سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی سایتی مشابه ورزش 3 - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: راه اندازی سایتی مشابه ورزش 3 (/showthread.php?tid=14266)

صفحه ها: 1 2

راه اندازی سایتی مشابه ورزش 3 - ایده نوین - 10-07-2015 12:30 PM

سلام دوستان
می خواستم بدونم ایا پیاده سازی یه سایت مشابه ورزش 3 آینده خوبی داره ؟ ایا این کار ارزش پیاده سازی داره یا خیر ؟
از دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند می خواهم که اگه ممکن هست راهنمایی کنن
با تشکر و سپاس فراوان

RE: راه اندازی سایتی مشابه ورزش 3 - general-smit - 10-07-2015 01:41 PM

سلام

شما اگر برنامه نویسیتون خوب باشه و بتونید مانور بدید بنظرم میتونید همچین چیزی رو بسازید-البته مهم هدفتونه از ساخت همچین سایتی میخواد درآمد کسب کنید یا خودتون علاقه مند به ورزش هستید و میخواید با ساخت سایت به ورزش رونق بدید و....؟

بنظرم اگر مورد اول رو که برنامه نویسی تون خوب باشه مخصوصا پی اچ پی بزنید تو کار طراحی و توسعه وب سایت های متفاوت و یک گروه در این رابطه تشکیل بدیدو...

مهم ترین چیزی که میتونم خدمتتون بگم اینه که در هزمینه ای هر شخصی که بخواد فعالیت داشته باشه و اون زمینه به نوعی اشباع شده باشه و رقیب های زیادی وجود داشته باشه برای اینکه شخص خودشو بکشه بالا و هم تراز با رقبا کنه باید تلاش زیاد داشته باشه و البته صبر و حوصله فراوان-

بهر حال شما هدف اصلیتونو از این کار ننوشتید تا بتونیم تبادل نظر داشته باشیم اگر بیشتر توضیح بدید من و سایر دوستان شاید بتونیم به نحوی کمکتون کنیم

RE: راه اندازی سایتی مشابه ورزش 3 - ایده نوین - 10-07-2015 02:06 PM

سلام ممنون از اینکه وقت میزارید و راهنمایی می کنید
من برنامه نویسی سی شارپ تحت ویندوز کار کرده ام و تحت وب هم میتونم همچین سایتی را پیاده سازی کنم تحت ویندوز یه برنامه ای برای بازی های pes وfifa pc که نمایش امتیازات مربوط به این بازی هاست را نوشته بودم که تقریبا مشابه ورزش 3 هست و به مرور زمان کاملتر کرده ام و هدفم از درست کردن سایت مشابه این سایت کسب درامد هست می خوام بدونم ایا راه اندازی سایت مشابه ورزش 3 ارزش داره اگه بدونم اینده خیلی خوبی داشته باشه خوب تلاش زیادی می تونم کنم چون برنامه نویسی این سایت به گفته یکی از مهندسین ضعیف هست ولی مهمترین هدفم کسب درامد هست
ممنون میشم من را راهنمایی کنید

RE: راه اندازی سایتی مشابه ورزش 3 - general-smit - 10-07-2015 03:19 PM

من خیلی به صورت دقیق نمیدونم سایت ورزش 3 از کدوم راه کسب درآمد میکنه ولی درآمدی که داره فکر میکنم از طریق گرفتن آگهی بنری و فروش کارت شارژش هست چرا که تو خیلی سایت های دولتی دیدم بنر فروشگاه شارژ این سایت هست-بنظرم شما که توانایی برنامه نویسی دارید باید یک چیز بساز متفاوت بسازید که بیننده رو جذب کنه
شما برای کسب درآمد از طریق یه همچین چیزی باید یک نام پر زرق و برق و همچنین یک گرافیک خوب برای سایتتون داشته باشید و مهم تر از همه تبلیغات!

