سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی و آموزش در مورد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: راهنمایی و آموزش در مورد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی (/showthread.php?tid=14879)

صفحه ها: 1 2

راهنمایی و آموزش در مورد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی - Alibabapeste - 02-21-2016 01:24 AM

دوستان این متن زیر رو در یک تایپیکی اشتباهی گذاشتم که پاک نمیشد و قستم این بود اونو اینجا بزارم .
سلام من اصلا در شرکت پخش مواد غذایی و بهداشتی سر رشته ای ندارم . میخوام یه سری مسائل رو بدونم و یاد بگیرم و احتمالا جایی به صورت رایگان یا با حقوق خیلی کم مشغول کار شم تا بتونم یه سری مسائل رو یاد بگیرم.
سوال اولم اینه »: برای خرید چیپس و پفک اشی مشی باید مستقیم از کارخونه خرید کرد یا باید از نماینده گی های رسمیش خرید کرد ؟ آیا اشی مشی خودش به صورت عمده جنس ارایه میده ؟ قیمت عمده فروش های داخل بازار با کارخونه چه قدر فرق داره؟ مثلا اگر بخوام در شهر رشت از یک عمده فروش پفک اشی مشی رو بخرم چه قدر از اون 30 درصد سود پفک رو اون بر میداره اگه خرید به صورت نسبتا بالا باشه ؟
در مورد سیگار چطور؟خیلی ها دارن از عمده فروشی هایش بازار جنس میگیرن و پخش میکنن .. آیا براشون این کار صرف داره ؟چه قدر براشون سود میمونه ؟خیلی ها از پشت میدان در رشت میرن جنس میخرن و برا خودشون دارند کار میکنند واقعا چه قدر برای این ها سود داره این کار .. یکم برام توضیح بدید . برای یک خرید عمده حداقل باید یک کامیون از کارخونه جنس خرید این رو دوستم به من گفت و بعد به من گفت بعضی از کارخونه ها به کسی جنس نمیدن و مشتری رو میفرستن از عامل جنس بخره.. برام یه سری چیزا شبحه داره.برای سیگار هم همین طور و میگن کارخونه مستقیم به کسی جنس نمیده .. در مورد خرید ها به بنده یکم راهنمایی بدید.10_004Huh

خواهشا هر چیزی در مورد خرید عمده و تهیه جنس برای یک شرکت پخش یا پخش کننده میدونید بگید.

10_004

RE: راهنمایی و آموزش در مورد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی - Alibabapeste - 02-21-2016 01:48 AM

در مورد خرید همه ی محصولات نظر بدین
چیتوز-مزمز-اشی مشی -زم زم - ویشتا و ..........................
کمترین خرید عمده از کارخانه یعنی یک کامیون ؟؟

RE: راهنمایی و آموزش در مورد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی - Alibabapeste - 02-21-2016 01:30 PM

با تشکر از راهنمایی های وسیع دوستان

RE: راهنمایی و آموزش در مورد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی - tondar12 - 02-21-2016 01:51 PM

دوست عزیز بهترین کار برای این مساله مشغول به کار شدن در یک شرکت پخش برای یه مدته تا همه چی دستتون بیاد!! ابتدا با مامور پخشی یا همون کارگری شروع کنید بعدا کم کم انبار یا ویزیتور شرکت و بعد هم حسابداری و شرکت پخش خودتون رو راه بندازید !

در مورد سود هم در بازار مواد غذایی از .5 درصد هم سود محسوب میشه تا گاهی اوقات به 50 تا 80 هم میرسه!!!
ولی برندها سود کمی دارن و معمولا هم یا شعبه دارن یا نمایندگی دادن !

سوال خاصی بود من در خدمتم خودم شرکت پخش دارم!

RE: راهنمایی و آموزش در مورد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی - Alibabapeste - 02-21-2016 03:59 PM

سوالات من در مورد نحوه ی خرید هستش عزیز
از چیتوز چطور میشه خرید داشت ؟ برای خرید سیگار باید چطور عمل کرد ؟؟ آیا قیمت عامل ها یا نماینده ها با کارخونه فرقی نداره ؟؟

RE: راهنمایی و آموزش در مورد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی - tondar12 - 02-21-2016 06:34 PM

اگه میخاید نمایندگی بگیرید با کارخونه ها تماس بگیرید! اگه میخاید هم می تونید از نماینده ها جنسی رو بخرید و پخش کنید یا بعضی از احناس هستن که نمایندگی نمیدن و دست همه هست شما می تونید اینا رو هم کار کنید

RE: راهنمایی و آموزش در مورد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی - Alibabapeste - 02-21-2016 07:31 PM

قیمت نماینده گی یا با کارخونه چه قدر فرق داره ؟ همین جنس هایی که کارخونه ها دارن با قیمت نماینده گی هاشون چه قدر فرق داره ؟
سیگار چطور ؟ فرق بین نماینده گی گرفتن با خرید عمده چیه ؟

RE: راهنمایی و آموزش در مورد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی - tondar12 - 02-23-2016 08:34 AM

توی برندها و شرکت های مطمئن قیمت نمایندگی بالاتر از قیمت کارخونه هس طبیعتا بین 10 تا 25 درصد!
اما تو برندهای بی در و پیکر شاید برعکس هم باشه!!

سیگار رو من میگم واردش نشید برکت نداره جون نمیگیره با سیگار فروشی!

RE: راهنمایی و آموزش در مورد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی - Alibabapeste - 02-23-2016 06:14 PM

(02-23-2016 08:34 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  توی برندها و شرکت های مطمئن قیمت نمایندگی بالاتر از قیمت کارخونه هس طبیعتا بین 10 تا 25 درصد!
اما تو برندهای بی در و پیکر شاید برعکس هم باشه!!

سیگار رو من میگم واردش نشید برکت نداره جون نمیگیره با سیگار فروشی!

پس برای خرید باید با کارخونه ارتباط برقرار ککرد ؟ خرید عمده کمترینش یه کامیونه ؟

RE: راهنمایی و آموزش در مورد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی - tondar12 - 02-23-2016 06:35 PM

والا کارخونه به کارخونه شرایظشون فرق داره!
بار از باربری شروع میشه تا خاوری و تکی و تریلی و غیره!!!

من میگم بهتره اول از کم شروع کنید بعد وارد خریدهای بالا بشید تا هم تجربه دستتون بیاد هم ضرر نکنید!

کجای کشور هستید؟!