سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
من میخوام یه مغازه پخش شوینده بهداشتی بزنم از کجا جنس هام را با قیمت خوب پیدا کنم؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: من میخوام یه مغازه پخش شوینده بهداشتی بزنم از کجا جنس هام را با قیمت خوب پیدا کنم؟ (/showthread.php?tid=14553)

من میخوام یه مغازه پخش شوینده بهداشتی بزنم از کجا جنس هام را با قیمت خوب پیدا کنم؟ - bs2 - 11-30-2015 05:05 PM

با سلام خدمت دوستان .
من میخوام یه مغازه پخش شوینده بهداشتی بزنم توی شهر خودمون از کجا میتونم این اجناس برای مغازه بخرم که قیمتش خوب باشه زیر قیمت بازار چون من میخوام بین مغازه ها پخش کنم.
من توی استان گلستان زندگی میکنم از دوستان هر کی تو این زمینه تجربه ای داره در اختیار من بزاره ممنون میشم .

حدودا 50 میلیون سرمایه دارم.

RE: من میخوام یه مغازه پخش شوینده بهداشتی بزنم از کجا جنس هام را با قیمت خوب پیدا کنم؟ - آرمین - 12-04-2015 01:31 PM

دوست خوبم من پخش محصولات شوینده داشتم(شیراز)
نمایندگی یه شرکت رو گرفته بودم و به علت بی تجربگی و یکم بازار خراب و اشتباهات شخصی شکست خوردم
بهترین جا همواره برای تهیه جنس با پول نقد بازار تهرانه!
یا اینکه یه شرکت تازه که تو شهرتون پخش نداره پیدا کنی و نمایندگیشونو بگیری
ولی سرمایه ات کافی نیست... وانت میخوای مغازه میخوای جنس میخوای چک میخوای ضمانت نامه بانکی میخوای...

چندتا شرکت سراغ دارم اگر کمکی خواستی در خدمتم
09174300360 فرهنگ

RE: من میخوام یه مغازه پخش شوینده بهداشتی بزنم از کجا جنس هام را با قیمت خوب پیدا کنم؟ - tondar12 - 12-05-2015 08:36 AM

می تونم بپرسم کدوم شرکت رو کار میکردید؟

RE: من میخوام یه مغازه پخش شوینده بهداشتی بزنم از کجا جنس هام را با قیمت خوب پیدا کنم؟ - bs2 - 12-10-2015 10:43 AM

سلام آرمین ممنون از راهنماییت.
آره سرمایه من کم هست ماشین و مغازه هم دارم .
میشه بگی چه اشتباهاتی ؟ که من هم اون اشتباهات را تکرار نکنم.
شرکت هایی که میگی اگه نمایندگی بخوام بگیرم شرایط میزارن ؟
(12-04-2015 01:31 PM)آرمین نوشته شده توسط:  دوست خوبم من پخش محصولات شوینده داشتم(شیراز)
نمایندگی یه شرکت رو گرفته بودم و به علت بی تجربگی و یکم بازار خراب و اشتباهات شخصی شکست خوردم
بهترین جا همواره برای تهیه جنس با پول نقد بازار تهرانه!
یا اینکه یه شرکت تازه که تو شهرتون پخش نداره پیدا کنی و نمایندگیشونو بگیری
ولی سرمایه ات کافی نیست... وانت میخوای مغازه میخوای جنس میخوای چک میخوای ضمانت نامه بانکی میخوای...

چندتا شرکت سراغ دارم اگر کمکی خواستی در خدمتم
09174300360 فرهنگ

سلام آرمین ممنون از راهنماییت.
آره سرمایه من کم هست ماشین و مغازه هم دارم .
میشه بگی چه اشتباهاتی ؟ که من هم اون اشتباهات را تکرار نکنم.
شرکت هایی که میگی اگه نمایندگی بخوام بگیرم شرایط میزارن ؟

RE: من میخوام یه مغازه پخش شوینده بهداشتی بزنم از کجا جنس هام را با قیمت خوب پیدا کنم؟ - Himanf33 - 10-03-2019 09:55 AM

(11-30-2015 05:05 PM)bs2 نوشته شده توسط:  
با سلام خدمت دوستان .
من میخوام یه مغازه پخش شوینده بهداشتی بزنم توی شهر خودمون از کجا میتونم این اجناس برای مغازه بخرم که قیمتش خوب باشه زیر قیمت بازار چون من میخوام بین مغازه ها پخش کنم.
من توی استان گلستان زندگی میکنم از دوستان هر کی تو این زمینه تجربه ای داره در اختیار من بزاره ممنون میشم .

حدودا 50 میلیون سرمایه دارم.

سلام اقای عزیز ما کارگاه مواد شوینده داریم میتونیم در این مورد کمک کنم خوشحال میشم تماس بگیرید09027844874