04-09-2016 02:42 AM

(04-09-2016 12:52 AM)khadij نوشته شده توسط:  
(04-07-2016 04:52 PM)business_nuts نوشته شده توسط:  

سلام دوست عزیز
شاد باشین
مرسی ار انرژی مثبتون دوست عزیز
ما ایده طرح لباس خداروشکر داریم میخام نیرو برا خیاطی جذب کنیم و استخدام کنیم
میخاستم برا‌شروع چقد هزینه لازمه ؟

اگه ایده دارین خیلی عالیه و نسبت به ثبت ایده تون هم حتما" اقدام کنین
در مورد هزینه ،یادم میاد در شبکه ی تلویزیونی از یک کارآفرین خیاطی مصاحبه کرده بودن،میگفت هزینه اولیه ش برای ایجاد یک تولیدی 5 میلیون بود اما مکان از خودش بود و از زیرزمین خونه ش استفاده میکرد !
به قول دوستمون باید خودتون هزینه ها رو حساب کتاب کنید.(ممکنه من یک رقمی بگم شاید کم باشه و یا شاید بیشتر ، پس براساس بودجه و برنامه ریزی که خواهید داشت ایشالله هزینه رو برآورد میکنین )
شاد باشین