سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 (/showthread.php?tid=14938)

صفحه ها: 1 2

بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 - saeedhashemi1371 - 03-10-2016 03:09 PM

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز

خیلی وقت بود که منتظر ایجاد تایپکی مشابه اسم این تایپک بودم....ولی خب خبری نشد ......به همین خاطر تصمیم گرفتم خودم پیش قدم بشم و این تایپک رو بزنم....همین ابتدا هم از همه دوستان بابت جسارتی که کردم عذرخواهی می کنم....

من نزدیک 8 سال هستش که با نت در ارتباط هستم و سایت های خیلی زیادی رو پیرامون کار و کارآفرینی و اشتغال دیدم....ولی واقعا در طول این سال ها انجمن میلیاردها برای خود من یه چیز دیگه بوده..جایی که افراد متخصص بدون هیچ ادعایی تخصص خودشون رو در اختیار بقیه میزارن..و در بعضی مواقع هم کارهای خوبی درزمینه ایجاد شغل انجام شد.........

قطعا انجمن خوبی های خیلی زیادی داره که باعث شده این همه کاربر داشته باشه .خود من الان 2 سال هستش که تقریبا هر روز انجمن رو چک میکنم......

ولی خب به نظرم اومد تو سال اخیر انجمن خیلی افت کرده..تایپک های خیلی زیادی زده میشه که بدون پاسخ میمونه و به نتیجه ای نمیرسه...بخش وی ای پی خیلی کم رنگ شده و اساتید هم دیگه خیلی کم سر میزنن.........

این تایپک رو زدم تا دوستان بیان و نظراتشون رو برای بهبود انجمن مطرح کنن.......مشکلات رو بگن و راه حل ارائه کنن.......البته امیدوارم این تایپک هم مثل تایپک های ماه اخیر بدون پاسخ و سرانجامی رها نشه.......
منتظر مشارکت دوستان عزیز و البته همکاری مالکان سایت یعنی آقای کاظمی و خانم MARYAR هستیم.............

RE: بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 - amir401 - 03-11-2016 04:03 AM

با سلام کاش این امکان فراهم میشد که در مورد کار افرینی در تلگرام با هم بحث می کردیم قطعا مفید بود و میشد نتارج رو در وب سایت قرار داد

RE: بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 - saeedhashemi1371 - 03-11-2016 12:28 PM

(03-11-2016 04:03 AM)amir401 نوشته شده توسط:  با سلام کاش این امکان فراهم میشد که در مورد کار افرینی در تلگرام با هم بحث می کردیم قطعا مفید بود و میشد نتارج رو در وب سایت قرار داد

با سلام
این کار انجام شده و دوستان اونجا بحث میکنن........به نظر من یکی از اصلی ترین دلایلی که سایت خیلی کم رونق شده همین گروه تلگرام و وایبر هستش.........

RE: بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 - siavashbehzad - 03-12-2016 12:24 PM

چرا آدرس گروه تلگرام پس تویه سایت نیست ؟

RE: بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 - saeedhashemi1371 - 03-13-2016 09:58 PM

(03-12-2016 12:24 PM)siavashbehzad نوشته شده توسط:  چرا آدرس گروه تلگرام پس تویه سایت نیست ؟

بگذریم.............
مشکلات رو مطرح کنید

RE: بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 - tataloo - 03-13-2016 10:38 PM

مشکل اینه که کاربر حرفه ای تو سایت نیست یا کلا رفتن از اینجا. اکثر قریب به اتفاق پست ها متعلق به کاربران جدید هست. که اینا هم می بینن سوت و کوره اصطلاحا لفت میدن.
مردم از مکان های فعال و قوی با آدم های با انگیزه خوششون میاد نه از یک انجمن سوت و کور که مشتری های گذری داشته باشه.
همچنین بحث ها هم حرفه ای نیست و آماتوره.
و کلا انجمن مدتی هست که رونق و بازدهی نداره.
به نظرم انجمن نیاز داره به یک نفر حداقل آدم با انگیزه و علاقمند و همچنین دارای وقت آزاد که بیاد و تو بحث ها شرکت کنه و فضای انجمن رو چالشی کنه تا از دل انجمن راهکارهای کاربردی و حرفه ای بیاد بیرون. راهکارهای فوق حرفه ای.
من به انجمن نمره 3 از 10 میدم.

RE: بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 - saeedhashemi1371 - 04-01-2016 10:13 PM

(03-13-2016 10:38 PM)tataloo نوشته شده توسط:  مشکل اینه که کاربر حرفه ای تو سایت نیست یا کلا رفتن از اینجا. اکثر قریب به اتفاق پست ها متعلق به کاربران جدید هست. که اینا هم می بینن سوت و کوره اصطلاحا لفت میدن.
مردم از مکان های فعال و قوی با آدم های با انگیزه خوششون میاد نه از یک انجمن سوت و کور که مشتری های گذری داشته باشه.
همچنین بحث ها هم حرفه ای نیست و آماتوره.
و کلا انجمن مدتی هست که رونق و بازدهی نداره.
به نظرم انجمن نیاز داره به یک نفر حداقل آدم با انگیزه و علاقمند و همچنین دارای وقت آزاد که بیاد و تو بحث ها شرکت کنه و فضای انجمن رو چالشی کنه تا از دل انجمن راهکارهای کاربردی و حرفه ای بیاد بیرون. راهکارهای فوق حرفه ای.
من به انجمن نمره 3 از 10 میدم.

به نظر من هم اصلی ترین مشکل انجمن همین سوت و کور بودنش و نبود افراد متخصص هستش

منتظر راهنمایی بقیه دوستان هستیم

RE: بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 - مهدی ر - 04-02-2016 11:08 AM

متاسفانه از وقتی انجمن در تلگرام و وایبر گروه تشکیل داد سایت رها شد و سوت وکور!!

RE: بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 - soheyl_ir89 - 04-02-2016 11:13 AM

چون در وایبر و تلگرام نیستم، می پرسم :
همون ارزش آفرینی و برکاتی که انجمن داشت، در تلگرم و وایبر هم هست؟
آیا همون قدری که کابر جذب انجمن می شد، جذب اون گروه ها هم می شه؟

RE: بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 - saeedhashemi1371 - 04-02-2016 10:30 PM

به نظر من کلا انجمن توسط بنایانگذاراش رها شده..................فقط در مواقعی که میشه پول درآورد از انجمن ، سرو کله مسئولینش پیدا میشه...............

امیدوارم به کسی بر نخوره

ولی خب خیلی ضعیف کار میشه اینجا