سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده دارم ولی کمک میخوام - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: ایده دارم ولی کمک میخوام (/showthread.php?tid=14210)

ایده دارم ولی کمک میخوام - translator - 09-28-2015 06:12 PM

سلام . من چند تا ایده برای راه اندازی سایت دارم ولی چون با اصول برنامه نویسی آشنا نیستم نمی دونم از کجا باید شروع کنم . اگه میشه لطفا راهنمایی کنید واگه کسی بخواد شراکتی هم کار میکنم. در ضمن مترجم هم هستم.

RE: ایده دارم ولی کمک میخوام - saeed74 - 09-28-2015 10:03 PM

سیستمی که میخواید پیاده سازی بشه رو شرح بدید لطفا

RE: ایده دارم ولی کمک میخوام - translator - 09-28-2015 10:18 PM

خوب ایده ها چند تاست . اگه تیم برنامه نویسی برای اندروید و سایت باشه به توافق می رسیم.

RE: ایده دارم ولی کمک میخوام - فاطیما14 - 11-21-2015 02:48 PM

سلام دوستان

میدونین که روزنامه های شهر بابت تبلیغات هزینه زیادی دریافت میکنن،هزینه بنر که دیگه هیچی!!!!
من و دوستم وبلاگی داریم و بصورت رایگان آگهی قبول میکنیم.
شما میتونین شرحی از هنر،تواناییتون ،محل کار و حرفه خودتون تهیه کنین تا ما اونو در سایت قرار بدیم.
اگر مایل بودین عکس بفرستین لطفا حجم عکس کم باشه .

تبلیغ رایگان است 1 بار استفاده کنین.
http://www.qazvinbazar.blogsky.com

RE: ایده دارم ولی کمک میخوام - aliashraf94 - 11-21-2015 04:33 PM

(09-28-2015 06:12 PM)translator نوشته شده توسط:  سلام . من چند تا ایده برای راه اندازی سایت دارم ولی چون با اصول برنامه نویسی آشنا نیستم نمی دونم از کجا باید شروع کنم . اگه میشه لطفا راهنمایی کنید واگه کسی بخواد شراکتی هم کار میکنم. در ضمن مترجم هم هستم.

با سلام لطفا پیام خصوصی بدید در صورت اینکه طرحتون مناسب باشه حاضر به همکاری و سرمایه گذاری هستم
با تشکر

RE: ایده دارم ولی کمک میخوام - misaghlb - 11-21-2015 05:36 PM

(09-28-2015 10:18 PM)translator نوشته شده توسط:  خوب ایده ها چند تاست . اگه تیم برنامه نویسی برای اندروید و سایت باشه به توافق می رسیم.

اگر برنامه نویسی اندروید نیاز باشه من هستم