سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
روش کسب درآمد بدون پول - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: دوره دو برابر کردن پول (/forumdisplay.php?fid=156)
+--- موضوع: روش کسب درآمد بدون پول (/showthread.php?tid=15016)

صفحه ها: 1 2

RE: روش کسب درآمد بدون پول - r2013.samadi - 08-12-2017 04:08 PM

(04-02-2016 04:49 AM)Patil نوشته شده توسط:  من خودم بدون پول اول رفتم سراغ یک شرکت ساختمانی و کار گرفتم بعد تعدادی بنا و گارنر پیدا کردم بردم سر کار بعد از شرکت پول گرفتم مزد آنها را دادم سود خودم رو هم برداشت.
دوستان اگه روشی یا ایده ای دارید برای کسب درآمد بدون سرمایه خواهشا درمیان بزارید؟
ممنونم[/size]

درود بر شما.
ما هم تو مقاله شروع کسب و کار بدون سرمایه به این موضوع پرداختیم می تونید مطالعه کنید و نظرتون رو به ما بگید.

RE: روش کسب درآمد بدون پول - arash.alirezaei - 08-23-2017 08:23 PM

(04-02-2016 04:49 AM)Patil نوشته شده توسط:  من خودم بدون پول اول رفتم سراغ یک شرکت ساختمانی و کار گرفتم بعد تعدادی بنا و گارنر پیدا کردم بردم سر کار بعد از شرکت پول گرفتم مزد آنها را دادم سود خودم رو هم برداشت.
دوستان اگه روشی یا ایده ای دارید برای کسب درآمد بدون سرمایه خواهشا درمیان بزارید؟
ممنونم[/size]
سلام
کار خدماتی می توان بدون پول انجام داد اگر حرفه ای بلد باشید

RE: روش کسب درآمد بدون پول - r2013.samadi - 08-24-2017 04:24 PM

ممنونم[/size]

خداقوت.
کارتون بسیار عالی بوده. پیشنهاد میکنم دوستان اگر ایده ای تو ذهنشون دارن پرورشش بدن و طرح توجیحیش آماده کنن و بعد سراغ سرمایه گذاران برن و با نهایت تلاش نظر اونارو جلب کنن و بتونن کارشون رو با هزینه سرمایه دار شروع کنن.

RE: روش کسب درآمد بدون پول - Kamranmilan - 08-24-2017 07:09 PM

(04-02-2016 09:53 AM)sorin نوشته شده توسط:  
ممنونم[/size]
این روشی که شما گفتید اتفاقا به پول بیشتری نیاز داره چرا؟چون اون شرکت معمولا شب به شب تسویه نمیکنه و لی کارگر و بنا شب به شب پول میخان و شما رو به عنوان کارفرما قبول دارند دوم اینکه بیشتر شرکت ها اونم الان نقد نیدن چک میدن و چکم دردسر خودشو داره
خودم به عینه همچین فردیو دیدم که کار میگرفت و خودشم کارمیکرد و کارگر میاورد و هرشب تسویه میکرد اما شرکت چکش میداد و....... به هرحال سرمایه شما میخایه و نسبت به خابش به نطر من سود نداره
من خودم چند سال پیش واسه بزرگ ترین شرکت شهرمون کارگری کردم شاید باورتون نشه یک روز حقمو که نداند گفتند اصلا نیمدی بعدش واسه 100 هزار تومن چک دادند چکشون بعد دوهفته پاس شد بعدش دوباره چک 200تومنی دادندکه به غلت فساد تو کارمنداشون چک به دستم نرسید و ی 300 هزار تومنی ضرر کردم شرکتا اسمشون بزرگه اما خودشون خیلی کوچیکند این ی نمونش کوچیکش

دقیقا مثل همین مطلبو من تو خودم تو شهرک صنعتی دیدم یکی از پیمانکارا که مثلا رفته بود کارگرو بنا اورده بود کار کرده بودن و از جیب خودش پول اونارو داده بود و میگفت الان حدود چهل میلیون پول من رو نمیدن و فقط ی چک دادن ک اونم س ماه از وقتش گذشته و برگشت زدنم فایده نداره چون دوتا از چکاشونم برگشت زدم انگار ن انگار

(08-24-2017 07:09 PM)Kamranmilan نوشته شده توسط:  [quote='sorin' pid='162481' dateline='1459574634']
[quote='Patil' pid='162479' dateline='1459556351']
من خودم بدون پول اول رفتم سراغ یک شرکت ساختمانی و کار گرفتم بعد تعدادی بنا و گارنر پیدا کردم بردم سر کار بعد از شرکت پول گرفتم مزد آنها را دادم سود خودم رو هم برداشت.
ممنونم[/size]
این روشی که شما گفتید اتفاقا به پول بیشتری نیاز داره چرا؟چون اون شرکت معمولا شب به شب تسویه نمیکنه و لی کارگر و بنا شب به شب پول میخان و شما رو به عنوان کارفرما قبول دارند دوم اینکه بیشتر شرکت ها اونم الان نقد نیدن چک میدن و چکم دردسر خودشو داره
خودم به عینه همچین فردیو دیدم که کار میگرفت و خودشم کارمیکرد و کارگر میاورد و هرشب تسویه میکرد اما شرکت چکش میداد و....... به هرحال سرمایه شما میخایه و نسبت به خابش به نطر من سود نداره
من خودم چند سال پیش واسه بزرگ ترین شرکت شهرمون کارگری کردم شاید باورتون نشه یک روز حقمو که نداند گفتند اصلا نیمدی بعدش واسه 100 هزار تومن چک دادند چکشون بعد دوهفته پاس شد بعدش دوباره چک 200تومنی دادندکه به غلت فساد تو کارمنداشون چک به دستم نرسید و ی 300 هزار تومنی ضرر کردم شرکتا اسمشون بزرگه اما خودشون خیلی کوچیکند این ی نمونش کوچیکش

دقیقا مثل همین مطلبو من خودم تو شهرک صنعتی دیدم یکی از پیمانکارا که مثلا رفته بود کارگرو بنا اورده بود کار کرده بودن و از جیب خودش پول اونارو داده بود و میگفت الان حدود چهل میلیون پول من رو نمیدن و فقط ی چک دادن ک اونم س ماه از وقتش گذشته و برگشت زدنم فایده نداره چون دوتا از چکاشونم برگشت زدم انگار ن انگار