سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات (/showthread.php?tid=13980)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - saeed74 - 08-31-2015 12:12 AM

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
همونطور که می دونید اینستاگرام هم اکنون یک شبکه پر مخاطب و فعاله و اکثرا بازاریابی خودشون رو از این شبکه انجام می دهند چون ظرفیتش رو داره.
تقریبا میشه گفت اکثرا افراد این انجمن در اینستاگرام عضو هستن و اطلاعاتی دارن.
بنظرم این مکان جایی باشه برای اشتراک تجربه تا همه بتونند به نحو احسن استفاده بکنند و محصولات خودشون رو بفروشند.
پس لطفا هر کدوم از شما هر تجربه مفیدی که از اینستاگرام داره که باعث پیشرفت یک پیج در این شبکه میشه اینجا بنویسه تا در نهایت به یک جمع بندی کلی برسیم و یک اموزش جامع رو داشته باشیم.
اول بنده از خودم شروع می کنم و تجربیاتمو در اختیارتون قرار میدم. هدف ما در ابتدا این هست که یک صفحه با تعداد فالوور های بالا داشته باشیم.
همونطور می دونید توی اینستاگرام یه رسمی دارن به نام فالو بک، یعنی شما هر نفر رو فالو کنید معمولا اون نفر هم شمارو فالو خواهد کرد، یا اگه شما پیج یه هنرمند یا یه برند خیلی محبوب رو فالو کنید قطعا تعدادی از طرفداران اون صفحه شما رو فالو خواهند کرد. پس این یکی از روش های جذب فالوور هست.
دوم وقتی پستی میذارید، بهتره تمامی هشتگ های مربوط به اون رو چه به زبان فارسی و چه انگلیسی بذارید چونکه اگه دقت کرده باشید برای هر هشتگ یک صفحه خود اینستاگرام میسازه و پست های مربوط به اون هشتگ رو می بره در صفحه هشتگ، مثلا کلمه گوگل رو در موتور جستجو گوگل سرچ میکنید یکی از نتایجی که میاد صفحه هشتگ گوگل در اینستاگرام هست. خب وقتی پستی میذارید بدون هشتگ که اصلا در این صفحه دیده نمیشه بهتره یا وقتی پستتون در این صفحه قرار بگیره تا از موتور های جستجو هم علاوه بر جستجوگر داخلی اینستاگرام بازدید کننده داشته باشید؟
حتما روی هشتگ برند خودتون هم تاکید داشته باشید.
سوم حتما قبل در سایر شبکه های اجتماعی مثل فیس بو.ک فعالیت داشته اید، اکثر کاربران شبکه های دیگر در این شبکه نیز حضور دارند پس حتما یادتون نره صفحه اینستاگرام خودتون رو @ به دوستانتون معرفی کنید حتما سری خواهند زد.

خب فعلا روی این ها کار کنید.
منتظرم سایر دوستان هم تجربیاتشون رو به اشتراک بگذارند تا در نهایت یک تاپیک جامع بشه.
ممنونم10_004

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - reza.rs - 08-31-2015 12:44 AM

ممنون. خیلی خوبه.
همیشه فکر میکردم چرا اینقدر روی شبکه ها تاکید میشه تا به نتایج زیر رسیدم:
فکر میکنم مزیت این کار این هست که وقتی افراد علاقه مند به موضوع کار ما ، مارو فالو می کنن ما می تونیم ارتباطمون با اون ها رو حفظ کنیم و مثلا هفته ای یکبار به اونها مشابه ایمیل مارکتینگ پیام هایی ارسال کنیم و اونها رو پس از مرحله آشنایی به مرحله اعتمادسازی برسونیم و در نهایت خرید. چون معروفه که خرید در مراتب چندم از تبلیغات هست که اتفاق می افته ونه بار اول. پس حفظ ارتباط دوستانه خیلی مهمه.
به نظر بعد از ایمیل مارکتینگ ، سوشیال مارکتینگ خصوصا شبکه های موبایلی دارای اهمیت زیاد در بازاریابی اینترنتی هستن.
من زیاد تو شبکه های اجتماعی نبودم و نمی دونم دقیقا فضا چه جوری هست و علاقه مند به این بحث هستم.

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - saeed74 - 08-31-2015 01:30 AM

(08-31-2015 12:44 AM)reza.rs نوشته شده توسط:  ممنون. خیلی خوبه.
همیشه فکر میکردم چرا اینقدر روی شبکه ها تاکید میشه تا به نتایج زیر رسیدم:
فکر میکنم مزیت این کار این هست که وقتی افراد علاقه مند به موضوع کار ما ، مارو فالو می کنن ما می تونیم ارتباطمون با اون ها رو حفظ کنیم و مثلا هفته ای یکبار به اونها مشابه ایمیل مارکتینگ پیام هایی ارسال کنیم و اونها رو پس از مرحله آشنایی به مرحله اعتمادسازی برسونیم و در نهایت خرید. چون معروفه که خرید در مراتب چندم از تبلیغات هست که اتفاق می افته ونه بار اول. پس حفظ ارتباط دوستانه خیلی مهمه.
به نظر بعد از ایمیل مارکتینگ ، سوشیال مارکتینگ خصوصا شبکه های موبایلی دارای اهمیت زیاد در بازاریابی اینترنتی هستن.
من زیاد تو شبکه های اجتماعی نبودم و نمی دونم دقیقا فضا چه جوری هست و علاقه مند به این بحث هستم.

