سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم (/showthread.php?tid=14996)

صفحه ها: 1 2

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - mamad.reshadi - 08-06-2016 03:02 AM

عالی عالی عالیه

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - mahdie.sfi - 08-09-2016 04:58 PM

(03-25-2016 11:54 AM)mortaza_max نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستای میلیاردرم
من الان حدود 11 ماهه که خدمتمو تموم کردم و لیسانس حسابداری دارم ولی متاسفانه نتونستم تو رشته خودم کار مناسبی پیدا کنم و به مدت 4 ماه الاف و دنبال ایده و کار بودم. ابتدا اولش زدم تو کارای تبلیغاتی و طراحی وب و برنامه نویسی (بصورت تجربی بلد بودم) . ولی درآمدش زیاد خوب نبود. و باز الاف و سرگردان

خیلی عالی موفق باشید. من بااینکه دخترم علاقه زیادی به کار باچوب و mdf دارم. البته رشته م معماری داخلیه

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - tania07 - 09-01-2016 12:27 PM

سلام در رابطه باکارتون من سالها تجربه دارم میشه یه تماس با بنده بگیرین خبر خوبی براتون دارم09118143819

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - hamedforsat - 03-26-2017 02:13 PM

سلام
ببخشید الان هم کار کابینت سازی و دکوراسیون داخلی سودی داره؟ آخه از هرکی که میپرسم میگه نرو تو کارش که بدبخت میشی بازار راکده شدید
باید مغازه داخل شهر باشه و یه کارگاه هم حتما باید داشته باشی؟ اره؟ ممنون میشم جواب بدین

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - sadegh_mp2 - 03-26-2017 11:07 PM

کار ام دی اف یکی از پرسودترین کارهاست، ولی همونطور که سودش خوبه، مشتری هم دیر پول میده!!!

بهترین بازاریابی برای ام دی اف کار خوب و با سلیقس، کارگاه هم نداشته باشی مهم نیست، فقط لوازم نصب داشته باشی، به شرط اینکه کارت خوب باشه، کار بد دست مشتری بدی فقط ضرر میکنی

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - hamedforsat - 04-11-2017 04:21 PM

ببخشید سوال داشتم برای شروع کار کابینت سازی و ام دی اف باید اول نقشه کشی یا چه نرم افزاری بلد باشم؟ تری دی مکس یا وی ری بعدش آخه من تا حالا تو کار کابینت سازی نبودم و کار هم نکردم لطفا من را راهنمایی کنیید ممنون میشم من مبتدی مبتدی ام ولی کار کابینت را دوست دارم

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - sadegh_mp2 - 04-12-2017 08:41 AM

داداش شما یک هفته برو پیش یه کابینت ساز شاگردی کن همه چی رو میفهمی، تری دی مکس و ... هم اصلا لازم نداری، طرح رو یا تو ذهنت پیاده میکنی، یا تو کاغذ، یا از رو.نمونه های قبلی کپی میکنی، یا اگه مشتری خیلی گیر بود میدی یه نفر برات با تری دی مکس طراحی کنه برات،

ولی اینو بدون که طراحی با تری دی مکس، آخرین چیزیه که باید یاد گیری

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - arash.alirezaei - 07-16-2017 06:36 PM

من الان حدود 11 ماهه که خدمتمو تموم کردم و لیسانس حسابداری دارم ولی متاسفانه نتونستم تو رشته خودم کار مناسبی پیدا کنم و به مدت 4 ماه الاف و دنبال ایده و کار بودم. ابتدا اولش زدم تو کارای تبلیغاتی و طراحی وب و برنامه نویسی (بصورت تجربی بلد بودم) . ولی درآمدش زیاد خوب نبود. و باز الاف و سرگردان
تا اینکه یکی از دوستام که الان 8 ساله باهم دوستیم تو دوران خدمتش کابینت سازی یاد گرفته بود و من هم اندکی تو این زمینه سررشته داشتم بعلاوه اینکه طراحی کابینت هم اندکی بلد بودم بهم پیشنهاد شراکت داد. و اینگونه بود که از اینورو اونور پول قرض کردیم که حدود 20 میلیونی میشد و 1-2 میلیونی هم خودمون آوردیم و یه کارگاه اجاره کردیم و دستگاه های کوچیک نصابی و یه وانت خریدیم و شروع کردیم که خدا رو شکر کارمون به خاطر سلیقه و خوش قولیمون گرفت(با اینکه تعداد کارمون کم بود ولی برا شروع بد نیست)
ما تو این شش ماهی که شروع کردیم تموم قرضامونو دادیم
در کل بیش از 100 میلیون درآمدمون بود که حدود 40 - 45 درصدش رو میشه سود تلقی کرد.
من با سودی که از این طریق بدست آوردم یه مغازه لوازم ارایشی با سرمایه 20 میلیونی هم زدم که البته هنوز به مرحله سوددهی نرسیده.
برای اینسال برنامه داریم تا یک کارگاه بزرگتر بگیریم + دستگاه برش و لبه چسبان هم بخریم که حدود 60-70 میلیون سرمایه میخاد. که به لطف خدا و با تلاشمون با سودی که درمیاریم میخریم.
پیشرفت هامو تو این زمینه در این تایپیک مینویسم
لطفا نظرات و پیشنهاداتی که در این زمینه دارید بگید تا با کمک و راهنمایی شما سریعتر موفق بشیم.

یا حق
با سلام خیلی خوشهال هستم دوست من که به این نتیجه رسیدی و به کارت ادامه بده تا به نتایج بهتری برسی و در ضمن همینطور که کارت را گسترش می دهی به همین نسبت بازار یابیت را هم گسترش بده .با امید موفقیت و پیروزی وثروت..

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - Y.s1980 - 10-22-2018 06:17 PM

تا اینکه یکی از دوستام که الان 8 ساله باهم دوستیم تو دوران خدمتش کابینت سازی یاد گرفته بود و من هم اندکی تو این زمینه سررشته داشتم بعلاوه اینکه طراحی کابینت هم اندکی بلد بودم بهم پیشنهاد شراکت داد. و اینگونه بود که از اینورو اونور پول قرض کردیم که حدود 20 میلیونی میشد و 1-2 میلیونی هم خودمون آوردیم و یه کارگاه اجاره کردیم و دستگاه های کوچیک نصابی و یه وانت خریدیم و شروع کردیم که خدا رو شکر کارمون به خاطر سلیقه و خوش قولیمون گرفت(با اینکه تعداد کارمون کم بود ولی برا شروع بد نیست)
ما تو این شش ماهی که شروع کردیم تموم قرضامونو دادیم
در کل بیش از 100 میلیون درآمدمون بود که حدود 40 - 45 درصدش رو میشه سود تلقی کرد.
من با سودی که از این طریق بدست آوردم یه مغازه لوازم ارایشی با سرمایه 20 میلیونی هم زدم که البته هنوز به مرحله سوددهی نرسیده.
برای اینسال برنامه داریم تا یک کارگاه بزرگتر بگیریم + دستگاه برش و لبه چسبان هم بخریم که حدود 60-70 میلیون سرمایه میخاد. که به لطف خدا و با تلاشمون با سودی که درمیاریم میخریم.
پیشرفت هامو تو این زمینه در این تایپیک مینویسم
لطفا نظرات و پیشنهاداتی که در این زمینه دارید بگید تا با کمک و راهنمایی شما سریعتر موفق بشیم.

یا حق
انشاالله شما و همه جوون های با شرف موفق باشن