سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده های گردشگری - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: ایده ها (/forumdisplay.php?fid=57)
+---- موضوع: ایده های گردشگری (/showthread.php?tid=14046)

صفحه ها: 1 2

ایده های گردشگری - Utab - 09-09-2015 07:48 PM

درود دوستان عزیز
لطفا ایده های گردشگری خود رو بگید تا بحث رو شروع کنیم دربارشون . . .

RE: ایده های گردشگری - Utab - 09-09-2015 08:20 PM

گردشگری بزرگترین صنعت آینده دنیاست . . .

RE: ایده های گردشگری - yavarabiri - 01-07-2016 10:26 AM

با سلام
در حال را ه اندازی منطقه گردشگری (روستایی ،عشایری )می باشم در غرب کشور سازمان میراث فرهنگی وگردشگری نیز ok داده و مرا به یک شرکت گردشگری معرفی کرده که تحت نظر ان شرکت کار کنم اما خودم می خواهم جدا از آن شرکت نیز بازاریابی کنم برای جذب بیشتر توریست خارجی
لطفا اگه کسی می تواند در این زمینه کمک یا راهنمایی کند ممنون میشوم . با تشکر

RE: ایده های گردشگری - رها7 - 01-07-2016 05:34 PM

سلام، من مدیریت جهانگردی خوندم. در چه زمینه ای راهنمایی لازم دارید؟

ایده خوب برای جذب توریست منظورتونه؟ فقط توریست خارجی؟

RE: ایده های گردشگری - yavarabiri - 01-08-2016 10:42 AM

سلام
بله ،هدفم اینه اول اگر بتوانم توریست خارجی ببرم . به نظر شما با اژانس های تهران باید شروع کنم . آیا می شه مستقیم توریست های خارجی را وارد کشور کنیم . مچکرم

RE: ایده های گردشگری - رها7 - 01-11-2016 12:07 AM

(01-08-2016 10:42 AM)yavarabiri نوشته شده توسط:  سلام
بله ،هدفم اینه اول اگر بتوانم توریست خارجی ببرم . به نظر شما با اژانس های تهران باید شروع کنم . آیا می شه مستقیم توریست های خارجی را وارد کشور کنیم . مچکرم

سلام ببخشید که دیر پاسخ دادم، سرم کمی شلوغ بود.

بله بهتره با آژانس ها صحبت کنید، البته اول یه تحقیق و پرس وجو کنید و آژانس هایی رو که گردشگران خارجی بیشتری دارن رو پیدا کنید و بعد اقدام کنید.(برای خودتون به تنهایی کمی دشوار هست و انرژی و زمان بر)

طراحی یک سایت در مورد منطقه گردشگریتون هم میتونه مفید باشه؛ البته یک سایت انگلیسی زبان و یا حتی چند زبانه.

آقای abiri یه پیشنهاد دیگه هم براتون دارم و اون هم اینکه حتماً در مورد کارآفرین خوب گردشگری یعنی آقای "عباس برزگر" از اینترنت مطلب بخونید ، مطمانم روش کار ایشان کمکتون می کنه.
حتی اگر تلاشی هم بکنید که به شکلی اگر بشه ایشون رو ملاقات کنید و ازشون راهنمایی بگیرید بسیار به نفعتون خواهد بود.

در آخر براتون از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم.
من ساکن کرمانشاه هستم و اگر کمکی باز هم از دستم بر بیاد در خدمتتون هستم.

RE: ایده های گردشگری - yavarabiri - 01-11-2016 09:29 AM

سلام ودرود برشما
بله در حال حاضر دنبال طراحی سایت می باشم ومی خواهم سایت دو زبانه درست کنم
بله داستان زندگی آقای برزگر را کامل از اینترنت خوندم وتمام کلیپ های آقای برزگر را دیدم اتفاقا" با آقای برزگر نیز صحبت کردم ولی هنوز وقت نکردم حضوری ایشان را ملاقات کنم
البته چه خوب که شما کرمانشاهی هستید . منم اهل کرمانشاه هستم ومی خواهم این کار راتو کرمانشاه انجام بدهم باز اگه بتوانی بهم کمک کنی ممنون می شوم در ضمن از اینکه برای من وقت گذاشتید سپاس گذارم

RE: ایده های گردشگری - رها7 - 01-11-2016 03:17 PM

(01-11-2016 09:29 AM)yavarabiri نوشته شده توسط:  سلام ودرود برشما
بله داستان زندگی آقای برزگر را کامل از اینترنت خوندم وتمام کلیپ های آقای برزگر را دیدم اتفاقا" با آقای برزگر نیز صحبت کردم ولی هنوز وقت نکردم حضوری ایشان را ملاقات کنم
البته چه خوب که شما کرمانشاهی هستید . منم اهل کرمانشاه هستم ومی خواهم این کار راتو کرمانشاه انجام بدهم باز اگه بتوانی بهم کمک کنی ممنون می شوم در ضمن از اینکه برای من وقت گذاشتید سپاس گذارم

خوشحالم که در شهر ما در حال کارآفرینی هستید و براتون از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم.

سایت دو زبانه عالی هستش. خوشحالم که آقای برزگر رو هم می شناسید و حتماً از ایشان کمک بگیرید.
یک نکته مهم دیگه هم اینه که توجه داشته باشید که هر توریست و مسافر میتونه یک بازاریاب باشه واستون، پس سعی کنید هرکس به اونجا میاد راضی برگرده چراکه اگر توریست راضی باشه و تعریف شما رو برای دیگران بکنه این طوری دهان به دهان مردم با شما و منطقه ی توریستی شما آشنا می شن و به سمت شما خواهند آمد.

RE: ایده های گردشگری - yavarabiri - 01-11-2016 03:33 PM

(01-11-2016 03:17 PM)رها7 نوشته شده توسط:  
(01-11-2016 09:29 AM)yavarabiri نوشته شده توسط:  سلام ودرود برشما

خوشحالم که در شهر ما در حال کارآفرینی هستید و براتون از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم.

سایت دو زبانه عالی هستش. خوشحالم که آقای برزگر رو هم می شناسید و حتماً از ایشان کمک بگیرید.
یک نکته مهم دیگه هم اینه که توجه داشته باشید که هر توریست و مسافر میتونه یک بازاریاب باشه واستون، پس سعی کنید هرکس به اونجا میاد راضی برگرده چراکه اگر توریست راضی باشه و تعریف شما رو برای دیگران بکنه این طوری دهان به دهان مردم با شما و منطقه ی توریستی شما آشنا می شن و به سمت شما خواهند آمد.

ببخشید می توانم بپرسم شغل شما چیه (درزمینه گردشگری فعالیت دارید)

RE: ایده های گردشگری - odise - 01-14-2016 05:08 AM

دوستان نظرتون در مورد این ایده چیه؟
یک سایت قوی بزنیم و با توجه به تفاوت نرخ ارز ایران و دلار آمریکا گردشگر بیاریم در مناطق خاصی بگردونیمشون.
در واقع همون کاری که عباس برزگر کرد منتها این دفعه از نوع اینترنتی.
من سایت های مختلف رو چک کردم چندان جالب نبودن.
به نظرم اگه سایتی زده بشه و سال اول صد تا گردشگر هم بیاره عالی میشه.
منتها نمی دونم چطور باید از گردشگرا پول گرفت و این داستانا( به دلیل تحریم و سیستم بانکی بین المللی )
نظر شما چیه ؟