مهمترین نکته ای که اشاره کردید حفظ ارتباطه.
شبکه های اجتماعی از این رو واقعا خوب هستند که کاربر اعتماد بیشتری به ما میکنه. بنظر من شبکه های اجتماعی از ایمیل مارکتینگ خیلی بهتر هستند. بنده از شبکه های اجتماعی بیشتر جواب گرفتم تا ایمیل مارکتینگ، البته شاید دلیلش این باشه که روی این بحث بیشتر وقت گذاشتم.
ولی مشتاق به یادگیری شیوه های پر بازده ایمیل مارکتینگ نیز هستم البته بهتره که ابتدا این بحث رو به جمع بندی برسونیم بعد ایمیل مارکتینگ.
10_00412_002

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - cooch - 08-31-2015 09:37 AM

سلام من در عرض یک روز پس از ایجاد پیج معرفی اقامتگاه توریستی (کمپ لار)هزار تا فالور به روش فالو کردن جامعه هدفم جذب کردم که فکر کنم به خاطر خاص بودن موضوعم بوده
حالا برای کپی کردن یک مجموعه هشتک در زیر عکسهای بعدی توضیح بدید لطفاlarcamp.com1

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - saeed74 - 08-31-2015 10:48 AM

میشه بیشتر توضیح بدین؟

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - cooch - 09-01-2015 12:08 PM

اگر مجموعه هشتگ هایی داشته باشیم که می خواهیم زیر تمام عکسها، از آنها استفاده کنیم ، چطور تک تک تایپ نکنیم و یک جا کپی کنیم؟
من برای معرفی کمپ گردشگری خود، گردشگران را فالو کردم و آنها هم یک روزه مرا هزارتا فالو کردند

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - saeed74 - 09-01-2015 12:20 PM

یعنی شما یکسری هشتگ ثابت یکجا نوشتید که در تمام پست هاتون استفاده کنید، مثلا #گردشگری، #گردشگران، #مسافرت و.. و بعد هر موقع پست میذارین یکجا همه رو کپی می کنید + هشتگ هایی که میدونید بازم نیازه در پست جدید
و همچنین هشتگ های مرتبط رو سرچ می کنید ببینید به چه افرادی ختم میشه و اونهارو فالو میکنید تا شما رو دنبال کنند؟

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - reza.rs - 09-01-2015 01:25 PM

جالب شد.
پس یعنی اگر من کسایی رو فالو کنم که احتمال میدم علاقه مند به محصول من هستن طبق رسم اینستاگرام اونها هم منو فالو می کنن. و وقتی اونها منو فالو کردن من شروع میکنم به ارتباط با اونها. یعنی خیلی سریع من یک بانک مخاطب می تونم ایجاد کنم برای اینکه پیامهامو بهشون انتقال بدم. در حالی که در ایمیل مارکتینگ باید کلی هزینه تبلیغات بدم تا فرد برای دانلود یک محتوای رایگان ایمیلشو به من بده. پس اگر این طوره که خیلی خیلی بهتر از ایمیل مارکتینگ هست. چون تقریبا مفت میشه جمع کردن بانک ایمیل. درست میگم؟ پس مزیت ایمیل مارکتینگ چیه؟
من سوال داشتم:
- از کجا افرادی که می تونن به محصول من علاقه مند باشن رو پیدا کنم؟ (من اصلا با شبکه های اجتماعی کار نکردم صفرم). یعنی مثلا تو اینستاگرام پیج هایی هست مثلا در مورد کارآفرینی یا کسب درامد که افرادی توش نظر میدن مثل همین انجمن ما، که من بتونم اونا رو فالو کنم؟
- بعد مثل ایمیل مارکتینگ هست یعنی وقتی منو فالو کردن می تونم براشون یک سری متن آماده کنم و ارسال کنم. و اونها پیام منو دریافت می کنن و می تونن باز کنن؟

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - saeed74 - 09-02-2015 01:36 AM

مسلمه که بازاریابی شبکه های اجتماعی یک شیوه جدید هست نسبت به ایمیل مارکتینگ و 100% بازدهی بیشتری رو خواهد داشت.

سوال اولتون، همون تگ هایی که برای پست هاتون میذارید، باعث میشه توی جستجو های مربوطه نمایش داده بشین. و در مقابل شما هم با جستجو تگ های مورد نظر می تونید صفحات مرتبط رو پیدا کنید.

وقتی شما رو فالو کردن، شما پست میذارید وقتی کاربران انلاین شدند پست هاتون براشون نمایش داده میشه
از دوستانی که زیاد در زمینه سوشیال مارکتینگ کار کردند درخواست دارم که به این تاپیک بپیوندند.

RE: اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات - cooch - 09-02-2015 10:34 AM

(09-01-2015 12:20 PM)saeed74 نوشته شده توسط:  یعنی شما یکسری هشتگ ثابت یکجا نوشتید که در تمام پست هاتون استفاده کنید، مثلا #گردشگری، #گردشگران، #مسافرت و.. و بعد هر موقع پست میذارین یکجا همه رو کپی می کنید + هشتگ هایی که میدونید بازم نیازه در پست جدید
بله همینطوره حالا چکار باید کرد؟