سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
پکیج از ایده تا عمل.نظرتون؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: پکیج از ایده تا عمل.نظرتون؟ (/showthread.php?tid=14796)

پکیج از ایده تا عمل.نظرتون؟ - K4Z3M - 01-31-2016 09:47 PM

سلام دوستان نظرتون راجع به سایت سمینار ما و پکیج از ایده تا عمل که مدرسش دکتر جهانگیری که ی کارآفرین فوق العاده اس چیه؟
کسی قصد خرید داره؟5_004

RE: پکیج از ایده تا عمل.نظرتون؟ - K4Z3M - 01-31-2016 09:49 PM

http://www.seminarema.com/product-list/998-idea-to-execution.html
کسی هست با هم شریکی بخریمش قیمتش برام زیاده

RE: پکیج از ایده تا عمل.نظرتون؟ - mosafer bedar - 02-01-2016 09:01 AM

سلام دوست گرامی معمولا جناب جهانگیری ایده هاشون برای در آمدزایی برای خودشون می باشد تا برای دیگران حرفهای تکراری و نگاه بیزینسی مثلا گیاه استویا را بکار در گلدان در منزل بعد آن را تکثیر کنید در مکانی مثل پشت بام والی آخر خوب نشاء این گیاه استویا را از کجا تهیه کنیم از موسسه خود دکتر . این روزها بلا استثنا اکثریت اول چکش را به نفع خودشان می زنند تا به نفع دیگران . موفق باشید در پناه حق

RE: پکیج از ایده تا عمل.نظرتون؟ - K4Z3M - 02-01-2016 12:14 PM

ممنون بابت روشنگری...

RE: پکیج از ایده تا عمل.نظرتون؟ - mpersia - 02-01-2016 05:49 PM

(02-01-2016 09:01 AM)mosafer bedar نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی معمولا جناب جهانگیری ایده هاشون برای در آمدزایی برای خودشون می باشد تا برای دیگران حرفهای تکراری و نگاه بیزینسی مثلا گیاه استویا را بکار در گلدان در منزل بعد آن را تکثیر کنید در مکانی مثل پشت بام والی آخر خوب نشاء این گیاه استویا را از کجا تهیه کنیم از موسسه خود دکتر . این روزها بلا استثنا اکثریت اول چکش را به نفع خودشان می زنند تا به نفع دیگران . موفق باشید در پناه حق

سلام.
شما دکتر جهانگیری رو میشناسید؟
من یکی دوبار برنامشو تو تلویزیون دیدم. تو اینترنت هم گشتم، نظرات درباره ایشون خیلی متناقضه. یکی خیلی تعریف می کنه و یکی بد و بیرا میگه و ...
خلاصه ما متوجه نشدیم که ایشون چه جور آدمیه. ارزش داره به حرفاش گوش کنیم یا نه؟

RE: پکیج از ایده تا عمل.نظرتون؟ - K4Z3M - 02-01-2016 08:06 PM

حرفای ایشون از یک سمت خیلی به دل میشینه و واقعا راست میگه و ارزش گوش دادن رو داره صد در صد
اما نمیدونم ارزش خرید چی.خصوصا پکیج از ایده تا عمل اگه دوستان مایل اند سه نفری جمع شیم پول بزاریم بخریمش نسخه دانلودیش 175 هزار تومنه میتونین توضیحاتشون توی سایتش سمینار ما بخونین.
من حاظرم شراکتی بخریم با دوستان

RE: پکیج از ایده تا عمل.نظرتون؟ - mosafer bedar - 02-02-2016 09:06 AM

سلام دوستان گرامی ؛ توی یکی از همایش های ایشان شرکت یکی دو تا از محصولات ایشان که بیشتر جمع آوری کرده اند در رابطه با کشاورزی از ایشان خریداری کردم به نظرم بیشتر صحبت ها انگیزشی می باشد و اگر بخواهید عملی کنید نیاز به یکسری زیر ساختارهایی می باشید که به راحتی فراهم نمیشه ایشان از پشتیبانی مجموعه خودش قولهایی می دهد که آدمو یادم شرکتهایی تولید قارچ و ف/ی/ل/ت/ر و اسکاچ می اندازه که بیشتر برای خودشون تبلیغ می کنند به نظر برنده برنده در کار نیست بیشتر برنده بازنده در تعاملات ایشان دیده میشود. البته نا گفته نماند بنده نظر خودم را عرض کردم لطفا بیشتر تحقیق کنید . با سپاس

RE: پکیج از ایده تا عمل.نظرتون؟ - computer_iman - 01-06-2017 03:19 PM

منم حاضرم پکیج ایده تا عمل ایشون رو شراکتی تهیه کنم

RE: پکیج از ایده تا عمل.نظرتون؟ - Lilion - 01-06-2017 03:57 PM

(02-02-2016 09:06 AM)mosafer bedar نوشته شده توسط:  سلام دوستان گرامی ؛ توی یکی از همایش های ایشان شرکت یکی دو تا از محصولات ایشان که بیشتر جمع آوری کرده اند در رابطه با کشاورزی از ایشان خریداری کردم به نظرم بیشتر صحبت ها انگیزشی می باشد و اگر بخواهید عملی کنید نیاز به یکسری زیر ساختارهایی می باشید که به راحتی فراهم نمیشه ایشان از پشتیبانی مجموعه خودش قولهایی می دهد که آدمو یادم شرکتهایی تولید قارچ و ف/ی/ل/ت/ر و اسکاچ می اندازه که بیشتر برای خودشون تبلیغ می کنند به نظر برنده برنده در کار نیست بیشتر برنده بازنده در تعاملات ایشان دیده میشود. البته نا گفته نماند بنده نظر خودم را عرض کردم لطفا بیشتر تحقیق کنید . با سپاس

سلام دوست عزیز منم با نظر شما کاملا موافقم
ایشون میان چیزهایی که توی کشورهای دیگه خیلی درامدزا هستن و کارامد مییگن و تحویل امثال ما میده درصورتی که بیشتر اینها توی ایران عملی نیستن چون نه زیرساختهاش وجود داره و نه کسی میاد سرمایه گذاری کنه و نه بازاریابی چون اصلا نه ازطرف خود دولت حمایت میشه و نه از طرف خود این جناب
اگرم کسی بخواد استفاده کنه ازحرفهاش فقط بنظرم تنها فایدش اینه که دیدش نسبت به تولیدات دیگه توی کشورهای دیگه بازتر میشه