سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
میخوام به کمک دوستان مغازه تعویض روغنی باز کنم!!! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: میخوام به کمک دوستان مغازه تعویض روغنی باز کنم!!! (/showthread.php?tid=14164)

میخوام به کمک دوستان مغازه تعویض روغنی باز کنم!!! - ehsan9097 - 09-24-2015 02:17 AM

با سلام به همه عزیزان و اعضای محترم سایت . اول از همه یه تشکر از مدیران سایت که سایتی به این خوبی تو این وضع اقتصادی خراب مملکت به وجود آورده و مدیریت میکنند بکنم .

از اذربایجان شرقی شهر مراغه هستم
عموی بنده یه مغازه داره برا تعویض روغن کرایه داده میخواستم اونو ازش بگیرم
نظرتون چیه؟؟؟ کرایش خیلی مناسبه

کسی با تعویض روغنی اشنا هست؟

در امدش چقدره؟؟؟

چقدر زمان میبره تا یاد بگیری؟؟؟

هزینه دستگاه ها چقدرن؟؟؟

فعلا" همینا

و من الله التوفیق

RE: میخوام به کمک دوستان مغازه تعویض روغنی باز کنم!!! - ehsan9097 - 09-24-2015 03:59 PM

منتظر جواب های دوستان عزیز هستم!!!!!!!!!!!

RE: میخوام به کمک دوستان مغازه تعویض روغنی باز کنم!!! - ehsan9097 - 09-26-2015 01:36 AM

خیلی ممنون از کمکی که دوستان کردن

RE: میخوام به کمک دوستان مغازه تعویض روغنی باز کنم!!! - arsan27 - 10-07-2015 02:59 PM

سلام
یه تعویض روغنی میشناسم که خدا بیشتر بهش بده کارش عالیه و مشتریای زیادی داره چون که ما در یه استان هستیم فصل گرما زیاد هست این اقا جای مناسبی برای مشتریان قرار داده که وسایل رفاهی هست و تخفیف خوب هم میده و تنظیم باد و تعویض ف/ی/ل/ت/ر هم رایگانه در ضمن گرایل و روغن ترمز رو هم چک میکنه هوا هم توی رادیاتور میگیره اب رادیات رو هم چک میکنه

RE: میخوام به کمک دوستان مغازه تعویض روغنی باز کنم!!! - kashef51 - 10-07-2015 11:36 PM

سلام تعویض روغنی یک شغل بسیار خوب خدماتی است . اگر مغازه از خودت نداشته باشی کار سخت میشه چون با سررسید اجاره باید تخلیه کنی و مشتری هاتو از دست میدی مگر اینکه اجاره چند ساله بنویسی . اگر بتونی تعویض روغن موتور ، واسکازین روغن ترمز ، روغن هیدرولیک و تعویض آب باتری و تعویض ف/ی/ل/ت/ر بنزین ف/ی/ل/ت/ر روغن ف/ی/ل/ت/ر ورودی هوای موتور و ف/ی/ل/ت/ر هوای اتاق خودرو و تعویض لاستیک انجام بدی از هر ماشین حداقل 200 هزار میگیری که 40 درصدش سوده ( روغن سوخته را هم ازت میخرند) . و اما دو نکته اضافی: 1- قدری اطلاعات راجع به برق و باتری خودرو داشته باشی خیلی جاها کمکت میکنه 2- به مشتریهات هدیه یا اشانتیون بده مثل دستمال کاغذی جا سوییچی سایبان شیشه جلو و بغل و ....نکته اخر : یه تعویض روغنی به من گفت ما موقع پول گرفتن به سر و وضع مالک خودرو و مدل ماشین نگاه میکنیم تا 30 درصد قیمتهامون تغییر میکنه!!!

RE: میخوام به کمک دوستان مغازه تعویض روغنی باز کنم!!! - merlin001 - 05-03-2016 03:35 AM

اتفاقا من تو تبریز پخش روغن موتور دارم. کار بسیار پرسودیه. ولی باید با هر نوع مشتری بسازی. مخصوصا تو شهر کوچیک. باید قیمت روغنا رو ارزونتر بدی و دستمزد کمتر بگیری تا مشتری هات زیاد بشه‌. مثلا سوپر پیشتاز رو با دستمزد چهل تومن بگیری. اینجوری بازارت میگیره.

RE: میخوام به کمک دوستان مغازه تعویض روغنی باز کنم!!! - arash.alirezaei - 11-11-2017 01:05 PM

(09-24-2015 02:17 AM)ehsan9097 نوشته شده توسط:  با سلام به همه عزیزان و اعضای محترم سایت . اول از همه یه تشکر از مدیران سایت که سایتی به این خوبی تو این وضع اقتصادی خراب مملکت به وجود آورده و مدیریت میکنند بکنم .

از اذربایجان شرقی شهر مراغه هستم
عموی بنده یه مغازه داره برا تعویض روغن کرایه داده میخواستم اونو ازش بگیرم
نظرتون چیه؟؟؟ کرایش خیلی مناسبه

کسی با تعویض روغنی اشنا هست؟

در امدش چقدره؟؟؟

چقدر زمان میبره تا یاد بگیری؟؟؟

هزینه دستگاه ها چقدرن؟؟؟

فعلا" همینا

و من الله التوفیق
با سلام و درود
در مورد تعویض روغن اگر هیچ اطلاعی نداری باید 1الی 2ماه در تعویض روغنی ها کار کنی
تا یاد بگیری و بعد فعالیت خود را شروع کنی و اگر اطلاعات در مورد کسب و کار خواستید
می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
..10_004

RE: میخوام به کمک دوستان مغازه تعویض روغنی باز کنم!!! - mohsen13716 - 11-06-2018 03:34 PM

اگه نظر کسی رو میخوای که تجربشو داشته فعلا ریسک زدن این کار نکن
اینقدر بازار روغن خربه که امروز که یه روغن میخری مثلا 40 تومن 50 تومن میفروشی بعد باید بری 55 بخری سود که نمیکنی یه چیزیم باید ازجیب بزاری تازه اگه بتونی روغن گیر بیاری