سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده های گردشگری - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: ایده ها (/forumdisplay.php?fid=57)
+---- موضوع: ایده های گردشگری (/showthread.php?tid=14046)

صفحه ها: 1 2

RE: ایده های گردشگری - erfankt19 - 01-26-2016 02:19 AM

(01-14-2016 05:08 AM)odise نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون در مورد این ایده چیه؟
یک سایت قوی بزنیم و با توجه به تفاوت نرخ ارز ایران و دلار آمریکا گردشگر بیاریم در مناطق خاصی بگردونیمشون.
در واقع همون کاری که عباس برزگر کرد منتها این دفعه از نوع اینترنتی.
من سایت های مختلف رو چک کردم چندان جالب نبودن.
به نظرم اگه سایتی زده بشه و سال اول صد تا گردشگر هم بیاره عالی میشه.
منتها نمی دونم چطور باید از گردشگرا پول گرفت و این داستانا( به دلیل تحریم و سیستم بانکی بین المللی )
نظر شما چیه ؟

سلام دوست عزیز
ایده ی بسیار خوبی هست.
اما یه سری موانع سر راه هست از جمله:
.گرفتن مجوز برای گردشگری و داشتن گواهی رسمی
.ایجاد یک بنگاه گردشگری رسمی( توریست خارجی که میاد صد درصد به من که اعتماد نمی کنه میره پیش یک تور معتبر ایرانی)، منظورم از بنگاه می تونه همون وبسایت مد نظر شما باشه
.بازاریابی : ببینید من اصفهان هستم اینجا اکثر توریست ها از فرانسه یا آلمان یا انگلیس یا ایتالیا میان. باید یه تیم قوی با تسلط به زبان کشور هدف و تجربه گردشگری را جمع کنیم( حتی می تونیم از ایرانیان مقیم کشور های هدف هم بهره بگیریم) و شروع کنیم به تبلیغات اونم از بهترین نوعش.
.متاسفانه شناخت قوی در مورد جاذبه های گردشگری وجود نداره. ما باید توی تبلیغاتمون موارد منحصر به فردی که فقط در ایران پیدا میشه یا بسیار نادر هستند رو شناسایی و تبلیغ کنیم( مثلا دوستان اطلاع دارن که توی رامهرمز، تپه ای به اسم تشکوه وجود داره که از گذشته تا الان داره می سوزه و خاموش نشده؟).خب ببینید این موردا واقعا نادر هستن و تشنه ی گردشگر :-)
البته دوستان عزیز توی محیط های آکادمیک خیلی در قبال بحث گردشگری دارن فعالیت می کنن ولی اصلا به وضعیت قابل قبلو نرسیدیم

RE: ایده های گردشگری - amirabas - 02-05-2016 01:32 PM

(01-14-2016 05:08 AM)odise نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون در مورد این ایده چیه؟
یک سایت قوی بزنیم و با توجه به تفاوت نرخ ارز ایران و دلار آمریکا گردشگر بیاریم در مناطق خاصی بگردونیمشون.
در واقع همون کاری که عباس برزگر کرد منتها این دفعه از نوع اینترنتی.
من سایت های مختلف رو چک کردم چندان جالب نبودن.
به نظرم اگه سایتی زده بشه و سال اول صد تا گردشگر هم بیاره عالی میشه.
منتها نمی دونم چطور باید از گردشگرا پول گرفت و این داستانا( به دلیل تحریم و سیستم بانکی بین المللی )
نظر شما چیه ؟

سلام دوستان من هم خیلی دوست دارم در زمینه گردشگری فعالیت کنم وگردشگر خارجی جذب کنم می توانیم برای این کار یک تیم گردشگری از تمام ایران تشکیل دهیم وبه همدیگر کمک کنیم من از اصفهان هستم ولی اصالتا شهرکردی هستم ومی توانیم جاهای جذاب ودیدنی روستاهای طرف زاینده رود را اجراکنیم من همه جوره درخدمت دوستان هستم اگر مایل به تشکیل یک تیم گردشگری بزرگ درایران هستید