سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم (/showthread.php?tid=14996)

صفحه ها: 1 2

من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - mortaza_max - 03-25-2016 11:54 AM

با سلام خدمت دوستای میلیاردرم
من الان حدود 11 ماهه که خدمتمو تموم کردم و لیسانس حسابداری دارم ولی متاسفانه نتونستم تو رشته خودم کار مناسبی پیدا کنم و به مدت 4 ماه الاف و دنبال ایده و کار بودم. ابتدا اولش زدم تو کارای تبلیغاتی و طراحی وب و برنامه نویسی (بصورت تجربی بلد بودم) . ولی درآمدش زیاد خوب نبود. و باز الاف و سرگردان
تا اینکه یکی از دوستام که الان 8 ساله باهم دوستیم تو دوران خدمتش کابینت سازی یاد گرفته بود و من هم اندکی تو این زمینه سررشته داشتم بعلاوه اینکه طراحی کابینت هم اندکی بلد بودم بهم پیشنهاد شراکت داد. و اینگونه بود که از اینورو اونور پول قرض کردیم که حدود 20 میلیونی میشد و 1-2 میلیونی هم خودمون آوردیم و یه کارگاه اجاره کردیم و دستگاه های کوچیک نصابی و یه وانت خریدیم و شروع کردیم که خدا رو شکر کارمون به خاطر سلیقه و خوش قولیمون گرفت(با اینکه تعداد کارمون کم بود ولی برا شروع بد نیست)
ما تو این شش ماهی که شروع کردیم تموم قرضامونو دادیم
در کل بیش از 100 میلیون درآمدمون بود که حدود 40 - 45 درصدش رو میشه سود تلقی کرد.
من با سودی که از این طریق بدست آوردم یه مغازه لوازم ارایشی با سرمایه 20 میلیونی هم زدم که البته هنوز به مرحله سوددهی نرسیده.
برای اینسال برنامه داریم تا یک کارگاه بزرگتر بگیریم + دستگاه برش و لبه چسبان هم بخریم که حدود 60-70 میلیون سرمایه میخاد. که به لطف خدا و با تلاشمون با سودی که درمیاریم میخریم.
پیشرفت هامو تو این زمینه در این تایپیک مینویسم
لطفا نظرات و پیشنهاداتی که در این زمینه دارید بگید تا با کمک و راهنمایی شما سریعتر موفق بشیم.

یا حق

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - yaser1 - 03-25-2016 12:12 PM

سلام دادش
کار کابیت سازی واقعا معرکه هست منم یه وقتی شاگردی کردم حدود شش ماهی ولی دیگ نرفتم ولش کردم علتم این بود که تو شهر ما دیگ اشباع شده ......امیدورام موفق باشی همین جوری پیش بری یاعلی

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - hamedmoez - 03-27-2016 04:04 PM

خیلی عالیه. موفق و سربلند باشید.

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - tondar12 - 03-29-2016 01:01 PM

خیلی عالیه انشالله روز به روز موفق تر باشید!!

شما به صورت کلا نقد محصولتون رو می فروشید؟! یا به صورت قسط و چک هم کار میکنید؟! اهل کجایید؟!

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - mortaza_max - 03-29-2016 11:28 PM

(03-29-2016 01:01 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  خیلی عالیه انشالله روز به روز موفق تر باشید!!

شما به صورت کلا نقد محصولتون رو می فروشید؟! یا به صورت قسط و چک هم کار میکنید؟! اهل کجایید؟!

