سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: روش های رایگان شروع کسب و کار شخصی (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا (/showthread.php?tid=13922)

تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا - davood67 - 08-19-2015 05:23 PM

سلام دوستان تازه از کار بیکار شدم.الان چند روزه تو اژانس کر میکنم اما به طور کاملا موقت.میخوام یه کاری انجام بدم اما خیلی مستاصلم.هیچ سرمایه ای ندارم .به فکرم رسید خونم رو بفروشم وبه جاش مغازه بخرم.ولی بازم نمیدونم شدنیه یا نه؟؟؟اصلا چه کاری راه بندازم؟؟

RE: تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا - admiral - 08-19-2015 11:36 PM

سلام دوستان من هم مدتيه بيكار هستم از بعد از فارغ التحصيلي به خاطر رشته ام كه رياضي بود فقط كارهاي منشيگري و دفتري انجام دادم با حقوق پايين و هزارتا اعصاب خوردي آخرشم يا خودم قطع همكاري ميكردم يا اونا باهام قطع همكاري ميكردن بدون اينكه حق و حقوقمو بدن، علاقه من تو كارهاي هنري و تجسمي و ابداعي هست اما همه اين مشاغل توسط كارشناساشون اشغال شده ان و من هرجا برم ازم سابقه و تجربه ميخوان ،مدتيه دنبال كار پرستار كودكم اما خيلي دوست دارم در زمينه هنري و فرهنگي كاري پيدا كنم چون واقعا استعدادشو دارم، ممنون ميشم راهنماييم كنيد،با تشكر

RE: تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا - مرتضی-تهران - 08-20-2015 01:26 PM

سلام...منم یه ماهه بیکا شدم....قبلش تو کاره فروشگاه اینترنتی بودم....محتوا نویس وب بودم....کارمنده اداری بودم....تسلط به کامپیوترم خوبه.....منتها به قوله دوستان....کاره ثابت نیس که نیس....آدم رو روی هوا نگه میدارن بعدش هم میشه اینجوری وضعیتمون

RE: تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا - moele - 08-20-2015 01:30 PM

آقا داوود تخصص و کار اصلیتون چی بوده؟؟؟؟؟

RE: تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا - مهتاب - 08-21-2015 05:24 PM

سلام دوستان. اگر علاقه ای به کار تبلیغات دارید ما بیلبوردها و تابلوهای اطلاع رسانی خاصی رو روشون کار می کنیم که بدلیل قیمت خیلی مناسبشون اصناف کوچک مثل مغازه های محلی،آرایشگاه ها ، تالارها و هر صنفی که شما فکر کنید می تونن ازشون استفاده کنند. اگر علاقه مند بودید می تونید به صورت مشاور و بازاریاب با ما همکاری کنید کاری که درآمد خوبی داره و نیازی هم به سرمایه نداره. البته تابلوها فقط در سطح شهر تهرانه اگر شهرستان تشریف دارید در صورتی می تونید همکاری کنید که کارخانه یا برندی باشه که بخواد تو تهران تبلیغ انجام بده.

RE: تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا - haircuter - 01-07-2016 09:15 PM

(08-21-2015 05:24 PM)مهتاب نوشته شده توسط:  سلام دوستان. اگر علاقه ای به کار تبلیغات دارید ما بیلبوردها و تابلوهای اطلاع رسانی خاصی رو روشون کار می کنیم که بدلیل قیمت خیلی مناسبشون اصناف کوچک مثل مغازه های محلی،آرایشگاه ها ، تالارها و هر صنفی که شما فکر کنید می تونن ازشون استفاده کنند. اگر علاقه مند بودید می تونید به صورت مشاور و بازاریاب با ما همکاری کنید کاری که درآمد خوبی داره و نیازی هم به سرمایه نداره. البته تابلوها فقط در سطح شهر تهرانه اگر شهرستان تشریف دارید در صورتی می تونید همکاری کنید که کارخانه یا برندی باشه که بخواد تو تهران تبلیغ انجام بده.

سلام شما احیانا بسته استاد عباسمنش را نخریده اید؟

RE: تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا - tataloo - 01-07-2016 09:34 PM

عاشق اون کلمه استاد هستم.

RE: تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا - NajmeV - 03-12-2017 09:06 PM

دوستان اطلاعات راجب کار چاپ بنر و لیزر و این چیزا میخوام.. که چقدر هزینه واسه شروع کار میخواد...ممنون اگه کسی جوابمو بده