سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مشورت با کهنه کارها - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کسب و کار اینترنتی (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- موضوع: مشورت با کهنه کارها (/showthread.php?tid=13923)

مشورت با کهنه کارها - bambo - 08-19-2015 11:48 PM

سلام

بدون هیچ مقدمه ای میرم سر اصل مطلب

من 25 سالمه و طراح سایت ، برنامه نویس (اندروید ، IOS و MVC ) ، سئو کار و طراح گرافیکی هستم .
قبل از اینکه برم خدمت توی چندتا شرکت طراحی سایت داخلی و با یک شرکت خارجی همکاری داشتم ولی بتازگی خدمتم تموم شده و حالا بیکارم . و دارم سایتی برای خودم میسازم تا چند روز دیگه کاش تموم میشه و آپ میشه . در حد 7 8 تا نمونه کار آنلاین دارم و تا یک ماه دیگه اولین برنامه رسمی اندرویدم عرضه میشه .

و حالا از شما عزیزان سوالی که دارم اینه که میتونم با همین سایت فعالیت مفیدی داشته باشم ؟
یا بعد از یک مدت طولانی وقت گذاشتن به این نتیجه میرسم که کارم اشتباه بوده ؟
اصلا کسی میتونه به اینع سایت ها اعتماد کنه و کارش رو بسپاره ؟ چون الان دست توی این کار خیلی زیاد شده...

اگر در مورد بازاریابی هم نظرتوتنو بگید ممنون میشم .

متشکرم

RE: مشورت با کهنه کارها - davaran - 08-20-2015 12:01 AM

سلام نمونه کار اندروید بفرستید ..
پروژه های زیادی برای انجام داریم که می توانید انجام دهید و هزینه اش تقدیم شود ..

RE: مشورت با کهنه کارها - reza.rs - 08-20-2015 12:05 AM

منم مثل توام. البته برنامه نویسی بلد نیستم. ولی وردپرس و سئو و بازاریابی اینترنتی بلدم. تا حالا کار نگرفتم. ولی یه سایت طراحی کردم با موضوع فنی و برق. تقریبا تموم شده. تو این فکر بودم که سئوش کنم بیارم صفحه اول و خیلی حرفه ای روش کار کنم. ایده و راه حل هم براش زیاد دارم. یعنی به مراتب قوی تر از رقبا که اکثرا سایتاشون دره پیته.
خدمات من هم شامل: 1- راهنمای خرید 2- اموزش رایگان نصب و تعمیر به صورت مقاله تصویر و ویدئو و دوره های آنلاین 3- فروش و نصب و تعمیرات 4- دوره های آموزشی نصب هست.
به نظرم رسید اگر سایتم حرفه ای و سئو شه می تونم واسش شریک و اسپانسر بگیرم که کارهای غیر اینترنتی مثل قرارداد و نصب و ... رو اون انجام بده و من تبلیغات و سایت و جوابگویی به تلفن.
حالا این وسط چندتا کارهم بگیرم خیلی خوبه.
روزنامه همشهری کسی امتحان کرده آگهی بدیم زنگ می زنن؟

RE: مشورت با کهنه کارها - bambo - 08-20-2015 12:07 AM

(08-20-2015 12:01 AM)davaran نوشته شده توسط:  سلام نمونه کار اندروید بفرستید ..
پروژه های زیادی برای انجام داریم که می توانید انجام دهید و هزینه اش تقدیم شود ..

نمونه کارهای اندرویدی که دارم سینگل دیوایس هستند ، اما به امید خدا اولی برنامه ام که دارای سوکت هستش تا حدوده یک ماه دیگه عرضه میشه .

RE: مشورت با کهنه کارها - bambo - 08-20-2015 12:12 AM

(08-20-2015 12:05 AM)reza.rs نوشته شده توسط:  منم مثل توام. البته برنامه نویسی بلد نیستم. ولی وردپرس و سئو و بازاریابی اینترنتی بلدم. تا حالا کار نگرفتم. ولی یه سایت طراحی کردم با موضوع فنی و برق. تقریبا تموم شده. تو این فکر بودم که سئوش کنم بیارم صفحه اول و خیلی حرفه ای روش کار کنم. ایده و راه حل هم براش زیاد دارم. یعنی به مراتب قوی تر از رقبا که اکثرا سایتاشون دره پیته.
خدمات من هم شامل: 1- راهنمای خرید 2- اموزش رایگان نصب و تعمیر به صورت مقاله تصویر و ویدئو و دوره های آنلاین 3- فروش و نصب و تعمیرات 4- دوره های آموزشی نصب هست.
به نظرم رسید اگر سایتم حرفه ای و سئو شه می تونم واسش شریک و اسپانسر بگیرم که کارهای غیر اینترنتی مثل قرارداد و نصب و ... رو اون انجام بده و من تبلیغات و سایت و جوابگویی به تلفن.
حالا این وسط چندتا کارهم بگیرم خیلی خوبه.
روزنامه همشهری کسی امتحان کرده آگهی بدیم زنگ می زنن؟
ایده خوبیه ولی بهتر از من میدونی سئو زمانبر هستش و خیلیا این وسط سرد میشن و از هدفشون زده میشن ، درست مثل خود من
توی بحث سایت تبلیغاتی تعداد سایتای اینجوری خیلی زیاد شده اگه بنظرم بشه سایت تبلیغاتی خودمون سری توی سرا در بیاره استقبال خوبی ازش میشه . همونطور که الان دیجی کالا جاشو باز کرده ، سایت دودوتا توی بحث املاک و الا ماشا...