اگر بتونید سامانه اس ام اس ارزش افزوده هم برای سایتتون محیا کنید که عالیه-هم تبلیغ هم کسب درآمد-نمونه همین پیامک هایی که میگن در قبال مثلا پیامکی 50 تومان برایتان مطالب میفرستیم و.....
اینم میتونه خوب باشه که شما یک برنامه اندرویدی هم بسازید که بتونه آمار و ارقام و حتی تحلیل مسابقات رو به طور زنده در اختیار استفاده کنندگان بذاره

اگر بتونید یک بخش هم به سایتتون اضافه کنید که مثلا بلیت مسابقات مهم مثلا دربی و... بفروشید که البته شرایط گرفتن همچین کاری یکم سخته و باید تحقیق و مطالعه بیشتری داشته باشید خیلی خوب میشه-همچنین در کنار سایتی که خواستید بسازید فروشگاهی بزنید که میتونید از فروشگاه ساز های رایان هم کمک بگیرید که مثلا تیشرت و لوازم ورزشی و خیلی چیزای دیگه بفروشید مثلا یک مدلش سایت پیک یویو هست که میتونید روی چندتا جنس طراحی کنید و بفروشید میتونید عکس ورزشکاران مشهور رو روی لیوان وغیره بفروشید...واقعا ایده های خیلی خیلی خیلی بهتر هست که خودتون میتونید خلق کنید اینا فقط یک سری ایده ساده بود که ذکر کردم و گفتم شاید بدردتون بخوره-بهرحال از نطرات دیگر دوستان هم قافل نباشید

RE: راه اندازی سایتی مشابه ورزش 3 - ایده نوین - 10-07-2015 03:29 PM

کاربر general-smit بسیار ممنونم از راهنمایی هاتون و نظرات مفیدتون

RE: راه اندازی سایتی مشابه ورزش 3 - ricardo - 10-08-2015 12:01 AM

(10-07-2015 12:30 PM)ایده نوین نوشته شده توسط:  سلام دوستان
می خواستم بدونم ایا پیاده سازی یه سایت مشابه ورزش 3 آینده خوبی داره ؟ ایا این کار ارزش پیاده سازی داره یا خیر ؟
از دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند می خواهم که اگه ممکن هست راهنمایی کنن
با تشکر و سپاس فراوان

خیر

تجربه نشون داده زدن سایتی که مشابه بزرگی داره به هیچ وجه موفق نخواهد بود و پروژه با شکست مواجه میشه .
سعی کنید سایتی بزنید که یا نباشه یا نمونه ایرانیش نباشه . اون وقت هر کس از روی سایت شما یک نسخه مشابه بزنه به هیچ وجه به شما نخواهد رسید ...

RE: راه اندازی سایتی مشابه ورزش 3 - ricardo - 10-08-2015 12:05 AM

ورزش 3 با asp.net نوشته شده ...

RE: راه اندازی سایتی مشابه ورزش 3 - a162 - 10-08-2015 01:35 AM

اقا نوشتن این سایت از لحاظ فنی مشکلی نداره
ورزش3 توسط صداوسیما تبلیغ شد و تونست بالا بیاد
باید بیننده جذب کنید
نویسنده داشته باشید
مسئول داشته باشید
هزینه حدود 100-200 میلیون شاید در ابتدا برای تبلیغ مناسب باشه

RE: راه اندازی سایتی مشابه ورزش 3 - ایده نوین - 11-12-2015 03:19 PM

من برنامه نویسی وب را حدود یک ماه هست که شروع کردم و الان دارم قالب طراحی می کنم پشتکار دارم فعلا 3 قالب طراحی کردم که دوتاش قالب انگلیسی بوده به فارسی ترجمه کردم بعد از اینکه حرفه ای شدم تصمیم دارم سایت هایی را طراحی کنم و درامد زایی کنم اما هزینه ای ندارم و فقط پشتکار دارم و مدام در اینترنتم انشالله که بتونم موفق بشم

RE: راه اندازی سایتی مشابه ورزش 3 - ایده نوین - 11-12-2015 03:57 PM

[img][تصویر: 67t6wo.jpg][/img]
[img][تصویر: 9zppaq.png][/img]
[img][تصویر: 2gv93lu.png][/img]

این ها قالب هایی هست طراحی و ترجمه کردم البته من تازه یه ماهی هست که شروع کردم که بیشتر اول مطالعه کرده بودم و فعلا به این شکل ادامه می خوام بدم خدا کنه که بتونم ایده هامو عملی کنم