سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: من اگر میلیاردر بشوم...! (/forumdisplay.php?fid=79)
+--- موضوع: چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ (/showthread.php?tid=14009)

چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ - ramin7 - 09-05-2015 07:54 PM

سلام خدمت دوستان و سروران عزیز می خواستم از دوستان به این سوال با تجربه و دانشی کا دارند جواب بدهند که چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ و به احساس خود ارزشی و عزت نفس برسیم؟ واز انتقاد و خود سرزنشی و احساس خلع و بی ارزشی رهایی یابیم و به احساس شخصیت و کرامت انسانی برسیم؟ ممنون

RE: چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ - امام رضا - 09-06-2015 09:57 AM

(09-05-2015 07:54 PM)ramin7 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان و سروران عزیز می خواستم از دوستان به این سوال با تجربه و دانشی کا دارند جواب بدهند که چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ و به احساس خود ارزشی و عزت نفس برسیم؟ واز انتقاد و خود سرزنشی و احساس خلع و بی ارزشی رهایی یابیم و به احساس شخصیت و کرامت انسانی برسیم؟ ممنون

سلام بزرگوار.
خیلی کوتاه عرض میکنم. ولی یک فکر بلند میخواد که کار خوده خودته.
عیب هایی که تو داری، خیلی ها نیز دارند.
امتیازاتی که خیلی ها دارند، تو نیز داری.
پس دلیلی برای خود کوچک بینی نخواهد ماند.
موفق باشی

RE: چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ - یاسر* - 09-06-2015 11:20 AM

سلام
دوست عزیز پیشنهادمیکنم که این سئوال خود را از انجمن گفت گو دینی اسک دین بپرسی که از کارشناسان کاربلدی میبره
موفق موید باشی

RE: چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ - alirezabagheri - 12-16-2015 08:53 PM

(09-05-2015 07:54 PM)ramin7 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان و سروران عزیز می خواستم از دوستان به این سوال با تجربه و دانشی کا دارند جواب بدهند که چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ و به احساس خود ارزشی و عزت نفس برسیم؟ واز انتقاد و خود سرزنشی و احساس خلع و بی ارزشی رهایی یابیم و به احساس شخصیت و کرامت انسانی برسیم؟ ممنون

بخشنده باش
بسیاری از ثروت مندان دنیا بی دلیل میبخشند وجالبه بدونید که آنها با این که ثروت مند بودند
بیشترین بخشش ها را دارند مثل بیل گیتس و زاکر برگر
آنها خود را ناجی مردم می بینند و رفتار ها و افکار خدا گونه دارند به طوری که فکر میکنند و یک مشکل کلی را در تمام بشریت ازبین میبرند
مثل بیل گیتس که دوست داشت تمام مردم کامپیوتر داشته باشند
خود من همیشه به این فکر میکنم که چه طور میتونم کاری بکنم که خدم و مردم راحت تر زندگی کنند و دوست دارم کاری کنم که مردم پیشرفت داشته باشند
این طوری هم احساس گناهم از بین میره و هم احساس ارزشمندی میکنم تازه وقتی میبینم یک نفر با کمک من به جایی میرسه بسیار خوشحال میشوم

RE: چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ - sinap - 12-17-2015 12:43 PM

کتاب های عزت نفس رو پیشنهاد میکنم که برندن نوشته
برندن خودش مبدع مفهوم عزت نفس هست

کتاب های بازاری رو نخون وقتت تلف میشه
یه فایل صوتی هست به اسم مسیر اصلی کار استاد خوبم آقای شعبانعلی
توی سایت خودش تراست زون میتونی دانلود کنی

تغییری که 1 روزه اتفاق بیافت 1 روزه از بین میره
پس اگه زود تغییر نکردی ناراحت نشو
ممکنه بین 2 ماه تا 2 سوال وقت ببره که عوض شی
مهم اینه که در مسیر تغییر بیافتی

موفق باشی عزیز

RE: چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ - simkala - 04-06-2016 12:57 PM

(12-16-2015 08:53 PM)alirezabagheri نوشته شده توسط:  

بخشنده باش
بسیاری از ثروت مندان دنیا بی دلیل میبخشند وجالبه بدونید که آنها با این که ثروت مند بودند
بیشترین بخشش ها را دارند مثل بیل گیتس و زاکر برگر
آنها خود را ناجی مردم می بینند و رفتار ها و افکار خدا گونه دارند به طوری که فکر میکنند و یک مشکل کلی را در تمام بشریت ازبین میبرند
مثل بیل گیتس که دوست داشت تمام مردم کامپیوتر داشته باشند
خود من همیشه به این فکر میکنم که چه طور میتونم کاری بکنم که خدم و مردم راحت تر زندگی کنند و دوست دارم کاری کنم که مردم پیشرفت داشته باشند
این طوری هم احساس گناهم از بین میره و هم احساس ارزشمندی میکنم تازه وقتی میبینم یک نفر با کمک من به جایی میرسه بسیار خوشحال میشوم

4yajuyo بله درسته.

RE: چگونه از احساس گناه رهایی یابیم؟ - aligoli - 04-06-2016 01:03 PM

بستگی داره گناهت چی باشه ؟
همسرتو میزنی ؟
کارای بد میکنی ؟
مشروب میخوری ؟
کفر میگی ؟