سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
شروع کار با سرمایه کم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: شروع کار با سرمایه کم (/showthread.php?tid=14394)

شروع کار با سرمایه کم - naghinezhad - 11-02-2015 05:21 PM

با عرض سلام خدمت دوستان
من و دوستم تصمیم گرفتیم یه کاری رو با سرمایه کم شروع کنیم جفتمون هم دانشجو هستیم یکیمون پزشکی یکی دیگمونم عمران ممنون میشم نظرات خودتون رو بگید هرچی به فکرتون میرسه بگید

RE: شروع کار با سرمایه کم - mohandes-j - 11-02-2015 05:57 PM

منم رشتم عمرانه-کدوم شهرید؟

RE: شروع کار با سرمایه کم - ali aqa - 11-02-2015 10:24 PM

(11-02-2015 05:21 PM)naghinezhad نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت دوستان
من و دوستم تصمیم گرفتیم یه کاری رو با سرمایه کم شروع کنیم جفتمون هم دانشجو هستیم یکیمون پزشکی یکی دیگمونم عمران ممنون میشم نظرات خودتون رو بگید هرچی به فکرتون میرسه بگید

سلام خدمت تمام کسانی که قصد تاسیس کارگاه و کارخونه دارند ویا قصد دارن دستگاههاشونو ارتقاء بدن. خدمتتون عرض کنم هر نوع دستگاه برای کارگاههای صنعتی و کارخونه ها تون خواستید شرکت ما براتون از کشور آلمان وارد میکنه.خدمتتون عرض کنم از اونجایی که اکثر دستگاههای موجود در ایران جنس های ضعیف چینی و تایوانی هست و یا دست دوم هستن یا مجبورین اونهارو با زحمت زیاد از کشورهای چین و تایوان وارد کنین که دردسر زیادی براتون داره . یا اصلا ممکنه نتونید دستگاه مورد نظرتونو پیدا کنین.شما از طریق شرکت ما میتونین هرنوع دستگاهی که خواستید جنس اصل و آلمانی رو مستقیما از کشور آلمان براتون وارد میکنیم با عقد قرارداد با وکیل و تحویل فوری و ترخیص از گمرک.شما با اطمینان کامل نزد وکلای شرکت در ایران قرارداد رسمی میبندید و حتی برای کارخانه های بزرگ دعوت به اروپا هم داریم.جهت مشاوره با این شماره تماس بگیرین ممنون 09123115057

RE: شروع کار با سرمایه کم - naghinezhad - 11-07-2015 10:23 PM

(11-02-2015 05:57 PM)mohandes-j نوشته شده توسط:  منم رشتم عمرانه-کدوم شهرید؟

سبزوار

RE: شروع کار با سرمایه کم - saeedhashemi1371 - 11-08-2015 07:51 PM

با عرض سلام
به نظر من اول تخصص ها و توانایی های خودتون و دوستتون رو بریزید رو دایره تا بشه راهنمایی کرد
با تشکر

RE: شروع کار با سرمایه کم - jahanagahi - 11-09-2015 12:59 PM

مبلغ سرمایه و توانائیهای خود را مرقوم فرمائید تا بهتر بشود راهنمائی کرد..

RE: شروع کار با سرمایه کم - behzad27 - 12-31-2015 04:43 AM

یه کافی نت بزنید اگه موندگارید تا چند سال چون هم بچه های دانشگاه میان هم مردم عادی در ضمن حتما کپی مقاله هم بزن و ....

RE: شروع کار با سرمایه کم - arash.alirezaei - 11-08-2017 07:46 PM

(11-02-2015 05:21 PM)naghinezhad نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت دوستان
باسلا دوست عزیز
من نمی دونم سرمایه کم شما چقدر است
ولی هرچقدر هم که باشد می توان با آن سرمایه گذاری کرد
وبرای کسب اطلاعات در مورد سرمایه گذاری به لینک زیر بیایید .
..10_004