سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازي وب سايت اختصاصي - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: ایده ها (/forumdisplay.php?fid=57)
+---- موضوع: راه اندازي وب سايت اختصاصي (/showthread.php?tid=13913)

صفحه ها: 1 2

راه اندازي وب سايت اختصاصي - at59 - 08-18-2015 07:34 PM

سلام و درورد
من دو ايده دارم در مورد راه اندازي وب سايت اختصاصي قشري خاص
منتها نميدونم بايد چطور شروع كنم و اصلا ميشه به كسي اعتماد كرد و ايده مو در ميون بذارم يانه
چون خودم تخصصي در طراحي و راه اندازي سايت ندارم
فقط براي محتواسازي و پشتيباني محتوايي سايت و كارهاي خلاقانه توش مهارت دارم
در مورد قسمت آي تي و فني و بقيه چيزها متاسفانه تخصصي ندارم و بايد از ديگران كمك بگيرم.

ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
كه آيا راه اندازي سايت نياز به مجوز خاصي داره
و چه مراحلي بايد طي كنم
با سپاس

RE: راه اندازي وب سايت اختصاصي - Utab - 08-18-2015 07:43 PM

شما برای شروع به مجوز خاصی نیاز ندارید دوست عزیز ولی در ادامه کار و با توجه به ماهیت سایتتون میتونید جهت اعتماد سازی بیشتر مخاطبانتون مراحل قانونی رو هم طی کنید.
اصولا در شروع یک کسب و کار نباید خودتون رو درگیر مجوز و مراحل اداری کنید، بکر بودن یه ایده بهترین انگیزه برای شروع یه کاره . . .
پیروز باشید

RE: راه اندازي وب سايت اختصاصي - at59 - 08-18-2015 07:49 PM

من در مورد ايده هام خيلي تحقيق كردم
توي ايران همچين سايتهايي اختصاصي نداريم و با كارفرماي خوب خودم مشورت كردم و نظرشون مثبت بود كه ايده جالبي هست
ولي خب همون بحث اعتماد رو نمي تونم به كسي داشته باشم و از كسي كمك بخوام كه برام طراحي رو انجام بده...
سرمايه اوليه هم آنچنان ندارم و ميخوام با سرمايه كم شروع كنم و پله پله بالا برم... و در صورت لزوم سرمايه گذار پيدا كنم...

RE: راه اندازي وب سايت اختصاصي - Utab - 08-18-2015 08:42 PM

هیچ وقت از دزدیده شدن و یا کپی ایدتون نترسید چون ایده ای که به راحتی قابل کپی کردن باشه بعد از راه اندازی هم میشه اون رو کپی کرد ولی اگه اینقدر خاص باشه و مزیتهای رقابتی خوبی داشته باشه که به سادگی نشه کپیش کرد.

RE: راه اندازي وب سايت اختصاصي - ideapardaz - 08-18-2015 09:37 PM

میتونیم با قیمت مناسب برای شما انجام بدیم

RE: راه اندازي وب سايت اختصاصي - rezax01 - 08-19-2015 02:24 PM

ایده اگر مثل ایسام یا نت برگ باشه نیاز به سرمایه اولیه بسیار بالا هم هست که کسی بخاطر مسائل مالی هم که شده نتونه کپی بزنه!
سرمایه کم بزنید ایده رو کپی کنند راحت سایت شما رو جا میزارند

RE: راه اندازي وب سايت اختصاصي - naaser7 - 08-22-2015 04:56 PM

سلام و درود

دوست عزیز ایدتونو نگفتید آخرش
خب اگه بیایم ایدتونو بدزدن که شما مجانی و بدون زحمت ایده را تست کردید و پس از رفع نواقص می تونید با هزینه کمتر راه اندازیش کنید
12_002
همونطور که دوستمون گفتند اگر کپی کردنش آسون باشه که بهتره الان متوجه بشید نه بعد از اینکه هزینه کردید
اگر هم ایدتون را نگید و مطرح نکنید چند مشکل مواجع میشید
اول هم اینکه نگفتن اون باعث میشه کسی نتونه راهنمایی و چکش کاریش کنه
اگه کسی جرات گفتن طرحش را نداشته باشه یا طرحش سادست و خیلی زود در مقابل رقبا به بن بست می رسه و هم اینکه میشه گفت اگر جرات بیان نیست به مراتب بیشتر جرات اجرا و راه حل یابی نیست

البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند

و من الله التوفیق10_004

RE: راه اندازي وب سايت اختصاصي - at59 - 08-23-2015 07:29 PM

با سلام و درود
ممنون از نظرات شما دوستان عزيز

جوابيكلي دارم براي صحبتهاي شما كه در زير مي نويسم....
هر ايده ايي رو ميشه كپي كرد ... به قول معروف آدمو هم ديگه دارن كپي ميكنن... پس بحثي در اين مورد نيست كه از ايده ها كپي گرفته ميشه

بحث جرأت نيست براي گفتن طرح
بحث بي اعتمادي به ديگرانه... به قول معروف آدم مار گزيده از ريسمان سياه و سفيد ميترسه
بحث سر اينه چون خودم تخصص خاصي توي سايت ندارم ولي كساني هستند كه هم تخصص دارن هم پولشو ولي ايده ندارن دنبال همچين فرصت هايي هستند
هرچند چيزهايي كه توي ذهن من هست شايد از ديد خيلي ها عملي نباشه
اما من همونقدر به ايده ام ايمان دارم كه به توانايي هاي خودم دارم
ايده من در مورد زنان خانه دار هست... چون خودم در بطن ماجرا بوده ام تا به حال در اين همه سال خوب ميفهمم كه شدني است
نياز به سرمايه زيادي براي شروع نداره چون قرار نيست از ابتدا براي من نقش يك بانك رو بازي كنه... من ميخوام يه كا رنو و جديد باشه براي زنان در ايران و بعد پله پله به كسب درآمدهاش هم سر بزنم
و در كل هرذهني قابليت هايي داره افكاري كه من براي ساستم دارم در ذهن من هست و كسي نميتونه كپيش كنه چون قصد رو كردن همه افكارم به يكباره رو ندارم....

با سپاس

RE: راه اندازي وب سايت اختصاصي - naaser7 - 08-25-2015 11:55 AM

با سلام

من هم که عرض کردم بنا به دلایلی که گفته شد نمیشه ندونسته چیزی و نظری گفت
البته شما هم حق دارید
اما همونطور که گفته شد اگه ایده شما با گفتن مورد خطر قرار می گیره پس با اجرا کردن هزینه بر هم میشه

البته این گفته ها فقط برای شما نیست و یک شرایط کلی و عمومی هست و به همه تعمیم داده میشه
من با هر تصوری که دارید براتون آرزوی موفقیت می کنم

و من الله التوفیقف

RE: راه اندازي وب سايت اختصاصي - Utab - 08-25-2015 12:10 PM

از ابراز ایده تون نترسید و به دنبال تشکیل تیم باشید تا ابد هم که توی ذهنتون نگه دارید اتفاق خاصی نمیوفته عزیز