سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بازاریابی شبکه ای شرکت ... گستران - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: بازاریابی شبکه ای شرکت ... گستران (/showthread.php?tid=14614)

بازاریابی شبکه ای شرکت ... گستران - مهدی ر - 12-16-2015 10:46 AM

سلام دوستان . مدتی هست از طریق یکی از آشنایان بهم پیشنهاد شده که تو شرکت ... گستران عضو بشم . این شرکت محصولات آرایشی بهداشتی و ..... داره و سیستم بازاریابی شبکه ای داره . این آشنامون خیلی تعریف کرده ازش و چندتا از فامیلای نزدیک و خواهر برادرا عضو شدن اما من چون دید خوبی ندارم نمیخوام شرکت کنم . نظر شما راجب اینجور شرکتها چیه ؟ ایا سودش واقعیه و شرکت چند وقت دیگه برشکست نمیشه اخه شنیدم بعضیها پولای عجیبی دراوردن از این طریق . موندم چکار کنم . لطفا راهنمایی کنید

RE: بازاریابی شبکه ای شرکت ... گستران - مهدی ر - 12-16-2015 01:09 PM

اسم شرکت رو کامل نوشته بودم اما نمیدونم چرا نقطه چین شده .! از دوستان کسی نیست من رو راهنمایی کنه ؟ چیزی که جالبه اینه که این شرکت کاملا قانونیه و ثبت شده است .یعنی این که بازاریابی هرمی یا شبکه ای تایید شده است .

RE: بازاریابی شبکه ای شرکت ... گستران - misaghlb - 12-16-2015 05:37 PM

سلام دوست عزیز
ی سایت براتون پخ میکنم که اطلاعات خوبی داره

RE: بازاریابی شبکه ای شرکت ... گستران - fallenangel - 05-03-2016 09:02 PM

یک کلام؛ اعتماد نکنید.

RE: بازاریابی شبکه ای شرکت ... گستران - business_nuts - 05-04-2016 12:09 AM

(12-16-2015 10:46 AM)مهدی ر نوشته شده توسط:  سلام دوستان . مدتی هست از طریق یکی از آشنایان بهم پیشنهاد شده که تو شرکت ... گستران عضو بشم . این شرکت محصولات آرایشی بهداشتی و ..... داره و سیستم بازاریابی شبکه ای داره . این آشنامون خیلی تعریف کرده ازش و چندتا از فامیلای نزدیک و خواهر برادرا عضو شدن اما من چون دید خوبی ندارم نمیخوام شرکت کنم . نظر شما راجب اینجور شرکتها چیه ؟ ایا سودش واقعیه و شرکت چند وقت دیگه برشکست نمیشه اخه شنیدم بعضیها پولای عجیبی دراوردن از این طریق . موندم چکار کنم . لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
جز وقت تلف کردن چیزه دیگری نصیبتون نخواهد شد!18
این همه شغل در ایران هس چرا بازاریابی شبکه ای !؟ ( اگه خوب بود ملت کسب و کارشون رو تعطیل میکردند میرفتند دنبال بازاریابی شبکه ای همین نتورکر که فتوکپی شبکه های هرمی و گلدکوئست هست ! )
اونایی هم که پولدار شدند از نوچه های خود شرکت هستند،و اکثرا" هم دروغ میگن ما پولداریم،که از این طریق زیرمجموعه جذب کنند !

RE: بازاریابی شبکه ای شرکت ... گستران - ghasemhosseini - 07-24-2016 01:19 PM

(05-04-2016 12:09 AM)business_nuts نوشته شده توسط:  
(12-16-2015 10:46 AM)مهدی ر نوشته شده توسط:  سلام دوستان . مدتی هست از طریق یکی از آشنایان بهم پیشنهاد شده که تو شرکت ... گستران عضو بشم . این شرکت محصولات آرایشی بهداشتی و ..... داره و سیستم بازاریابی شبکه ای داره . این آشنامون خیلی تعریف کرده ازش و چندتا از فامیلای نزدیک و خواهر برادرا عضو شدن اما من چون دید خوبی ندارم نمیخوام شرکت کنم . نظر شما راجب اینجور شرکتها چیه ؟ ایا سودش واقعیه و شرکت چند وقت دیگه برشکست نمیشه اخه شنیدم بعضیها پولای عجیبی دراوردن از این طریق . موندم چکار کنم . لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
این همه شغل در ایران هس چرا بازاریابی شبکه ای !؟ ( اگه خوب بود ملت کسب و کارشون رو تعطیل میکردند میرفتند دنبال بازاریابی شبکه ای همین نتورکر که فتوکپی شبکه های هرمی و گلدکوئست هست ! )
اونایی هم که پولدار شدند از نوچه های خود شرکت هستند،و اکثرا" هم دروغ میگن ما پولداریم،که از این طریق زیرمجموعه جذب کنند !

