سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اصطبل پرورش و نگهداری اسب - پرورش گاو 20 راسی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارآفرین (/forumdisplay.php?fid=108)
+--- انجمن: کارآفرینی (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- موضوع: اصطبل پرورش و نگهداری اسب - پرورش گاو 20 راسی (/showthread.php?tid=14408)

اصطبل پرورش و نگهداری اسب - پرورش گاو 20 راسی - Aref_ninja - 11-05-2015 02:47 PM

با سلام خدمت همه ی دوستان و بزرگان و افراد با تجربه
من تازه با این سایت بسیار خوب آشنا شدم و بسیار هم خوشحالم از آشنایی با این سایت.

من میخاستم 3تا از فکرایی که تو ذهنم هست رو اینجا بگم و اگر هریک اطلاعاتی دارید و شاید کسی انجام داده باشه تجربشو در اختیار من و بقیه بزاره که شاید 1 یا چند نفر از بیکاری در بیان.

1- راه اندازی سایت فروشگاه فایل
2- احداث یک اصطبل پرورش و نگهداری اسب
3- احداث و راه اندازی واحد گاوداری 10 تا 20 راسی
*** دوتای آخری رو خیلی تو فکرمه، لدفا از مراحل استارت کار و خوبیها و مشکلات این دوتا کار بگید هر اطلاعاتی که دارید.

پیشاپیشم از راهنمایی هاتون ممنونم
موفق باشید.

RE: اصطبل پرورش و نگهداری اسب - پرورش گاو 20 راسی - Aref_ninja - 11-08-2015 12:03 AM

چرا کسی جوابی نمیده؟؟؟؟!
یعنی هییییچ وس هیچ اطلاعاتی نداره؟؟؟!!!

RE: اصطبل پرورش و نگهداری اسب - پرورش گاو 20 راسی - سزار3 - 11-08-2015 02:28 AM

سلام دوست گرامی چرا هستند کسایی که اطلاعات دارن اما شما هیچی از خودتون نگفتید دوست عزیز مثلا" شما کدون استان هستید؟ مقدار بودجه اولیه؟ سن و سال برای گرفتن جواز و این حرفا..

مثلا" اگه تو استان ایلام باشید من خودم گاوداری دارم و البته 1سالی میشه خالیه و هیچ فعالیتی توش ندارم اما بازم هستش و میتونم بهت کرایش بدم.. دیدی این موقعیت میشه برای ایلامی های عزیز

جالب اینجاست که من بچه اهوازم والانم اهوازم و نیاز به آبمعدنی لیوانی دارم که یک تاپیک هم زدم تو انجمن...

موفق

RE: اصطبل پرورش و نگهداری اسب - پرورش گاو 20 راسی - Aref_ninja - 11-09-2015 09:30 PM

(11-08-2015 02:28 AM)سزار3 نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی چرا هستند کسایی که اطلاعات دارن اما شما هیچی از خودتون نگفتید دوست عزیز مثلا" شما کدون استان هستید؟ مقدار بودجه اولیه؟ سن و سال برای گرفتن جواز و این حرفا..

مثلا" اگه تو استان ایلام باشید من خودم گاوداری دارم و البته 1سالی میشه خالیه و هیچ فعالیتی توش ندارم اما بازم هستش و میتونم بهت کرایش بدم.. دیدی این موقعیت میشه برای ایلامی های عزیز

جالب اینجاست که من بچه اهوازم والانم اهوازم و نیاز به آبمعدنی لیوانی دارم که یک تاپیک هم زدم تو انجمن...

موفق

سلام دوسته عزیز
درسته شاید لازم بود بگم
من استان البرز هستم
سرمایه اولیه من 20 میلیون تومن هست
سنم هم 23 سال.

حالا بفرمایید نظرات و راهنماییهاتونو.

درضمن یک سوال اینکه دلیل خالی بودن گاوداریتون چیه که 1سال خالیه؟؟؟؟؟!!!!