سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی کنید دوستان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: دوره دو برابر کردن پول (/forumdisplay.php?fid=156)
+--- موضوع: راهنمایی کنید دوستان (/showthread.php?tid=13974)

راهنمایی کنید دوستان - misagh62 - 08-29-2015 11:19 PM

گلخانه ای دارم 3000متر مربع در حال حاضر هم مشغول ب کارم ولی رشته ی تحصیلی من کشاورزی نیست چه کاری پیشنهاد میدید برای تولید و پرورش ک فروش خوب داشته باشه اماده ی همکاری کردنم هستم با دوستانی ک علاقه دارند ممنون میشم

RE: راهنمایی کنید دوستان - tondar12 - 08-30-2015 04:28 PM

توت فرنگی!

RE: راهنمایی کنید دوستان - misagh62 - 09-11-2015 11:21 AM

(08-29-2015 11:19 PM)misagh62 نوشته شده توسط:  گلخانه ای دارم 3000متر مربع در حال حاضر هم مشغول ب کارم ولی رشته ی تحصیلی من کشاورزی نیست چه کاری پیشنهاد میدید برای تولید و پرورش ک فروش خوب داشته باشه اماده ی همکاری کردنم هستم با دوستانی ک علاقه دارند ممنون میشم

با تشکر از دوستان .در حال حاضر مشغول پرورش و تولید نهال زیتون هستم و موفق هم شدم در این مقطع .امید داشتم با کمک شما دوستای خوب وخلاق تولیدی داشته باشم ک مشتریه دست ب نقد داشته باشه. توت فرنگی هم بد نیست ولی باید هیدروپونیک باشد داخل گلخانه ..در اخر از شما دوستای خوب راهنمایی و ایده ی بهتر طلب میکنم امیدوارم کمک کنید .کسی هم ک اماده باشه واسه کار کردن در گلخانه امادم همکاری کنم..

RE: راهنمایی کنید دوستان - سلطان ایده - 09-24-2015 04:06 PM

سلام دوست عزیز
من از چند نفر شنیدم که پرورش قارچ سود خوبی داره و به نظرم اگه این کارو راه بندازی خوبه اگر سرمایه کافی نداری میتونی به عنوان مثال 500 متر از زمیناتو بفروشی با پولش امکانات مورد نیازتون رو بخری
راستی از کدوم شهر هستید؟