سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جلسه 94/07/21 - موضوع کسب درآمد از کافه بازار - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: جلسه 94/07/21 - موضوع کسب درآمد از کافه بازار (/showthread.php?tid=14309)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: جلسه 94/07/21 - موضوع کسب درآمد از کافه بازار - Amin-Bagheri - 10-20-2015 10:27 PM

نکته ای که اینجا لازم بود بگم برمیگرده به تجربه شخصی من . چون بازار رو این زمینه خیلی حساسه (واسه تایید کتاب) . بازار میگه یه کتاب نباید مجوز ارسال اس ام اس داشته باشه . یا اگه به مجوز های دیگه گیر داد باید از این راه اون مجوز رو حذف کنید . (واسه من معمولا رو اس ام اس گیر میداد اون اولا)
حالا وااسه تنظیم مجوز ها طبق تصویر زیر به مسیر گفته شده میریم :

[تصویر: a9.jpg]

و بعد این صفحه رو میبینیم :

[تصویر: a10.jpg]

مثلا به این خط نگاه کنید
RemovePermission(android.permission.SEND_SMS)

اینجا داره مجوز ارسال اس ام اس رو از اپلیکیشن میگیره .
اگه مجوز دیگه خواستین حذف کنید دستورشو به زیر این خط اضافه کنید .
بعد از اعمال تنظیمات save کنید و به صفحه اول برگردید .

RE: جلسه 94/07/21 - موضوع کسب درآمد از کافه بازار - mrmrn - 10-20-2015 10:28 PM

ممنون .بسیار عالیه
ادامه بده امین جان

RE: جلسه 94/07/21 - موضوع کسب درآمد از کافه بازار - Amin-Bagheri - 10-20-2015 10:29 PM

بریم واسه کتابمون آیکون انتخاب کنیم . طبق تصویر به مسیر گفته شده میرویم و اونجا آیکون مورد نظرمون رو به برنامه میدیم .

[تصویر: a11.jpg]

راستی تو هر مرحله که انجام میدین save کردن یادتون نره .

دیگه وقت انتخاب اسم و تنظیمات نسخه برنامست . ببینید هر برنامه ای یه اسمی داره . حتما شما تا حالا یه اپلیکیشن واسه گوشی یا تبلت اندرودتون نصب کردین . موقع نصب و بعد از نصب به اون اپلیکیشن یه اسمی اختصاص داده شده که اون اسم همینیه که میخوایم اینجا بگیم .
نسخه چیه ؟ ببنید اپلیکیشن های اندروید توانایی ارتقا دادن رو دارن . مثلا شما یهه نسخه واسه بازار میفرستین و اون تایید میکنه و یه ماه بعد یه سری مطالب به کتابتون اضافه میکنید و دوباره واسه بازار میفرستین . اینجا باید نسخه جدید رو بالاتر از نسخه قبلی مشخص کنیئ مثلا اگه اون قبلی نسخه 1 بوده این میشه نسخه 2 .اینطوری گوشی که توش کتابتون نصبه متوجه میشه که یه نسخه بالاتر هم اومده و آماده دانلوده .

RE: جلسه 94/07/21 - موضوع کسب درآمد از کافه بازار - mrmrn - 10-20-2015 10:30 PM

تا اینجا به تعداد زیادی از سوالت من پاسخ دادین.
بسیار ممنون.
ادامه بدین

RE: جلسه 94/07/21 - موضوع کسب درآمد از کافه بازار - Amin-Bagheri - 10-20-2015 10:32 PM

مطابق تصویر زیر تنظیمات را اعمال میکنیم .

[تصویر: a12.jpg]

یه سری تنظیمات کوپیک دیگه
ببنید دوستان این تنظیمات که میگم مخصوص این سورسه . ممکنه تو سروس دیگه هم باشه ولی یکم جاهاش فرق داشته باشه .
کتاب یه قسمت داره به عنوان ستاره دادن یا امتیاز دادن . اگه تو بازار اپلیکیشنی دانلود کرده باشید دیدید که به برنام ه از یه ستاره تا پنج ستاره میدن. ما میخوایم مسیر کتاب خودمون رو بدیم که تو برنامه وقتی رو ستاره دادن کلیک کنیم صفحه نظرات و ستاره دادن برناممون بیاد بالا .
راه سریعش طریق سرچه . چطوری ؟ الان با هم انجام میدیم.

Ctrl+F رو از رو کیبورد میزنیم تا سرچ بیاد . ببنید من قبلا پکیجم رو اینطوری نامگذاری کرده بودم
ir.Topcivil.SafeLearn همین رو سرچ میکنم . طبق تصویر

[تصویر: a18.jpg]

RE: جلسه 94/07/21 - موضوع کسب درآمد از کافه بازار - mrmrn - 10-20-2015 10:33 PM

خیلی عالیه امین جان.

RE: جلسه 94/07/21 - موضوع کسب درآمد از کافه بازار - Amin-Bagheri - 10-20-2015 10:34 PM

بعد رو سرچا کلیک کنید تا اون قسمت رو بیاره بعدش اون قسمت که هایلات شده رو به اسم پکیجتون که بالا تنظیم کرده بودین تغییر بدین . (حتما تغییر بدین وگرنه اگه روش کلیک کنن صفحه برنامه من میاد بالا !!! )

بعد یه قسمت دیگه داره تو بازار "برنامه های دیگر توسعه دهنده" این قسمتم خیلی مهمه . همانطور که تو جلسه قبل اعلام شد وقتی تو بازار ثبت نام کردیم یه نام واسه خودمون در قسمت شناسه انتخاب کرده بودیم (یادم نیست هفته قبل گفتم یا نه اگه نگفتم باید یه نام انتخاب کنیم)
تصویر زیر رو ببنید

[تصویر: a19.jpg]

شناسه من aminb هست . همینو دوباره با Ctrl+F سرچ کنید و شناسه خودتون رو به جای شنایه من بنویسید .

خب دیگه تقریبا تموم .

قبل از ساختن کتاب یه کاره دیگه مونده اونم انجام بدیم و بریم سراغ ساخت کتابمون .

RE: جلسه 94/07/21 - موضوع کسب درآمد از کافه بازار - mrmrn - 10-20-2015 10:35 PM

امین جان واقعا زحمت کشیدین
تا به اینجای کار همه چی عالیه و تصاویر و توضیحات واضحه

RE: جلسه 94/07/21 - موضوع کسب درآمد از کافه بازار - Amin-Bagheri - 10-20-2015 10:36 PM

ما باید در اینجا عکس هایی که قبلا به دیتابیسمون دادیم رو به برنامه معرفی کنیم (همونایی که تو جلسه قبل به دیتابیس دادیم و کپی کردیم تو پوشه فایلز) .
واسه این کار از مسیر تصویر زیر میریم .

[تصویر: a17.jpg]

حالا هرچی عکس از قبل تو این لیست بوده رو پاک کنید و عکسای دیتابیس خودتون رو به این لیست اضافه کنید . (همونایی که تو پوشه فایلز اضافه کردین)

حالا قسمت کامپایل مود رو طبق تصویر زیر روی ریلیز تنظیم میکنیم .

[تصویر: a13.jpg]

RE: جلسه 94/07/21 - موضوع کسب درآمد از کافه بازار - mrmrn - 10-20-2015 10:37 PM

رسیدیم به جاهای خوب کار. ایول