سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مشاوره در مورد محصولات مدیر سبز ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: مشاوره در مورد محصولات مدیر سبز ؟ (/showthread.php?tid=14434)

مشاوره در مورد محصولات مدیر سبز ؟ - omid59 - 11-10-2015 03:48 PM

باسلام خدمت دوستان عزیزHeart
دوستان من میخوام درارتباط با رشته خودم یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم که نیاز به منبع کامل و جامعی در این خصوص بودم .
که بعد از کلی تحقیق سایت مدیر سبز زان بقوسیان را منبعی جامع در خصوص اموزش کسب و کار اینترنتی یافتم .
محصولاتی که من میخوام نسبت به خریدشون اقدام کنم سه بسته اموزش است.
1- بسته آموزشی: کارخانه تولید اطلاعات
2- بسته آموزشی: کلوپ کارخانه‌داران تولید اطلاعات
3-دوره غیرحضوری: ساخت کسب‌و‌کار آنلاین
خواهشی که از دوستان داشتم این است که :
کسانی که از محصولات فوق استفاده کردند و نتیجه عالی را کسب کردن خواهشا" تجربیات خودشون را در ارتباط با این سه بسته به خصوص در اختیار مون قرار دهند که ایا این محصولات میتونه به هدفی که داریم مارا برسونه یا نه ؟

بعد اینکه خود عزیزانی که از این بسته ها استفاده کردن راضی هستند و اونا را کاربردی میدونند؟

واینکه دوستانی که از این بسته ها استفاده کردند ایا به هدفی که می خواستند رسیدند؟ مثلا" چه کسب و کاری را شروع کردند و چقدر تونستند درامد کسب کنند ؟
بینهایت ممنون 10_004

RE: مشاوره در مورد محصولات مدیر سبز ؟ - tataloo - 11-10-2015 08:00 PM

من کارخانه تولید اطلاعات رو چند قسمت اولشو دیدم. به نظر من برای کسی که می خواد از آموزش یک مهارت در نت پول دربیاره واقعا مفیده. در واقع اومده قلق و فوت کوزه گری این کارو که خودشم کارش همینه بیان کرده. در واقع مثل این می مونه که بخوای مثلا سوپرمارکت بزنی و چیز زیادی نمی دونی حالا یکی میگه من ازت این قدر می گیرم قلق کار رو بهت یاد می دم. ارزششو داره. و همچنین کسایی که الان دارن از آموزش پول درمیارن خیلی هاشون تو این دوره های بقوسیان شرکت کردن و الان به نظر موفق میان.

RE: مشاوره در مورد محصولات مدیر سبز ؟ - mr.wp - 08-16-2016 07:13 PM

مدیر سبز واقعا کارش درسته من محصولاتش رو خریداری کردم واقعا عالی هست

RE: مشاوره در مورد محصولات مدیر سبز ؟ - omidadm - 04-27-2017 12:54 PM

سلام دوستان، جدیداً کانالی در تلگرام دیدم شاید به دردتون بخوره تو همین زمینه بازاریابی و ژان بقوسیان و مدیر سبز هستش

لینک کانالش رو آیدی شو میذارم امیدوارم که مفید باشه.

https://t.me/file96

ایدی تلگرامش هم : file96
هستش