سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گروه برنامه ریزان عملی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه زمان هاي خاص (/forumdisplay.php?fid=118)
+--- موضوع: گروه برنامه ریزان عملی (/showthread.php?tid=1486)

گروه برنامه ریزان عملی - jahanagahi - 12-29-2011 01:07 AM

در رابطه با تشکیل این گروه در روز نهم همین ماه در جلسه حضوری با ادمین عزیز و دیگر عزیزان صحبت می شود. در این گروه که خود من و ادمین عزیز و معاونت محترم سایت و ناظم عزیز سایت شرکت خواهند داشت , افرادی انتخاب می شوند که بتوانند در برنامه ریزی ایده های خوبی مطرح کرده و خودشان هم مسئولیت بخشی از کار را بگیرند.

RE: گروه برنامه ریزان عملی - goldmen - 12-29-2011 01:45 AM

اقاي قربانيان.... برنامه ريزيم نسبت بسيار بالايي دقيق هست.....مسئوليت پذير هم هستم...... ولي نمي تونم تو جلسلات حضوري شركت كنم.... كار اينترنتي خواستيم حتما رو من حساب كنيد

RE: گروه برنامه ریزان عملی - jahanagahi - 12-29-2011 12:05 PM

با توجه به عشق و علاقه ای که به ادمین دوست داشتنی سایت و دیگر عزیزان انجمن دارم من خودم هم در کارها مشارکت خواهم کرد . فردا جمعه در جلسه حضوری پیشنهاد خواهم داد و سعی میکنیم از تجربیات همه عزیزان علاقمند استفاده کنیم.

RE: گروه برنامه ریزان عملی - homer - 12-29-2011 01:24 PM

با سلام و خسته نباشید جناب آقای قربانیان محترم بنده به دلیل پاره ای مشکلات نمی تونم در این جلسه حضور پیدا کنم اما با توجه به تخصص های بنده در امور فرهنگی و داشتن ایده های مناسب و عدم اطلاع به موقع و دقیق از جلسه مذکور ( که آنهم ضمن تماس تلفنی با حضرتعالی کسب نمودم ) تقاضا دارم که عذر اینجانب را در جلسه مطرح نمایید . ارادتمند شما - علی اکرم خانه ای
09188433109

RE: گروه برنامه ریزان عملی - pesar368 - 12-29-2011 03:28 PM

سلام
جلسه حضوری فردا جمعه چه ساعتی و کجا برگزار میشه ؟

RE: گروه برنامه ریزان عملی - MARYAR - 12-29-2011 03:50 PM

فردا ساعت 12 نمايشگاه خيابان حجاب

RE: گروه برنامه ریزان عملی - iman_bahar - 12-16-2013 01:12 PM

برنامه عملی ب کجا رسید؟!!!!