دوستان توجه داشته باشند که تنها 20 شرکت در کل ایران هستند که اسمشون در سایت سازمان صنعت. معدن و تجارت هم هست که مجوز بازاریابی شبکه ای گرفتن. و یادآور میشم که بازاریابی شبکه ای جزو اصناف هم شده یعنی صنف بازاریابی شبکه ای هم داریم از سال 1390 به بعد
در مورد این شرکت هم اینو بگم که این شرکت از تاریخ 90/06/06 اولین مجوز بازاریابی شبکه ای رو گرفته و داره 5 سال از فعالیتش میگذره.
همیشه به سابقه شرکت و مدت زمان فعالیتش و پشتوانه مالیش نگاه کنید.
الان این شرکت یه تیم فوتبال به اسم ... تهران در لیگ دست اول داره. و تنها شرکتی هست که تیم فوتبال داره
همچنین حدود 14000 مترمربع فضای اداری و اموزشی و کارخانجات شرکت هستش.
در اخر بگم که توضیحات زیاد هست و مجالی برای اون نیست.
من خودم حدود یک ماه هست که وارد این شرکت شدم و خودم هم کلی تحقیق کردم
لطفا کسانی که اطلاعاتی درباره بازاریابی شبکه ای ندارن اطلاعات نادرست در اختیار دیگران قرار ندن.
موفق باشید.

RE: بازاریابی شبکه ای شرکت ... گستران - *sinuhe* - 07-29-2016 01:33 AM

(07-24-2016 01:19 PM)ghasemhosseini نوشته شده توسط:  
(05-04-2016 12:09 AM)business_nuts نوشته شده توسط:  

سلام دوست عزیز

دوستان توجه داشته باشند که تنها 20 شرکت در کل ایران هستند که اسمشون در سایت سازمان صنعت. معدن و تجارت هم هست که مجوز بازاریابی شبکه ای گرفتن. و یادآور میشم که بازاریابی شبکه ای جزو اصناف هم شده یعنی صنف بازاریابی شبکه ای هم داریم از سال 1390 به بعد
در مورد این شرکت هم اینو بگم که این شرکت از تاریخ 90/06/06 اولین مجوز بازاریابی شبکه ای رو گرفته و داره 5 سال از فعالیتش میگذره.
همیشه به سابقه شرکت و مدت زمان فعالیتش و پشتوانه مالیش نگاه کنید.
الان این شرکت یه تیم فوتبال به اسم ... تهران در لیگ دست اول داره. و تنها شرکتی هست که تیم فوتبال داره
همچنین حدود 14000 مترمربع فضای اداری و اموزشی و کارخانجات شرکت هستش.
در اخر بگم که توضیحات زیاد هست و مجالی برای اون نیست.
من خودم حدود یک ماه هست که وارد این شرکت شدم و خودم هم کلی تحقیق کردم
لطفا کسانی که اطلاعاتی درباره بازاریابی شبکه ای ندارن اطلاعات نادرست در اختیار دیگران قرار ندن.
موفق باشید.

بقول خودت یک ماهه وارد این شرکت شدی،پس اینجوری سنگشونو یه سینه نزن
چند ماه فعالیت کن بعد بیا اینجا حالتو بپرسم،البته اگه مردش بودی که بیای و اعتراف کنی ...

RE: بازاریابی شبکه ای شرکت ... گستران - *sinuhe* - 07-29-2016 01:35 AM

پ.ن :
پست قبلی مربوط به پاسخ کاربر ghasemhosseini بود