سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
600متر زمین تو منطقه صنعتی + 30 میلیون سرمایه اما بدون ایده - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: 600متر زمین تو منطقه صنعتی + 30 میلیون سرمایه اما بدون ایده (/showthread.php?tid=13968)

600متر زمین تو منطقه صنعتی + 30 میلیون سرمایه اما بدون ایده - your - 08-29-2015 03:48 PM

سلام دوستان
راستش یک زمین هست به مساحت 600 متر مربع در یک منطقه صنعتی و یه سرمایه 30 میلیونی که خیلی هم زیاد نیست . میخواستم بدونم با این شرایط میشه یه کار تولیدی یا صنعتی کوچیک راه انداخت ؟ کارگاه یا یه همچین چیزی . البته یه مقدار پول جدای از اون 30 میلیون تومن برای هزینه ساخت و ساز زمین موجود هست.
با جستجو توی انجمن به نتیجه هایی مثل تولید ضد یخ یا تولیدی جوراب رسیدم که به نظرم بازارش نیست .
خودم یه مدت به تولید ظروف یک بار مصرف فکر میکردم اما گویا بالای 50 میلیون سرمایه میخواد که برای من مقدور نیست اما اگه کمتر امکانش هست اگه کسی اطلاع داره لطفا توضیح بده.
شهر ماهم توی خراسان شمالی هست (اسفراین) که 60 هزار جمعیت داره و نه تنها خود شهر که کل استان هم هنوز تولیدی خیلی چیز هارو نداره و راه اندازیشون با این وضع استان پرسود به نظر میرسه . مثلا همین ظروف یک بار مصرف رو من از چند نفر سوال کردم از استان خراسان رضوی خریداری میکنند .
حالا به نظر شما با 30 میلیون سرمایه میشه کاری از پیش برد ؟
علاقه خودم هم به یک کار صنعتی هست اما گویا با 30 میلیون نمیشه ماشین آلاتش رو خریداری کرد.
پیشاپیش ممنون از اساتید.

RE: 600متر زمین تو منطقه صنعتی + 30 میلیون سرمایه اما بدون ایده - جواد فاضلان - 08-29-2015 05:42 PM

(08-29-2015 03:48 PM)your نوشته شده توسط:  سلام دوستان
راستش یک زمین هست به مساحت 600 متر مربع در یک منطقه صنعتی و یه سرمایه 30 میلیونی که خیلی هم زیاد نیست . میخواستم بدونم با این شرایط میشه یه کار تولیدی یا صنعتی کوچیک راه انداخت ؟ کارگاه یا یه همچین چیزی . البته یه مقدار پول جدای از اون 30 میلیون تومن برای هزینه ساخت و ساز زمین موجود هست.
با جستجو توی انجمن به نتیجه هایی مثل تولید ضد یخ یا تولیدی جوراب رسیدم که به نظرم بازارش نیست .
خودم یه مدت به تولید ظروف یک بار مصرف فکر میکردم اما گویا بالای 50 میلیون سرمایه میخواد که برای من مقدور نیست اما اگه کمتر امکانش هست اگه کسی اطلاع داره لطفا توضیح بده.
شهر ماهم توی خراسان شمالی هست (اسفراین) که 60 هزار جمعیت داره و نه تنها خود شهر که کل استان هم هنوز تولیدی خیلی چیز هارو نداره و راه اندازیشون با این وضع استان پرسود به نظر میرسه . مثلا همین ظروف یک بار مصرف رو من از چند نفر سوال کردم از استان خراسان رضوی خریداری میکنند .
علاقه خودم هم به یک کار صنعتی هست اما گویا با 30 میلیون نمیشه ماشین آلاتش رو خریداری کرد.
پیشاپیش ممنون از اساتید.

RE: 600متر زمین تو منطقه صنعتی + 30 میلیون سرمایه اما بدون ایده - جواد فاضلان - 08-29-2015 05:45 PM

(08-29-2015 03:48 PM)your نوشته شده توسط:  سلام دوستان
پیشاپیش ممنون از اساتید.
سلام دوست گرامی شما می تونید با سپرده گزاری در بانک رسالت یا قرضالحسنه مهر ایران کمی به نقدی خودت کمک کنی یا با نوشتن طرح توجیهی به صندوق مهر امام رضا میتونی وام تولیدی بگیرید

RE: 600متر زمین تو منطقه صنعتی + 30 میلیون سرمایه اما بدون ایده - Danial_Javadi - 08-29-2015 07:08 PM

سلام
شما میتونید خیلی از تجهیزات رو قسطی یا دست دوم خریداری کنید هروقت به سوددهی رسیدید آرام آرام قسط ها رو صاف کنید و به فکر گسترش باشید.
حالا که اینقدر به تولید ظروف یکبار مصرف علاقه دارید پس به فکر همان باشید. چون مشاغل صنعتی و تولیدی واقعا سرمایه های هنگفتی لازم دارند.
ولی یادتون باشه: اول مشتری تونو پیدا کنید ببینید قیمت تمام شده چقدر میشه آیا خریداران حاضرند با شما وارد معامله بشند یا خیر؟
بعد دست به کار شوید.

RE: 600متر زمین تو منطقه صنعتی + 30 میلیون سرمایه اما بدون ایده - saadati - 08-29-2015 07:21 PM

روی بازیافت پلاستیک تحقیق کن

RE: 600متر زمین تو منطقه صنعتی + 30 میلیون سرمایه اما بدون ایده - tan-graphic - 08-30-2015 11:19 PM

(08-29-2015 07:21 PM)saadati نوشته شده توسط:  روی بازیافت پلاستیک تحقیق کن

کارگاههای بازیافتی خیلی عالیه در واقع هزینه مواد اولیه رایگان یا بسیار پایینه
لازمم نیست 1 قدم گنده بردارید با حرکتهای کوچیک شروع کنید و کم کم گسترش بدید

نظر شخصیم اینه که ایجاد استرس قرض و وام و پرداختها در اول کار پیشرفت اولیه رو کند میکنه

RE: 600متر زمین تو منطقه صنعتی + 30 میلیون سرمایه اما بدون ایده - tan-graphic - 08-30-2015 11:23 PM

من 1 نفرو میشناسم که با چنتا دستگاه بسته بندی شروع کرد - سبزی و کاهو میشستن و برا رستورانها بسته بندی میکردن - الان 1 کارخونه تولید محصولات رستورانهارو داره - زیتون- سالادهای مختلف - سبزی های خشک یا آماده طبخ- نون و پیاز - ماست و ...بسته بندی میکنه

RE: 600متر زمین تو منطقه صنعتی + 30 میلیون سرمایه اما بدون ایده - your - 09-04-2015 12:28 PM

(08-30-2015 11:19 PM)tan-graphic نوشته شده توسط:  
(08-29-2015 07:21 PM)saadati نوشته شده توسط:  روی بازیافت پلاستیک تحقیق کن

کارگاههای بازیافتی خیلی عالیه در واقع هزینه مواد اولیه رایگان یا بسیار پایینه
لازمم نیست 1 قدم گنده بردارید با حرکتهای کوچیک شروع کنید و کم کم گسترش بدید

نظر شخصیم اینه که ایجاد استرس قرض و وام و پرداختها در اول کار پیشرفت اولیه رو کند میکنه

ممنون از همه دوستان
کسی درمورد بازیافت اطلاعاتی داره ؟ خودم هیچی نمیدونم