سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) (/showthread.php?tid=14790)

بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) - hoodijoon - 01-29-2016 05:09 PM

سلام دوستان
یه سرمایه ی تقریبا خوبی و طلایی دارم و می خوام از این سرمایه در خرید و فروش زیورآلات طلا و

نقره استفاده کنم و از طرفی دوست دارم از مزیت های تکلونوژی غافل نباشم و این کسب و

کارم رو فقط به صورت اینترنتی انجام بدم(فقط اینترنتی).

دوست دارم نظرات و ایده هاتونو بشنوم و میخوام (از هر ابزاری) که میشه از اون تو

کسب و کار استفاده کرد «از ابتدا تا انتها»بگین مثلا:

ـ از بین برنامه های پیام رسان مانند اینستا . تلگرام . ف/ی/س/ب/و/ک . لاین و... کدوم برا این کار مناسب تره(از لحاظ امنیت و پرطرفدار بودن و راحتی و امکانات و...)
ـ ((مهم تر مهم تر مهم تر)) اینکه کدوم راه رو برای تبلیغات برندم پیشنهاد میکنید؟؟؟
ـ از چه روش هایی میتونم برای ارسال سفارشاتم استفاده کنم(اون بهترین و کم هزینه ترینس)؟
ـ چه خدماتی در کنار فروشم باید بدم؟
(((( هر ایده که از نظرتون گذشت رو زود بنوسید حتی اون ساده تریناش))))
::با تشکر از مسئولین سایت::10_004

RE: بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) - business_nuts - 01-29-2016 05:44 PM

سلام دوست عزیز
نمیدونم مغازه دارید یا نه
اما برای تبلیغ نباید تک بعدی باشید،خودم یک مشاور تبلیغاتی داشتم ایشون بهم گفت علاوه بر یک سایت پربازدید و برند در سایت های معمولی هم تبلیغ کنم و باعث شد سفارشاتم بالا بره!
در مورد تبلیغ در شبکه های اجتماعی هم فعلا" الان اینستاگرام ،تلگرام و ف/ی/س/ب/و/ک بورس هست.
اما شما همه ی شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید و حتی خیلی از سایت های نیازمندیها*
در مورد ارسال سفارشات از طریق پست سفارشی باید محصولاتتون رو ارسال کنید.(قرارداد می بندید که از لحاظ هزینه هم براتون تخفیف میخوره )
در مورد خدمات میتونید از جعبه های شیک و گارانتی بودن محصولاتتون و همچنین درکنار محصولاتتون اشانتیون هم لحاظ کنید.
تاجایی که فکر و ذهنم میرسید پیشنهاداتم بصورت ساده بیان کردم و اگر بازم نظری داشتم بهتون اعلام میکنم.
موفق و شاد باشید.