سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تجربیات من (کسب درآمد از کافه بازار) قدم به قدم تا استقلال مالی 100 % تضمینی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: یادگیری یک مهارت برای میلیاردر شدن (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: تجربیات من (کسب درآمد از کافه بازار) قدم به قدم تا استقلال مالی 100 % تضمینی (/showthread.php?tid=14641)

تجربیات من (کسب درآمد از کافه بازار) قدم به قدم تا استقلال مالی 100 % تضمینی - Amin-Bagheri - 12-26-2015 10:53 AM

به نام خالق زیبایی ها

بعد از جلسه 94/07/21 با موضوع "کسب درآمد از کافه بازار" , تصمیم گرفتم تا تجربیات خودم رو طی یه تاپیک با دوستان به اشتراک بزارم .

اگه میخواین واسه خودتون یه کسب درامد تضمینی داشته باشین با من پیش بیاین .

نکاتی که تو این دوره آموزش باید بهش توجه کنید :
1- قدم به قدم همه مراحل رو اجرا کنید .
2- سوالاتونو همینجا بپرسید
3- منم مثل شما اول راهم پس با هم تو یه سطحیم
4- بعضی وقتا کارام زیاد میشه ممکنه فرصت نکنم همیشه تاپیک رو اپدیت کنم
5- واسه پاد گرفتن عجول نباشید من سعی میکنم 2 ماهه این آموزش رو جمع کنم
6- منم با شما یه پروژه شخصی رو شروع میکنم پس اگه پیش بیاین ایشالا دو ماه دیگه ایده هامون میره تو بازار .
.
.
.
(اگه چیزی به ذهنم برسه به این موارد اضافه میکنم)

چیزایی که لازم داریم :
1- basic4android ver5.02 (ابزار اصلی برنامه نویسی)
2- youwave (واسه تست کردن برنامه )
3- SDK
4- JDK

چی میخوایم بسازیم :
یه اپلیکیشن دارای دیتابیس (مثلا : سیستم انبار داری )

مدت آموزش :
دو ماه حداکثر (اگه ایشالا وقت کنم چون شاغلم بعضی وقتا واقعا سرم شلوغه)

دور نگاه به آینده :
ایشالا همین سیستم رو تو دوره بعد واسه ویندوز (++C) مینویسیم .

RE: تجربیات من (کسب درآمد از کافه بازار) قدم به قدم تا استقلال مالی 100 % تضمینی - Divar - 12-26-2015 02:09 PM

داداش من یه برنامه ساختم گذاشتم توی کافه بازار متاسفانه اصن فروشش تا حالا خوب نبوده
در واقع اصن دیده نمیششه
خود من کلی می گردم تا توی کافه بازار پیداش می کنم !!!

RE: تجربیات من (کسب درآمد از کافه بازار) قدم به قدم تا استقلال مالی 100 % تضمینی - Amin-Bagheri - 12-27-2015 12:19 PM

خب بریم شروع کنیم :
این کار یه سری نرم افزار پیش نیاز میخواد که نصب اونا تو همه جا آموزشش هست دیگه از توضیح اضافه خودداری میکنم .

پس b4a , youwave رو کامل نصب کنید که پیش نیاز b4a نصب نرم افزار های SDK , JDK هست .

همونطور که بالا گفتم ما فرض رو به این میگیریم که شما تو مرحله نصب مشکل ندارد (اگه سوال داشتین همینجا بپرسید تا پاسخ بدم )
مرحله اول کار ساخت یه فایل واسه اتصال بیسیک فور اندروید به نرم افزار یوویوه (YouWave) که موقعی که خواستیم از اپلیکیشنی که ساختیم ران بگیریم مجبور نباشیم بریزیم تو گوشی واسه تست کردنش .

خب نوت پد رو باز کنید .
کد های زیر رو تو نت پد کپی کنید و فایل رو به bat ذخیره کنید .

کدها :

e:
cd E:\adt-bundle-windows-x86-20130729\sdk\platform-tools
adb connect 127.0.0.1:5558
pause

خط اول درایوی که اس دی کا توش نصبه (مثلا درایو من درایو e بود )
خط دوم ادرس پلتفرم تولز تو محل نصب اس دی کا
خط سوم اتصال به آی پی یوویو
خط چهارم هم که توقف (واسه اینکه شما ببینید که کانکت شده یا نه صفحه رو ایست میده)

خب اینو یو کنید به فرمت bat
واسه اینکارم تو نت پد برید فایل بعد سیو از بعد تو قسمت فایل نیم مثلا بنویسید connect.bat بعد از انتخاب کردن مسیر سیو رو بزنید .

خب حالا میتونید بعد از ران کردن نرم افزار یوویو این فایل رو اجرا کنید و اگه مسیر ها رو درست وارد کرده باشید اتصال برقرار میشه . (پیغام connected to 127.0.0.1:5558 میده )

RE: تجربیات من (کسب درآمد از کافه بازار) قدم به قدم تا استقلال مالی 100 % تضمینی - MashTi Ali - 07-18-2016 01:04 PM

(12-27-2015 12:19 PM)Amin-Bagheri نوشته شده توسط:  خب بریم شروع کنیم :
این کار یه سری نرم افزار پیش نیاز میخواد که نصب اونا تو همه جا آموزشش هست دیگه از توضیح اضافه خودداری میکنم .

پس b4a , youwave رو کامل نصب کنید که پیش نیاز b4a نصب نرم افزار های SDK , JDK هست .

همونطور که بالا گفتم ما فرض رو به این میگیریم که شما تو مرحله نصب مشکل ندارد (اگه سوال داشتین همینجا بپرسید تا پاسخ بدم )
مرحله اول کار ساخت یه فایل واسه اتصال بیسیک فور اندروید به نرم افزار یوویوه (YouWave) که موقعی که خواستیم از اپلیکیشنی که ساختیم ران بگیریم مجبور نباشیم بریزیم تو گوشی واسه تست کردنش .

خب نوت پد رو باز کنید .
کد های زیر رو تو نت پد کپی کنید و فایل رو به bat ذخیره کنید .

کدها :

e:
cd E:\adt-bundle-windows-x86-20130729\sdk\platform-tools
adb connect 127.0.0.1:5558
pause

خط اول درایوی که اس دی کا توش نصبه (مثلا درایو من درایو e بود )
خط دوم ادرس پلتفرم تولز تو محل نصب اس دی کا
خط سوم اتصال به آی پی یوویو
خط چهارم هم که توقف (واسه اینکه شما ببینید که کانکت شده یا نه صفحه رو ایست میده)

خب اینو یو کنید به فرمت bat
واسه اینکارم تو نت پد برید فایل بعد سیو از بعد تو قسمت فایل نیم مثلا بنویسید connect.bat بعد از انتخاب کردن مسیر سیو رو بزنید .

خب حالا میتونید بعد از ران کردن نرم افزار یوویو این فایل رو اجرا کنید و اگه مسیر ها رو درست وارد کرده باشید اتصال برقرار میشه . (پیغام connected to 127.0.0.1:5558 میده )

سلام
ببخشید بقیه آموزش چی شد؟

RE: تجربیات من (کسب درآمد از کافه بازار) قدم به قدم تا استقلال مالی 100 % تضمینی - MashTi Ali - 07-22-2016 07:12 PM

سلام
برای نشر برنامه در کافه بازار باید برنامه نویسی خیلی قوی داشته باشی من خیلی ایده دارم ولی برنامه نویسی بلد نیستم Sad