سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آیا تولید شانسی و ذغال قلیان جزو مشاغل خانگی هست ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: آیا تولید شانسی و ذغال قلیان جزو مشاغل خانگی هست ؟ (/showthread.php?tid=14870)

آیا تولید شانسی و ذغال قلیان جزو مشاغل خانگی هست ؟ - Alibabapeste - 02-19-2016 01:28 AM

آیا تولید جعبه شانسی و ذغال قلیان جزو مشاغل خانگی هست ؟ و میشه با مجوز مشاغل خانگی ثبت برند کرد ؟؟؟

RE: آیا تولید شانسی و ذغال قلیان جزو مشاغل خانگی هست ؟ - Alibabapeste - 02-19-2016 01:35 AM

جعبه ی شانسی بیشتر برام مهمه

RE: آیا تولید شانسی و ذغال قلیان جزو مشاغل خانگی هست ؟ - Alibabapeste - 02-29-2016 02:42 PM

وااای بسته چقدر جواب میدید Smile))))))))

RE: آیا تولید شانسی و ذغال قلیان جزو مشاغل خانگی هست ؟ - سینا م - 04-14-2016 12:33 PM

ببینید ذغال قلیان اولا تولیدش اصلا در محیط خانگی امکان پذیر نیست و دوم اینکه شما فقط در خانه می توانید بسته بندی کنید که باز هم به خاطر بسته بندی نمی توانید ثبت کنید

RE: آیا تولید شانسی و ذغال قلیان جزو مشاغل خانگی هست ؟ - علیرضا سلیمی - 11-19-2016 03:06 PM

سلام
تولید زغال رو نمیشه در خانه انجام داد ولی اونقدر سودش خوبه که خیلی راحت میشه ازش اجاره ماهیانه و حقوق کارگرها رو پرداخت کرد
فقط باید سرمایه اولیشو جور کرد
باقیش حله

RE: آیا تولید شانسی و ذغال قلیان جزو مشاغل خانگی هست ؟ - IL.COMSOHOOLI91@GMA - 03-12-2017 11:26 PM

سلام
من دارم واسه عید نوروز جعبه شانسی تولید میکنم قبلا این کار رو کرده بودم .کسی هست که تجربه داشته باشه...