سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات (/showthread.php?tid=13980)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - tan-graphic - 09-07-2015 12:18 AM

(09-01-2015 12:08 PM)cooch نوشته شده توسط:  اگر مجموعه هشتگ هایی داشته باشیم که می خواهیم زیر تمام عکسها، از آنها استفاده کنیم ، چطور تک تک تایپ نکنیم و یک جا کپی کنیم؟
من برای معرفی کمپ گردشگری خود، گردشگران را فالو کردم و آنها هم یک روزه مرا هزارتا فالو کردند

شما میتونید تو قسمت نوت گوشیتون این متن رو سیو کنیدو داشته باشید و کپی کنیدش
البته من گوشیم ویندوز فونه و بجای اینستاگرام برنامه جایگزین 6tag رو استفاده میکنم که امکان سیو و کپی و ریویو تو خودش داره - نمیدونم تو سیستم عاملهای دیگه هم هست یا نه ولی برنامه جامع و خیلی راحت تر از خود اینستا هست

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - tan-graphic - 09-07-2015 12:23 AM

همسر منم اول میگفت نمیخوام این برنامرو ولی براش 1 کاربری درست کردم و عکس کارهاشو گذاشتم حالا انقد از اینستا مشتری داره که یکسره در حال لایک کردن فوشگاه و مزونهاس( لباس زیر زنونه عمده میفروشن)
پیج خودمم فقط نمونه کارهای طراحیمو میذارم ولی کلی تقاضای آموزش یا طراحی لوگو و ... بهم دادن ازون طریق

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - saeed74 - 09-07-2015 11:35 AM

(09-07-2015 12:23 AM)tan-graphic نوشته شده توسط:  همسر منم اول میگفت نمیخوام این برنامرو ولی براش 1 کاربری درست کردم و عکس کارهاشو گذاشتم حالا انقد از اینستا مشتری داره که یکسره در حال لایک کردن فوشگاه و مزونهاس( لباس زیر زنونه عمده میفروشن)
پیج خودمم فقط نمونه کارهای طراحیمو میذارم ولی کلی تقاضای آموزش یا طراحی لوگو و ... بهم دادن ازون طریق

با سلام و سپاس که شرکت کردید.
چند سوال
چند فالوور دارید؟
از این تعداد چند مشتری دارید؟
نحوه ارسال پست هاتون به چه شکل هست (چه زمانی بیشتری بازدهی رو داره)؟
ارتباطتون رو چطور با کاربر حفط میکنید و چگونه کاربران بیشتر جذب می کنید؟
10_004

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - tan-graphic - 09-07-2015 12:17 PM

با سلام و سپاس که شرکت کردید.
چند سوال
چند فالوور دارید؟
10_004
[/quote]

ممنون از لطفتون
صفحه لباس زیر ما 1600 فالوور داره که ابدا تبلیغ تو پیجهای دیگه نکردیم فقط با لایک و نظر دادن زیر پستهای مربوط به کارمون فالوور جمع کردیم البته ما فقط با مزونو مغازه و فروشگاه و دست فروشها کار میکنیم وگرنه اگر فروش خورد داشتیم خانمهای بیشتری مراجعه میکردن
ازین تعداد لاقل 50 نفر مشتری دائم و 20-30 تا مشتری 1 بار خرید بودن بیشتر مشتریهای شهرستانمون رو با اینستا ساپورت میکنیم - چون تهرانی ها معمولا آدرس برمیدارن میان بازار مغازمون ولی میگن که تو اینستا کاراتونو دیدیم

تو آندروید رو نمیدونم ولی برا ویندوز فون برنامه اینستاتیک هر چند کند هست ولی خیلی خوبه
اطلاعات کاربرهارو میده مثلا فالوورهارو براساس بیشترین بازدید و لایک از صفحتون دسته بندی میکنه میتونید غربال کنید و آمارهای مشابه از صفحتون در اختیار میزاره

تجربه نشون داده پستهای زنانه صبح شنبه تا 3 شنبه بیشترین ازدید رو داشتن
4 شنبه و 5 شنبه خیلی کم و جمعه هم خوب نیست
پستهای موضوعات مردونه تو همین روزها ساعتهای ظهر و غروب ببعد بیشت دیده میشه ( فکر کنم مردا بیشتر سر سفره گوشی دستشونهAngry)

ارتباط با مشتریهای دائم هم از طریق بازدید و لایک هفتگی پیجشون و نظر و تعریف از کار یا عکس یا مثلا سوال درباره جنس هاشون - تو تلگرام یا واتس آپ هم حتما آمار ازشون میگیریم که چیزهایی که از ما خریدین کدوم زودتر فروش رفته یا چقدر جنس براتون مونده
و هر 2-3 ماه هم ته بار هرمدل رو که تخفیف خورده بهشون اطلاع میدیم هرکی خواست بیاد برا خرید

ببخشید خیلی شد

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - saeed74 - 09-07-2015 02:59 PM

(09-07-2015 12:17 PM)tan-graphic نوشته شده توسط:  با سلام و سپاس که شرکت کردید.
چند سوال
چند فالوور دارید؟
10_004