سلام، ما به صورت نقد و اقساط کار میکینیم یعنی با شرایطی که مشتری بتونه پرداخت کنه.
ما تبریز هستیم

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - باران خانم - 04-06-2016 09:03 AM

سلام خوب هستید آفرین به اینهمه پشتکار و اراده شما
انشالله که روز به روز به سرمایه شما افزوده بشه و بتونید به اونجایی که میخواید برسید (الهی آمین)

ببخشید من یه سوال داشتم کاربرد دستگاه برش و لبه چسبان چیه؟؟؟

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - mortaza_max - 04-06-2016 08:08 PM

(04-06-2016 09:03 AM)باران خانم نوشته شده توسط:  سلام خوب هستید آفرین به اینهمه پشتکار و اراده شما
انشالله که روز به روز به سرمایه شما افزوده بشه و بتونید به اونجایی که میخواید برسید (الهی آمین)

ببخشید من یه سوال داشتم کاربرد دستگاه برش و لبه چسبان چیه؟؟؟

ممنون دوست عزیز
دستگاه برش برای برش دادن ورق های ام دی اف
و با لبه چسبان هم به ام دی اف های برش داده شده نوار pvc میزنن. کاملا اتوماتیکه

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - Skp - 04-06-2016 11:05 PM

(03-25-2016 11:54 AM)mortaza_max نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستای میلیاردرم
من الان حدود 11 ماهه که خدمتمو تموم کردم و لیسانس حسابداری دارم ولی متاسفانه نتونستم تو رشته خودم کار مناسبی پیدا کنم و به مدت 4 ماه الاف و دنبال ایده و کار بودم. ابتدا اولش زدم تو کارای تبلیغاتی و طراحی وب و برنامه نویسی (بصورت تجربی بلد بودم) . ولی درآمدش زیاد خوب نبود. و باز الاف و سرگردان
تا اینکه یکی از دوستام که الان 8 ساله باهم دوستیم تو دوران خدمتش کابینت سازی یاد گرفته بود و من هم اندکی تو این زمینه سررشته داشتم بعلاوه اینکه طراحی کابینت هم اندکی بلد بودم بهم پیشنهاد شراکت داد. و اینگونه بود که از اینورو اونور پول قرض کردیم که حدود 20 میلیونی میشد و 1-2 میلیونی هم خودمون آوردیم و یه کارگاه اجاره کردیم و دستگاه های کوچیک نصابی و یه وانت خریدیم و شروع کردیم که خدا رو شکر کارمون به خاطر سلیقه و خوش قولیمون گرفت(با اینکه تعداد کارمون کم بود ولی برا شروع بد نیست)
در کل بیش از 100 میلیون درآمدمون بود که حدود 40 - 45 درصدش رو میشه سود تلقی کرد.
من با سودی که از این طریق بدست آوردم یه مغازه لوازم ارایشی با سرمایه 20 میلیونی هم زدم که البته هنوز به مرحله سوددهی نرسیده.
برای اینسال برنامه داریم تا یک کارگاه بزرگتر بگیریم + دستگاه برش و لبه چسبان هم بخریم که حدود 60-70 میلیون سرمایه میخاد. که به لطف خدا و با تلاشمون با سودی که درمیاریم میخریم.
لطفا نظرات و پیشنهاداتی که در این زمینه دارید بگید تا با کمک و راهنمایی شما سریعتر موفق بشیم.

یا حق

عزیز کدوم شهر هستید ؟

۲- شما که تازه کارید چطور بازریابی کردید و تونستید مشتری جذب کنید ؟

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - mortaza_max - 04-07-2016 06:14 PM

(04-06-2016 11:05 PM)Skp نوشته شده توسط:  
(03-25-2016 11:54 AM)mortaza_max نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستای میلیاردرم

یا حق

عزیز کدوم شهر هستید ؟

۲- شما که تازه کارید چطور بازریابی کردید و تونستید مشتری جذب کنید ؟

من تبریزم
اولش اینکه کارگاهمونو جایی زدیم که ساختو ساز زیاده
دوم رو کارامون دقت زیادی داشتیم و بیشتر مشتریامونو خود مشتریامون آوردن.

RE: من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم - generall - 04-09-2016 12:06 AM

احسنت قطعا پشتکار و همت خوبی داشتید ممنون و تشکر از در اختیار گذاشتن تجربه تون. موفق باشید