سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کمک برای ایده کسب و کار خانگی با توجه هب تجربه خودتان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: کمک برای ایده کسب و کار خانگی با توجه هب تجربه خودتان (/showthread.php?tid=14392)

صفحه ها: 1 2

کمک برای ایده کسب و کار خانگی با توجه هب تجربه خودتان - mahshid22 - 11-01-2015 07:07 PM

سلام و خسته نباشید من تاپیک هارو خوندم جالب بودن
ما یه خونه داریم که یه حیاط به مساحت تقریبی 300 متر که وسطش که استخر هست و همچنین 2 انبار خالی هر کدوم به مساحت 20 متر
هر ایده ای رو میخواهیم عملی کنیم یکی میگه نه و نمیشه و ضرره و این صحبت ها
آیا شما دوستان ایده ای دارید برای این مساحت های موجود؟
حدود 10 تومن سرمایه میتونم تامین کنم بیشتر نه

RE: کمک برای ایده کسب و کار خانگی با توجه هب تجربه خودتان - tondar12 - 11-01-2015 08:14 PM

یه چیزی رو بگم شاید تعجب آور باشه اصلا قضیه خونه و زمین و همش انحرافیه شما هر ایده ای داشته باشید و انگیزه کافی هم داشته باشید می تونید اون رو انجام بدید حتی اگه هیچی نداشته باشید!!

شما بهتره روی ایدتون و علایقتون تمرکز کنید و از این خونه به عنوان یک کمکی استفاده کنید نه اصل قضیه!!

RE: کمک برای ایده کسب و کار خانگی با توجه هب تجربه خودتان - tataloo - 11-01-2015 09:31 PM

تهیه غذا یا فست فود خانگی. من خیلی تو فکرشم. تو خونه درست کنی با موتور بفرستی در خونه ها.

RE: کمک برای ایده کسب و کار خانگی با توجه هب تجربه خودتان - matarodi - 11-02-2015 09:39 AM

(11-01-2015 09:31 PM)tataloo نوشته شده توسط:  تهیه غذا یا فست فود خانگی. من خیلی تو فکرشم. تو خونه درست کنی با موتور بفرستی در خونه ها.

این مدلی شو یه خانم داره توی تهران ارایه می کنه

RE: کمک برای ایده کسب و کار خانگی با توجه هب تجربه خودتان - mahshid22 - 11-02-2015 04:32 PM

شهری که من هستم در مرکز شهر نیست و غذا فروشی زیاده آیا باز هم با این ایده میشه راهی پیش برد؟

RE: کمک برای ایده کسب و کار خانگی با توجه هب تجربه خودتان - tataloo - 11-02-2015 10:24 PM

یه چیزی که من بهش رسیدم اینه که تا کارو انجام ندی هیچی نمی تونی در موردش بگی. من شده ایده هایی رو انجام دادم که فراتر از انتظارم جواب داده و همچنین ایده هایی که فکر میکردم می گیره و نگرفت.
همیشه اینو بدون کار، کار و ایده میاره. من وقتی کار میکنم حین کار، کارهای جدید و شیوه های جدید برای پول بیشتر پیدا میکنم.

RE: کمک برای ایده کسب و کار خانگی با توجه هب تجربه خودتان - ندا ابراهیمی - 11-16-2015 03:57 PM

(11-01-2015 07:07 PM)mahshid22 نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید من تاپیک هارو خوندم جالب بودن
ما یه خونه داریم که یه حیاط به مساحت تقریبی 300 متر که وسطش که استخر هست و همچنین 2 انبار خالی هر کدوم به مساحت 20 متر
هر ایده ای رو میخواهیم عملی کنیم یکی میگه نه و نمیشه و ضرره و این صحبت ها
آیا شما دوستان ایده ای دارید برای این مساحت های موجود؟
حدود 10 تومن سرمایه میتونم تامین کنم بیشتر نه

سلام ب نظرم میتونی پرورش ماهی زینتی انجام بدی هم سرمایش داری هم جا.منم تو فکر این کارم

RE: کمک برای ایده کسب و کار خانگی با توجه هب تجربه خودتان - behzad27 - 12-31-2015 04:40 AM

زیاد خودتو درگیر این موقعیت خونه و .... نکن عزیز خودتو قوی کن که بتونی راهی رو که میخوای بری عملیش کنی و نه به حرف دیگران پشیمون بشی

RE: کمک برای ایده کسب و کار خانگی با توجه هب تجربه خودتان - soheyl_ir89 - 12-31-2015 09:59 AM

ایده ها رو روی کاغذ فهرست کنید
در مورد هر کدوم تحقیق و مشورت کنید و امتیاز بدید
و بهترین گزینه رو انتخاب کنید و شروع کنید

حرفارو بشنوید اما خودتون تصمیم بگیرید
موفق باشید

RE: کمک برای ایده کسب و کار خانگی با توجه هب تجربه خودتان - مهدی ر - 12-31-2015 11:26 AM

متاسفانه اغلب ماها و مخصوصا خودم وقتی قصد داریم ایده ای رو پیاده کنیم اونقد سبک سنگین میکنیم و هزار ویک فکر درموردش میکنیم که سرآخر پشیمون میشیم و فراموشش میکنیم . به نظرم باید کار رو شروع کنیم و پیش بریم و زیاد حساسیت بخرج ندیم . فوقش شکست میخوریم و میشه یه تجربه . مهم اینه شروع کنیم و عمل کنیم . اغلب ماها اطلاعات و انگیزه کافی داریم اما اون اراده عملی یه مقدار ضعیفه و برای همینم دلیل میاریم و توجیهش میکنیم . مثلا : اگه وقتشو داشتم این ایده رو عملی میکردم . اگه پولشو داشتم این فکر و پیاده میکردم . اگه ... اگه ... اگه ....!!!