سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی فروشگاه اینترنتی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: راه اندازی فروشگاه اینترنتی (/showthread.php?tid=14532)

صفحه ها: 1 2

راه اندازی فروشگاه اینترنتی - elena65 - 11-27-2015 12:28 AM

سلام به همه دوستان،نظرتون راجع به راه اندازی فروشگاه اینترنتی چیه و اینکه چه محصولی خوبه مثلا بدلیجات یا لوازم آرایشی ؟و حدودا فقط برای فروش اینترنتی چقدر سرمایه لازمه؟همرا با هزینه ی سایت؟

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - Divar - 11-27-2015 11:28 PM

طراحی سایت خوب ، هاست و دامین حداقل 250 تومن
البته فک کنم ووردپرس فروشگاه رایگان خوب داشته باشه
300 هزار تومن هم تبلیغات
البته حداقل ها ایناست.برای شروع کار

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - elena65 - 11-29-2015 10:05 PM

میخوام یه مدت برای کسب تجربه به عنوان فروشنده ی لوازم آرایش کار کنم به نظرتون تو مغازه کار کنم بهتره یا تو شرکت؟

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - k.hajivand - 11-29-2015 10:37 PM

پیشنهاد میکنم اگر سرمایه ندارید اصلا سمت اینکار نرید.چون اگر بخوای فروش داشته باشی باید خیلی هزینه کنی برای تبلیغات .

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - elena65 - 11-30-2015 07:45 PM

خب من اولین قدمی که میخوام بردارم اینه که به عنوان فروشنده لوازم آرایشی کار کنم تا هم پولی جمع کنم هم تجربه بشه برام؟

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - هورداد - 11-30-2015 09:32 PM

فروش آنلاین لوازم آرایش زیاد خوب نیست. الان وبسایتهایی مثل بامیلو و دیجی کالا راحت میتونن شروع کنن اما بدجوری میترسن اولش بهداشت بعدش هم نارضایتی از مارک های تقلبی و بالا بودن قیمت کالاهای اصل

پیشنهاد میکنم با محصولی سروع کنید که یکی از آشنایانتون در پخش عمده اش فعال باشه

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - elena65 - 12-04-2015 10:21 PM

(11-30-2015 09:32 PM)هورداد نوشته شده توسط:  فروش آنلاین لوازم آرایش زیاد خوب نیست. الان وبسایتهایی مثل بامیلو و دیجی کالا راحت میتونن شروع کنن اما بدجوری میترسن اولش بهداشت بعدش هم نارضایتی از مارک های تقلبی و بالا بودن قیمت کالاهای اصل

پیشنهاد میکنم با محصولی سروع کنید که یکی از آشنایانتون در پخش عمده اش فعال باشه
خب فروشگاه اینترنتی بدلیجات چطوره؟

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - هورداد - 12-04-2015 10:27 PM

(12-04-2015 10:21 PM)elena65 نوشته شده توسط:  خب فروشگاه اینترنتی بدلیجات چطوره؟
مدتی در آموزشگاه کار میکردم و یه فروشنده بدلیجات میومد و دم در آموزشگاه بساط پهن میکرد.
دخترا فقط در صورتی خرید میکردن که کلی با اون کالا عکس بگیرن و برای دوستاشون در تلگرام و جاهای دیگه بفرستن
اگر فروشگاهتون بخش تست جواهر با لباس داشته باشه خیلی خوب میشه. جوری که بتونن عکس گردنبند رو روی عکس لباس مهمونیشون بذارن و تست کنند

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - elena65 - 12-04-2015 10:34 PM

خب برای این کار چقدر باید خرید بدلیجات داشته باشم؟

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - هورداد - 12-04-2015 10:38 PM

(12-04-2015 10:34 PM)elena65 نوشته شده توسط:  خب برای این کار چقدر باید خرید بدلیجات داشته باشم؟

بزرگترین اصل تجارت اینترنتی اینکه بدون خرج حتی یک ریال بتونی سر پاش کنی و براش تبلیغ کنی...
عی کن با یه پخش کننده عمده همکاری کنی تا هم پولت نخوابه و هم همیشه کالا داشته باشی اون هم با تنوع بالا...
البته این کار آسون هم نیستش. الان خود من کلی تجربه دارم در طراحی وب سایت و فروشگاه اما اصلا پخش کننده و یا سرمایه گذار آشنا سراغ ندارم...