سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی فروشگاه اینترنتی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: راه اندازی فروشگاه اینترنتی (/showthread.php?tid=14438)

راه اندازی فروشگاه اینترنتی - saeiiiid - 11-11-2015 11:14 AM

سلام اساتید من تازه عضو شدم سایت خیلی خوبیه آدم اینجا روحیه میگیره دوستان من تعمیرات موبایل و فروش لوازم جانبی دارم و میخوام اجناسمو اینترنتی هم به فروش برسونم ولی هیچ تجربه ای تو طراحی سایت ندارم اساتید به نظرتون چطوری شروع کنم؟

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - ashena_73 - 11-11-2015 11:37 AM

سایت لازم نداره
از سایت های دیوار و شیپور میتونی استفاده کنی
برای ساخت فروشگاه هم برو سراغ ایسام

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - yoolwebdesign - 11-11-2015 04:58 PM

میتونی روی طراحی فروشگاه اینترنتی عالی از همه نظر + تبلیغات رو من هم حساب کنی.شرکت یول - 04533713626

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - فاطیما14 - 11-20-2015 09:05 PM

من وبلاگی دارم به نام قزوین بازار و تا مدتی بصورت رایگان مشاغل مختلف رو تبلیغ میکنم .
بدین صورت که مثلا از کارتون عکس بگیرین و با نام شما اونو میذارم تو سایت.
یا اگه خودتون متن خاصی مورد نطرتون هست اونو برام بفرستین .
لطفا عکس با کیفیت و در ابعاد مناسب باشه که من مجبور نشم دستکاری کنم و کیفیتش کم شه.

تبلیغ رایگان هست .1 بار امتحان کنین .
http://www.qazvinbazar.blogsky.com

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - fereydoon123456 - 11-21-2015 03:37 AM

(11-11-2015 11:14 AM)saeiiiid نوشته شده توسط:  سلام اساتید من تازه عضو شدم سایت خیلی خوبیه آدم اینجا روحیه میگیره دوستان من تعمیرات موبایل و فروش لوازم جانبی دارم و میخوام اجناسمو اینترنتی هم به فروش برسونم ولی هیچ تجربه ای تو طراحی سایت ندارم اساتید به نظرتون چطوری شروع کنم؟

خودت هیچوفت فروشگاه نرن الان خیلی رقابتی شده و سرمایه میخواد
از پیشنهاد دوستمون برای شیپور و دیوار استفاده کن
با بامیلو و ... هم میتونی کار کنی
بگو میخوای فروشنده بشی

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - saeedhashemi1371 - 11-21-2015 12:50 PM

به نظر من هم از دیوار استفاده کن و یا سایت های تخفیف گروهی

RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی - fekreabi - 11-24-2015 10:44 AM

درود فراوان
دوست گرامی برای شروع می توانی از سرویس های وبلاگدهی استفاده کنید، برای تبلیغات از منابع رایگانی مانند بازار، شیپور، وب سایت های آگهی رایگان و انجمن های مرتبط با کسب و کار خودتان شروع کنید، البته این نکته را هم یادآوری کنم که راه اندازی وب سایت چندان هم گران نیست، بهتر است در ابتدا وب سایت راه اندازی کنید نه فروشگاه

زیرا وب سایت ها اگر مطالب مناسبی در آن منتشر شود، دیگران راحت تر از شما خرید خواهند کرد، اما فروشگاه ها کمی از لحاظ روانی دیرتر موفق خواند شد و دلایل خاص خود را دارد که اینجا زمانی برای این کار وجود ندارد.

برای راه اندازی یک وب سایت ساده امکانات و هزینه زیادی لازم ندارید، یک دامنه ir را اگر 1 ساله ثبت کنید 8900 و اگر 5 ساله ثبت کنید 26700 هزینه دارد و اگر هم به دنبال یک هاست مناسب با قیمت مناسب باشید هم هزینه آن حدود 60 تا 80 هزار تومان می باشد و برای شروع می توانید وردپرس را به رایگان نصب کنید و از یکی از قالب های رایگان نیز استفاده نمایید، البته این یک پیشنهاد دوستانه بود.

امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.