ممنون از لطفتون
صفحه لباس زیر ما 1600 فالوور داره که ابدا تبلیغ تو پیجهای دیگه نکردیم فقط با لایک و نظر دادن زیر پستهای مربوط به کارمون فالوور جمع کردیم البته ما فقط با مزونو مغازه و فروشگاه و دست فروشها کار میکنیم وگرنه اگر فروش خورد داشتیم خانمهای بیشتری مراجعه میکردن
ازین تعداد لاقل 50 نفر مشتری دائم و 20-30 تا مشتری 1 بار خرید بودن بیشتر مشتریهای شهرستانمون رو با اینستا ساپورت میکنیم - چون تهرانی ها معمولا آدرس برمیدارن میان بازار مغازمون ولی میگن که تو اینستا کاراتونو دیدیم

تو آندروید رو نمیدونم ولی برا ویندوز فون برنامه اینستاتیک هر چند کند هست ولی خیلی خوبه
اطلاعات کاربرهارو میده مثلا فالوورهارو براساس بیشترین بازدید و لایک از صفحتون دسته بندی میکنه میتونید غربال کنید و آمارهای مشابه از صفحتون در اختیار میزاره

تجربه نشون داده پستهای زنانه صبح شنبه تا 3 شنبه بیشترین ازدید رو داشتن
4 شنبه و 5 شنبه خیلی کم و جمعه هم خوب نیست
پستهای موضوعات مردونه تو همین روزها ساعتهای ظهر و غروب ببعد بیشت دیده میشه ( فکر کنم مردا بیشتر سر سفره گوشی دستشونهAngry)

ارتباط با مشتریهای دائم هم از طریق بازدید و لایک هفتگی پیجشون و نظر و تعریف از کار یا عکس یا مثلا سوال درباره جنس هاشون - تو تلگرام یا واتس آپ هم حتما آمار ازشون میگیریم که چیزهایی که از ما خریدین کدوم زودتر فروش رفته یا چقدر جنس براتون مونده
و هر 2-3 ماه هم ته بار هرمدل رو که تخفیف خورده بهشون اطلاع میدیم هرکی خواست بیاد برا خرید

ببخشید خیلی شد

[/quote]
خیلی سپاسگزارم از وقتی که می ذارید.
یه نکته خیلی خوبی که اشاره کردید اینکه می رین تو پیج دنبال کننده هاتون و براشون کامنت میذارید. درصورتی که خود بنده تا الان اصلا به این موضوع توجهی نداشتم هرکس که فالو میکرد دیگه نگاه نمی کردم کی هست و چیکار میکنه. اینکه تعامل باشه بین فروشنده و مشتری خیلی خوبه.
و یه سوال، این تعداد فالوور و فروش رو توی چه مدت بدست اوردین؟
بله مسلما اقایون بیشتر عصر هستن.
لطفا اسم برنامه ای که معرفی کردین انگلیسی شو هم بنویسید جستجو کنم.
ممنونم
10_004

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - saeed74 - 09-07-2015 10:55 PM

همچنین یک سوال دیگه، گاهی زیاد کامنت گذاشته بشه، اینستاگرام محدود میکنه.
یا نمی ذاره پیج فالو کنیم. به این مشکل برخوردین؟

دوستان یه اموزش کامل اینستاگرام هست، اگه مایلید 3 نفر باهم بخریم که هزینه اش خیلی مقرون به صرفه میشه.

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - reza.rs - 09-08-2015 01:16 AM

اگر می خوای بخری ایمیل مارکتینگ بهتره یا اینستاگرام؟
بعد بچه های انجمن هستند تا ده نفر هم میشن. ایمیل مارکتینگ مدیر وب فکر کنم بهتر باشه. اینستاگرام رو نمی دونم. ولی شاید دوتاییش با تخفیف که می خوایم دوتاشو بگیریم بیافته مثلا 300 تومن. میشه نفری 30 تومن. با این قیمت من هستم دوتاشو. چون هردوتاش مهم و خیلی می تونه کمکمون کنه. فقط یه تحقیقم بشه کدوم محصول بهتره بعد هم یک دعوت دست جمعی تا ده نفر برای خرید.

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - saeed74 - 09-08-2015 01:51 AM

اینستاگرام جدیدتره،
30 تومن هر دو محصول واقعا بصرفه است بخریم.
فقط یک تحقیق بشه که مدیر وب بهتره یا مدیر سبز. دوستان لطفا اعلام نظر بکنند.
باتشکر

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - saeed74 - 09-16-2015 08:22 PM

از سایر دوستان عزیز هم درخواست دارم شرکت کنن در این بحث و تجربیاتشون را با همگی به اشتراک بگذارند.
اینکه در شبکه اجتماعی اینستاگرام چگونه بازاریابی می کنند و به چه نتایجی دست یافته اند

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - tan-graphic - 09-17-2015 11:08 AM

و یه سوال، این تعداد فالوور و فروش رو توی چه مدت بدست اوردین؟

ما اینستاگراممنو رو فکر کنم خرداد راه اندازی کردیم - فالوورهامون مال این تایم هستن

لطفا اسم برنامه ای که معرفی کردین انگلیسی شو هم بنویسید جستجو کنم.
ممنونم
برنامه جایگزین اینستاگرام 6tag
برنامه دیدن آمارهای اینستاگرامتون instatic